Вот тема была про 12 июня....https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3144614
Как же хочется чтоб все это поскорей закончилось, хочу вернуться домой, уехала ради ребенка....Цепляюсь за любую надежду....Но понимаю, что спасти нас может только какое то чудо.....Запад не торопится помогать, а что мы можем против такого монстра.....
Досить вже розсіювати ворожнечу ! Ви що не розумієте , що політика в нашій державі була така , щоб розколоти схід та захід і так було вигідно . Щоб один одного мягко кажучи не долюблював( і це правда… подивіться тільки по голосуванню за президентів ! Люди боялися їхати з однієї частини країни в іншу . А зараз воно все це збереглося, ніде не дінеться , ще багато років…
Ответ дляГО_1983
На ЗУ не тільки можна вертатися, а й можна було нікуди не їхати
Б. .ть, як ви замахали, неадекватні! Вчора в наше маленьке містечко на Заході прилетіло. Є руйнування, жертви. І от такі тьотки мають роздавати всім цу, чекати людям небезпеки чи виїхати? Хто ви такі взагалі, щоб вирішувати за людей? Чому хтось має ризикувати, бо вам шось там здається?
Ответ дляsammy
Дивно. У класі сина в березні 95%дітей були з ЗУ. Жодної дитини з Чернігова,Харкова,Бучі. Тільки Західна. І були вони там вже 25,26 лютого. Місць у школі для інших дітей вже не вистачило
Щось не те, нема такого ажіотажу десь, щоб прям місця не було комусь, і нема такої кількості виїхавши з ЗУ.
КлаваЧерепиця• 12 июня 2022
Ответ дляОль_Вія
Це хай мій опонент побоїться Бога і не розказує, що ’у Західній’ війни нема
На Західній, порівняно з прифронтовими містами, війни таки немає.
Я не так давно з Миколаєва на ЗУ приїхала, мені є з чим порівняти.
У вас тут мирне життя - ні обстрілів з арти або РСЗО, ні загрози висадки десантів. А ракетні загрози всюди є і всюди однакові - і на ЗУ, і в Києві, і в Миколаєві.
Тут, на ЗУ, на тривоги ніхто навіть не реагує - всі гуляють, діти бігають...
А у нас обстріли декілька разів на добу навіть без тривог: гупнуло, і 24 секунди на те, щоб сховатись, поки кассетки розірвуться( А з Піонів взагалі просто по площині б´ють, і навіть тих секунд немає, щоб сховатись...
Так що не гнівіть Бога, радійте відносному спокою і не жалійтеся.
Ответ дляІра.
Бо все одно ви порівнюєте ´х@й з пальцем´, вибачте. Одна ракета за 4 місяці, і щоденні обстріли з артилерії, стирання міст і сіл з лиця землі це таки різна небезпека
Ответ дляКлаваЧерепиця
Мій 2юрідний брат у Львові,вони ледь вирвалися з Сєвєродонецька. Про різницю,думаю,не треба пояснювати
КлаваЧерепиця• 12 июня 2022
Ответ дляPerla9
Я з Одеси і вивезла сина, він закінчив 10 клас, мені там просто страшно, бо поруч Миколаїв, Приднестрів´я, да і на саму Одесу вони облизуються
Бачите, все відносно)
Ви виїхали, бо боїтеся, а з Миколаєва до вас тисячі людей приїхали, бо безпечніше, ніж вдома.
Pauderpuff• 12 июня 2022
Ответ дляLoveYou
В якому ще місті роблять так, як це роблять у Львові? От напишіть ше якесь, хоч одненьке, дійсно цікаво) Де так довозять на евакуаційному поїзді чи автобусі прямо до місця призначення, лікують, селять в контейнерні містечка, спеціально збудовані для біженців, дають гуманітарку (одяг і їжу), проводять по питанню біженців різні збори на вищому рівні (мерія приймає представників різних країн). Вже мовчу про простих людей зі Львова, яким біженці ох як «вдячні»(( Не роби людям добре - будеш поганим. Оця приказка в дії.
Так не робіть. Чи те що вся гуманітарка у Львові осідає це заслуга? Чи може евакуаційні поїзди в Харків треба пускати, а не у Львів? Чи консультації по перетину кордону в Херсоні проводити? Представників країн приймає? А що мерія Львову це якійсь незалежний орган і вона вирішує приймати їй представників, чи ні? Чи може виконує вказівки керівництва країни? Ви вже там берегів не бачите зовсім. Так що вам пиху би свою притримати.
Я вам ще одну приказку скажу: ’ роби добро і кидай його в воду’.
Ответ дляsamka
я про халупи за шалені гроші
дуже багато хто зменшив вартість за оренду, багато хто пусказ тільки за комуналку і символічні гроші
і тільки Західна підняла в 3 рази
гидко....
і тільки Західна підняла в 3 рази
гидко....
На жаль,так і є. Багато хто взагалі орендну плату скасував,але то Київ. А ЗУ-да, ті наживалися. А тепер дивуються,що до них таке ставлення. Вони виїхали,гуманітарку мішками тягли,при цьому своє житло вигідно здавали. То нормальні люди??? А зараз кричать,як вони допомагають.
Звісно,що це не стосується всіх,але стосується багатоьох(
Татьяна-57fb• 12 июня 2022
шо вы ту Вангу вспомнили любое предсказание можно по разному применять как удобно, я не предсказатель и не верю в эти все химеры ,и без Ванги знаю война закончится когда выбьют всю эту нечисть - к зиме просто так ребята говорят так которые там дальше не продолжаю
Ответ дляsammy
отож.....
Ответ дляІра.
Да, ми ще й б..ь.