_ЯгодаМалина_• 12 июня 2022

Ну что, Ванга не угадала... Какая следующая дата?

Вот тема была про 12 июня....https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3144614

Как же хочется чтоб все это поскорей закончилось, хочу вернуться домой, уехала ради ребенка....Цепляюсь за любую надежду....Но понимаю, что спасти нас может только какое то чудо.....Запад не торопится помогать, а что мы можем против такого монстра.....
koreshk9• 12 июня 2022
Ответ дляnatallochka
А я бачу інше
Приїхали з чоловіками, пьють розважаються в барах, діти не виховані,сказати добрий день це на грані фантастики, наглі, хочуть жити на халяву, а самі навіть прибрати за собою не можуть, працювати не хочуть. Не всі, але більшість
А чоловіків мали залишити в стертій з лиця землі, наприклад, Попасній? Чи як? Всі переселенці стали на облік у воєнкоматах, до речі, і більшість вже на фронті, не всі, бо всі не треба, так само як і не всі чоловіки із західної на фронті. На халяву? Ви уявляєте як це в один день втратити все, виїхавши в одному комплекті одягу і невеликою сумкою? І повертатись нема куди, не те що будинок, а місто чи село зруйноване вщент? Працювати? Немає на західній роботи для всіх, от просто немає, її там і до війни не було, саме тому багато працювали закордоном. Алкоголь -тут неоднозначно, але можливо хтось так долає горе, а власних алкашів на західній також досить багато і до лютого було. І доречі гучні весілля і гуляння влаштовують місцеві, а не переселенці
sammy• 12 июня 2022
Ответ дляkoreshk9
Жителі регіонів,яких не торкнулися справжні жахіття війни,не можуть (або не хочуть) того розуміти
samka• 12 июня 2022
Ответ дляInvictusgirl
Если честно, то ужасно это все.
Как мародёры с людей лишившихся всего, дерут неподъёмные цены за жильё.
Ещё и языком тыкают.
Прям сами все и делают для ненависти и раскола.
все будет хорошо. у всех украинцев.

много кто уехал в Турцию и снимают жилье за 400-500 евро,живут у моря и кушают все продукты очень дешево.
а на ЗУ можно было за 1000 только жилье снять
вот и получается,что деньги могли остаться в Украине,но нет....сами виноваты.
meatlug• 12 июня 2022
Ответ дляІра.
І що? Чим дитина з ЗУ менше наражається на небезпеку? Коли немає ніде гарантії? Чому вона не має права бути в безпеці? Хто це вирішує? Для чого ці порівняння?
Принаймні, тут ніхто у підвалі без води тижнями не сидів. І кадирівці дулом в спини не тикали. Тут навіть ремонти не спиняли! Хто в Бучі ремонти робив у березні, покажіть!
А тепер одна ракета прилетіла - «лупашили»! Дякувати Богу, ЗУ не уявляє собі, як лупашать. На відміну від тих, кому вони своєю допомогою дорікають невпинно.
Veronikca• 12 июня 2022
Ответ дляsammy
Варшава. Можете інформацію перевірити
А в Европе только один город Варшава? Есть огромное количество мест куда можно поехать. А люди с Западной такие же пострадавшие от войны украинцы.
natallochka• 12 июня 2022
Ответ дляkoreshk9
Я це прекрасно уявляю, і як тікати з однією сумкою, і як ночувати в таборах на матраці.
Але сама без чоловіка, і тим більше не можу уявити собі якісь гульки, алкоголь чи цигарки на соціальні гроші
Invictusgirl• 12 июня 2022
Ответ дляnatallochka
Ну то ви ж розумієте що не всі люди однакові.
Хто інтегрується той пішов на роботу, влаштував діток в садки, школи і осідає на місцях.
І житло знаходиться з часом
Я завжди говорила що головне робота, тоді ти незалежна людина
А хто приїхав на халяву пожити то не має тієї халяви ніде.
В Великобританії тиждень розслаблення, а далі робота, якщо ні тобі тут не місце
Ну как это нигде ?
Для примера Италия, где моя подруга волонтёр.
Сначала поселили в отеле на берегу моря, в начале июня переселили в детский лагерь, тоже на берегу условия отличные, питание 3х разовое тоже,так ещё возмущались, что почему опять не отель.
И это 80% с ЗУ люди там сидят.
Правда пособия не платят.При таких вводных.
В Германии условия ещё лучше, пособия платят и жильё отдельное дают.
Сейчас для хплявщиков золотое время.
Alexandra• 12 июня 2022
А кто помнит дату, что война начнется на Петра и Павла?
Іра.• 12 июня 2022
Ответ дляsammy
Вопросы для вас неудобные,я понимаю. Поэтому вместо ответа вы начинаете искать то,чего нет. Где я написала,что дети должны пострадать и мне этого будет мало? Жду цитату иначе бан за клевету
Неудобних питань я не побачила. Взагалі.Бан мене не лякає. Вам я теж відправила за те, що ви вирішуєте, кому коли куди можна виїжджати і роздаєте шкідливі поради. Ділите людей.
LoveYou• 12 июня 2022
Ось це знецінення і неповага до ЗУ - як вкорінене в менталітет. Пуйло і рф загалом так ставляться до України, як інші українці до ЗУ. Сміються, все їм мало від нас, все не так, завжди в чомусь винні, шукають якісь негативи, викорінюють лише ложку дьогтю з бочки меду. Сумно це.
natallochka• 12 июня 2022
Ответ дляInvictusgirl
Ну как это нигде ?
И это 80% с ЗУ люди там сидят.
Сейчас для хплявщиков золотое время.
В Німеччині з 01.06.2022 всі на роботу
koreshk9• 12 июня 2022
Ответ дляnatallochka
Бо мабуть тікали закордон, ні? А якби чоловіків випускали, то 100 відсотків поїхали б з ним. А соціальні гроші? Ті 2 тисячі з цінами на західній то такий пшик, за ці гроші треба ж і поїсти і за оренду шалені гроші сплатити. А на західній ніхто з чоловіків не палить, чи всі кинули 24 лютого?
Invictusgirl• 12 июня 2022
Ответ дляVeronikca
Ага, особенно с Черновцов.
Да-да
LoveYou• 12 июня 2022
Ответ дляmeatlug
Перекрутили як лихо) Так і живем.
Invictusgirl• 12 июня 2022
Ответ дляnatallochka
В Німеччині з 01.06.2022 всі на роботу
Нет же.
Если учат язык, то и дальше на пособиях.
Іра.• 12 июня 2022
Ответ дляmeatlug
Хто з вас дасть гарантію, що завтра не візьмуться за ЗУ ? Хто конкретно це може сказати, якщо їм не шкода ракет на маленьке місто типу мого? Що люди масово не потраплять під бомбардування? Де та гарантія? Ви її даєте?
КлаваЧерепиця• 12 июня 2022
Ответ дляsammy
Не витрачайте час та сили на таких. Вони не зрозуміють нічого. В черговий раз бачу,що вони агресивні, самозакохані та не поважають нікого
Не всі.
Нас з донькою чоловік в Франківську до сліз довів: в мене ДН був, я не хотіла ніяк відмічати, бо не до того. Донька пішла хоч квіти мої улюблені пошукати. Зайшла в квітковий магазинчик, поки букетик вибирала, розговорилась з продавцем. Коли він почув, що квіти мамі на ДН і ми з Миколаєва, він букетик для мене без грошей дав, ще й доньці троянду подарував, щоб ’не сумувала’.
Дідусь з сусідньої квартири нас полуницею з свого городу пригощає після того, як я розказала, що своя полуниця на дачі гниє, бо давно не їздили туди, бо сильні обстріли були...
Дійсно хороші люди.
Але там всякі є, не тільки добрі.
І вони в більшості таки дійсно не бачать різниці між війною на ЗУ і півдні або на сході. Вважають, що в них так же страшно.
Іра.• 12 июня 2022
Ответ дляLoveYou
Так було і до війни. Тут нічого не міняється.
Pauderpuff• 12 июня 2022
Ответ дляLoveYou
Тачка там пиха… Я ж не за себе, я за весь Львів. Реально стараються, а пропаганда все знецінює. Образливо.
Знецінють от такі коментарі на який була моя перша відповідь і ставлення деяких людей з західних регіонів, які постійно чимось тикають всім. Які вважають що біженці їм чимось зобов´язані. Вибачте, але не зобов´язані. Я сама була у Львові і у мене було дуже багато неприємних випадків. Жодного разу про них тут не писала. Бо розумію, що незалежно від регіону є хороші і погані люди. Хороші мені теж зустрічалися і я їм дуже вдячна, ціную і пам´ятаю їх вчинки.
peti• 12 июня 2022
Ответ дляОль_Вія
НА західній, куди кожний день тільки в нашу маленьку область більше десятка похоронок щоденно приходить.... в моє село з початку війни 6 вже привезли...Але у подібних вам ’у Західній’ війни тема
Так мова не йде про похоронки.
Veronikca• 12 июня 2022
Ответ дляКлаваЧерепиця
На Західній, порівняно з прифронтовими містами, війни таки немає.
Я не так давно з Миколаєва на ЗУ приїхала, мені є з чим порівняти.
У вас тут мирне життя - ні обстрілів з арти або РСЗО, ні загрози висадки десантів. А ракетні загрози всюди є і всюди однакові - і на ЗУ, і в Києві, і в Миколаєві.
Тут, на ЗУ, на тривоги ніхто навіть не реагує - всі гуляють, діти бігають...
А у нас обстріли декілька разів на добу навіть без тривог: гупнуло, і 24 секунди на те, щоб сховатись, поки кассетки розірвуться( А з Піонів взагалі просто по площині б´ють, і навіть тих секунд немає, щоб сховатись...
Так що не гнівіть Бога, радійте відносному спокою і не жалійтеся.
Мы все это прекрасно понимаем. Мои родители сейчас в Харькове. Но ... в более спокойных регионах тревоги постоянно, сирены воют день и ночь. Ракеты прилетают тоже. Экономика встала, работы у многих нет, дети все по домам. Мирной жизнью это тоже назвать нельзя. Поэтому многие и вывезли своих детей в мирную жизнь. Дети ходят в школы, спокойно гуляют, не вскакивают по ночам от воя сирен. Они имеют такое же право жить нормальной жизнью, как и все дети Украины.
nikita 25• 12 июня 2022
Ответ дляLoveYou
В якому ще місті роблять так, як це роблять у Львові? От напишіть ше якесь, хоч одненьке, дійсно цікаво) Де так довозять на евакуаційному поїзді чи автобусі прямо до місця призначення, лікують, селять в контейнерні містечка, спеціально збудовані для біженців, дають гуманітарку (одяг і їжу), проводять по питанню біженців різні збори на вищому рівні (мерія приймає представників різних країн). Вже мовчу про простих людей зі Львова, яким біженці ох як «вдячні»(( Не роби людям добре - будеш поганим. Оця приказка в дії.
Лично я ощутила очень большую помощь и поддержку в Днепре.
Там только на одной небольшой улице было несколько домов, где люди приняли к себе совершён посторонних людей. И это не на пару дней, а месяцев.
Приносили еду, одежду.
Волонтёры помогали. Очень благодарна городу и его жителям!
Linalipo4ka• 12 июня 2022
Ответ дляLoveYou
Не вірте пропаганді рф, от що я вам скажу. Доказувати не буду, бо це те саме, що доказувати зазомбованим з рф. Всього доброго, не зомбуйтесь більше так 💐
До чого тут пропаганда???Я з дитиною зараз на Закарпатті,поки мешкаємо у дитячому таборі,майже безкоштовно.Але ,знаю від персоналу місцевого ,що ти хати,які стояли до війни роками не потрібні нікому ,зараз здають від 7000 за сарай без газу та води!!Це як ,по людські ?Та на приклад в Полтавській області знайому прихистили в таку саму хатку за комунальні послуги і допомогають усім селом !Як приклад!
LoveYou• 12 июня 2022
Ответ дляІра.
Ніхто не дасть, а навіть як візьмуться за ЗУ, то будуть кричати, що інші міста давніше бомблять і на ЗУ все рівно безпечніше.
Linalipo4ka• 12 июня 2022
Ответ дляLoveYou
ПРОПАГАНДА
Вам правда очі ріже?)
Veronikca• 12 июня 2022
Ответ дляКлаваЧерепиця
Про волонтерство на Західній:
Коли приїхали, якийсь час, пару тижнів, були у Франківську. Майже зразу знайшли волонтерів, і багато, почали допомагати. І сітки плели, і на батончики ходили, і гуманітарку пакували. Дійсно, волонтерський рух великий.
Потім переїхали в великий райцентр в тій же області - волонтерів немає. Шукала, питалася по групах міста, в церкву ходила - нема(( Всі по городам сидять, бараболю підгортають...
Ну так организовали бы там волонтерское движение.
nikiya• 12 июня 2022
Ответ дляLoveYou
Такі квартири були і до війни)) Чи їх мали здешевити під біженців?
Не для срачу , але я знімала квартиру через ріелтора що має інстаграм, та от історію ж не приховаєш, за скільки та квартира виставлялася 6 міс тому - в 2 рази дешевше.
У нинішній вщагалі знайшли попередній договір оренди, рік тому ця квартира здавалася удвічі дешевше.
Так що не треба…
Іра.• 12 июня 2022
Ответ дляLoveYou
Так. Це ´міряння´ нещастями, нав´язування людям вини незрозуміло за що. Мені це на голову не налазить. Я рада за кожну людину, яка перебуває в безпеці, незалежно від того звідки вона.
meatlug• 12 июня 2022
Ответ дляVeronikca
Ні, не такі ж.
У них залишилися домівки і міста.
І в них триває життя.
Більше того - економічно вони виграли: більші оберти, більше споживачів, нові бізнеси як гриби щодня.
Як можна щиро думати, що вони такі ж постраждалі, як десятки тисяч маріупольців? Як Чернігів та Ірпінь? Як Харків та Попасна?
Яка черствість має бути у душі, щоб на один щабель житель Мукачева ставив себе з бучанцем???
My_everything• 12 июня 2022
В Ванг и гадалок не верю. А в астрологии никто не может сказать точной даты. Есть периоды. С такой по такой то месяц - угроза войны, например. С такой по такой-то месяц - послабление. И так далее. Точная дата - это пальцем в небо и выдавать желаемое за действительное. Не верьте никогда точным датам.