Порадьте, будьласка, як оплатить замовлення з іноземного сайту і уникнути подвійної конвертації
Краще платить з привату чи з моно?
EuroShoper• 13 июня 2022
Ответ дляIrii
У кого выгоднее курс, тем и платите. Двойная конвертация теперь во всех банках Украины.
Точно?
Ответ дляУслада
Если сайт Польша, указываете оплату в злотых, если Германия в евро.
А де це треба вказати? Якщо плачу виставлений рахунок в японських єнах через пей пал