Потрібна проста але якісна мікрохвильовка для того щоб швиденько щось розігріти, розморозити і тд. Є мультя і нормальна духовка, але думаю що непогано було б ще і мікрохвильовку купити. Порадьте яку краще купити.
BusinkaKiev• 13 июня 2022
Берите любую, которая нравится внешне . С крутилками или кнопками -пофиг. У нас с кнопками уже 10 лет точно, вторая тоже с кнопками ничего не ломается. Реально работают все одинаково