Мати драконів• Изменено сегодня в 10:38

Хейт застрявших в ОАЭ, на Востоке - в чем прикол?

В инсту, тик-ток хоть не заходи. Наши люди, украинцы, снимают видео, что они застряли семьями на отдыхе (кто в Тае, кто в Шри, кто в Эмиратах), что авиакомпании морозятся, никаких возвратов денег либо альтернативных маршрутов полетов не предлагают, а в комментариях просто бездны ада.

- а вот нефиг было шастать, от войны они устали, отдохнуть решили, хаха
- бедненькие, как же вы это переживете, всем Краматорском за вас волнуемся
- бабки есть на отпуск - найдете и на билеты, или может вам задонатить?

Что с нами случилось? Почему мы так реагируем?
Творю чудеса• сегодня в 12:21
Ответ дляЩебетуха
Удалено администрацией...
Емпатичне миле створіння знов від писалося
Грамотний хвіст• сегодня в 12:22
Ответ дляЕдинорог помог
Ну вибачте, що українці на 5 році війни якось неправильно, як на вашу думку, реагують. А ви як, типи українців власноруч вивели, чи десь підгледіти цю унікальну інформацію?
Я как раз тот самый украинец на 5 году войны и меня вот совсем не согревает мысль, что в мире стало намного меньше возможностей для того, чтобы вывезти детей отдохнуть от этих 5 лет войны. И вот совсем меня не греет мысль о том, что те, кому это удалось сделать, сидят с детками в аэропорту в полном неведении чего им ждать и когда они смогут вернуться домой
Щебетуха• сегодня в 12:22
Ответ дляТворю чудеса
Ваш шлак навіть не дозволяє фільтрувати що кому відповідаю
Когда я смотрю на эту ржущую морду, понимаю почему человечество обречено и почему уже идет глобальный ппц.
Гигиенишвили• сегодня в 12:22
Ответ дляtereska
Та ні, не загорали, працювали та працюємо. Чи ви вдома всі 4 роки так в просиділи?
Не чекаю співчуття, тим паче від україночок. Освітлила ситуацію, а ви сприймайте її по своєму емпатичному розвитку.
Давайте я впм поспівчуваю. Як то важко жити в одном з найбільших міст найбатшої країни, працювати з пляжу, подорожувати, не знати холоду і звуків вибухів, як я вам співчуваю, що ви почули одну сирену і побачили пожежну машину, а ваш син вимушений летіти на відпочинок в інші країни світу, біда чорна, вам мабуть вже той пляж приївся, а ті морепродукти посеред горла, цивілізація теж осточортіла, як мені шкода вас. Як то житиі не знати що таке вибухи, холод, відсутність інтернету, зв´язко, тривога за рідних, у вас мабуть депресія, бо можна змарудититись на тому пляжі. Яка тоска
Творю чудеса• сегодня в 12:23
Ответ дляЩебетуха
Удалено администрацией...
Единорог помог• сегодня в 12:27
Ответ дляГрамотний хвіст
А у Вас, в принципе, чувство эмпатии атрофировалось? По такой логике, и тем, кто живет в войне нельзя ныть и ожидать сочувствия, есть же африканцы с кучей хворей, бандами и войнами, которые поколениями живут в говне и ветках. Всегда найдется тот, кому еще хуже чем тебе…
0 днів, як хтось не доібався до українців, що вони якось неправильно комусь там співчувають
Щебетуха• сегодня в 12:23
Ответ дляТворю чудеса
Удалено администрацией...
Я способна и очень жалею тех кому реально плохо.
Гигиенишвили• сегодня в 12:23
Ответ дляtereska
Як ви точно описали себе та свою суть))
Ми українці і не залежно коли і куди виїхали, а вам би краще спалось та жилося, як би знали що отут біля вас померли від рандомно впавшої ракети, але ж поруч біля вас?..
Мля, у вас все добре, ви в чому хочете звинуватити інших? Живете своє життя, в якому жоднох проблеми і ще співчуття від змучених українців хочете, реально?
Творю чудеса• сегодня в 12:23
Ответ дляГигиенишвили
Про пересадочний хаб щось чули ?
Щебетуха• сегодня в 12:24
Ответ дляtereska
Та сьомий вже, ви рахувати забули як))
У сина не подорож запланована, а необхідний приліт, щоб не згубити візу резидента.
Дистанційне навчання час від часу буває на протязі усіх років.
Протягом.
Украинка на словах.
Ты хоть язык бы выучила.
Творю чудеса• сегодня в 12:24
Ответ дляЩебетуха
Протягом.
Украинка на словах.
Ты хоть язык бы выучила.
Написала російською
Грамотний хвіст• сегодня в 12:25
Ответ дляЕдинорог помог
Украинцы - это как раз добрые эмпатичные люди, к счастью, в моем окружении именно такие. А злобные завистливые, ненавидящие весь мир, как Вы - это злобные завистливые и ненавидящие весь мир, независимо от национальности
Гигиенишвили• сегодня в 12:25
Ответ дляТворю чудеса
Про пересадочний хаб щось чули ?
Співчуваю і пересадочному хабу, на всяк випадок
Щебетуха• сегодня в 12:25
Ответ дляТворю чудеса
Удалено администрацией...
Гигиенишвили• сегодня в 12:26
Ответ дляГрамотний хвіст
Я маю бути емпатичною до чого? Людина живе своє яскраве життя, а тут пожежку побачила, я маю розридатися?
Щебетуха• сегодня в 12:27
Ответ дляГигиенишвили
Им просто скучно и они хотят чтоб мы отсюда их жалели и развлекали. Волшебные
Директриссимо• сегодня в 12:27
Ответ дляБілка в колесі
Маааасквичка в инстаграме ныла, что дети с няней, а она в круиз полетела и поплыла за 300 евро. Домой хочет
Ну мы тоже хотим домой, 5й год уже. Пусть немного встряхнутся. Что не так?
Ее дети к маме хотят, а мой ребенок хочет к папе и домой. И что? Вчера весь день в Харькове прилеты. Повтрюсь, 5й год пошел.
Да, есть ощущение, словно люди с вывихом пришли в палату реанимации и жалуются на свое здоровье интубированным. А прохожие с улицы в окна заглядывают и говорят: Что за равнодушие, как не стыдно не сочувствовать! Где ваша совесть в реанимации?
tereska• сегодня в 12:28
Ответ дляГигиенишвили
Українці працюють не в таких умовах. Харе тут нити.
)) як ви можете знати за українців, які працюють в ОАЕ?
Щебетуха• сегодня в 12:28
Ответ дляТворю чудеса
Написала російською
и что? мне не нужно писати мовою, щоб комусь доказати, що я люблю цю країну
Творю чудеса• сегодня в 12:28
Ответ дляЩебетуха
Удалено администрацией...
Хамло наповнене шлаком
Kidstaff Bot• сегодня в 12:29
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
ЗдохниПуйло• сегодня в 12:30
Ответ дляtereska
Теж під ракетними ударами, в холоді, без опалення? Чи з пляжа важко до дому добиратись?
tereska• сегодня в 12:31
Ответ дляЩебетуха
Многие не смогли выехать. Например потому что такие как вы драпанули из самых безопасных мест первыми.
Хто вам заважав виїхати у 2019 році разом з нами, хто?
ЗдохниПуйло• сегодня в 12:31
Ответ дляtereska
Україночки, вони такі ж україночки…
Кожна тема вже йде в паралель з висловом «Як гарно, що у сусіда корова здохла»… Уся суть, і це лише один із форумів, а що по іншим.
Закриті аеропорти до Пн середини дня.
Син повинен 9.03 заїхати, щоб не анулювалась віза і тут таке. Трохи паніки посіяно. Ніхто не очікував таких ударів, але слава усім богам, що було чим перехоплювати ті ракети та збивати безпілотники. Навіть в нас в Шарджі ті пожежні машини літали колонами((
Школи та вузи переведені на дистанційне навчання, туристичні місцевості та парки закриті, пляжі теж.
В аеропортах вчора була страшенна паніка, а це ще здоровенний транзитний хаб. Я думаю, що упорядкують та компенсують туристам усе витрачене, допоможуть розміститись, про це влада додатково повідомила.
Не радійте з горя інших, треба бути людяними до останнього!
Щось я не бачу жодного посту від вас із співчуттям українцям в Україні. Де ваша емпатія, чи вам за розвлєкухами не до цього було, а сьогодні печалька, закрито все, вирішили, що вас мають підтримати
tereska• сегодня в 12:34
Ответ дляЩебетуха
Протягом.
Украинка на словах.
Ты хоть язык бы выучила.
Тикати будете вдома своїм домашнім!
Я навіть не хочу відповідати московоротому аноніму про мову…
ЗдохниПуйло• сегодня в 12:34
Ответ дляГрамотний хвіст
Я занепокоєна. Можу поспівчувати. Пожежну побачити, то так страшно. Можу вислати памперси для дорослих
meatlug• сегодня в 12:35
Ответ дляtereska
Вам на плєвать точно, ви би навіть нічого не відписували, а так в кожному своєму повідомленні про це волаєте.
Кожен обирає собі шлях та робить своє життя максимально наповненим.
Тут не відсиджуються, бо не оформляють та не допомагають нікому. Так що мимо, ви обрали свій шлях залишитись, ми обрали працювати за контрактом ще в не так далекому 2019 році і в компанії, яка працює на допомогу Україні.
Занятно. Так ваша компания помогает тем, кто выбрал остаться, а вы «украиночка такая украиночка»(с) более лучше других?
Yuko4a• сегодня в 12:37
Я ніколи не добиваю того, кому погано, але не бачу нічого НЕправдивого в коментарях із стартпосту.
lawandia• сегодня в 12:40
Ответ дляМати драконів
Сижу под Киевом, беспокоит
А мы в Киеве сидим,в прифронтовом городе.Нас не беспокоит,так как и мы их не беспокоим.
tereska• сегодня в 12:40
Ответ дляГигиенишвили
Ви якось не про мене точно описали, так лише кацапня тут відсиджується.
Працюю офлайн в компанії, яка виготовляє заготовки для закордонних паспортів та карток України. А ви що собі таке навигадували, але це мене не ображає зовсім бо так складається враження у тих, хто залишився та по якимось причинам не взмозі виїхати.
Та ви не розумієте, в яких умовах працюють та як виживають ті українці, які обрали спати спокійно і не бути мазохістами в єдиному своєму житті.
На пляжах туристи відпочивають, мені вони не цікаві, я в басейні запливи роблю, для спини з грижами саме те.