Накладные мюсли• 13 июня 2022
Чи можна через мобільний додаток Приват 24 змінити ПІН?
Все ніяк не знаходжу.
Накладные мюсли
• 13 июня 2022
Змінити ПІН на карті. Виїхала за кордон. На карті гривні. Хочу розраховуватись картою, але боюся ,що запитають ПІН ,а я не пам´ятаю. Точніше вагаюсь між двома варіантами.
ЗабежАЛОЧКА• 13 июня 2022
Ответ дляНакладные мюсли
Да, зайдіть в налаштування карти
Накладные мюсли
• 13 июня 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Да, зайдіть в налаштування карти
Та вже все перетикала, не бачу. Можна змінити логін, але не пін
ЗабежАЛОЧКА• 13 июня 2022
Ответ дляНакладные мюсли
Спробуйте нижче прокрутити стрічку опцій, саме на налаштування потрібної карти тисніть .
Машка-замарашка• 13 июня 2022
Ответ дляАмарилис
Змінений в додатку пін потребує першої операції через банкомат.
Не обов´язково через банкомат, можна і через термінал.
Накладные мюсли
• 13 июня 2022
Ответ дляЦикавенная
Можно на финансовый номер смс с пин кодом прислать
Оцей варіант мені найбільш підходить,а як то зробити?
Накладные мюсли
• 13 июня 2022
Ответ дляМашка-замарашка
Я за кордоном, нема можливості скористатись терміналом чи банкоматом
Неновая почта• 13 июня 2022
Зайдіть через браузер , а не через додаток. І виберіть повну версію, більш зручний інтерфейс
Накладные мюсли
• 13 июня 2022
Ответ дляНеновая почта
Я вже начудила... Запросила в смс новий пін код. Прийшов. Але пише ,щоб його активувати скористатись банкоматом. Я тепер що, не зможу картою розплатитись в магазині?
Неновая почта• 13 июня 2022
І там змінюйте , ви ще не підтредили. Пробуйте, в старій версії можете і розблокувати карточку, там більше можливостей.
Накладные мюсли
• 13 июня 2022
Ответ дляАмарилис
Навіть не намагайтесь розрахуватись до підтвердження, бо картку буде заблоковано.
Ах,як завжди
В мене з Приватом якісь проблеми. Дякую всім за відповіді