kot trifon• 15 июня 2022

Если монстр в коме, то кто прикидывался Петром Первым?

Irina-5d24• 15 июня 2022
Ответ дляsashik77
На всю голову. П´яниця, істерик, садист. Ще й хворе було чи то на епілепсію, чи щось таке.
И совсем этим букетом, считается великим. На фоне, стало быть, остальных

Irina-5d24• 15 июня 2022
Ответ дляsashik77
Десь це вже було. Я про заборону стріляти у відповідь. Десь в 2014 році...
У 2019му. На стадіоні, а пізнішеу вигляді реального наказу
Irina-5d24• 15 июня 2022
Ответ длячир
Недавно кацы 350 лет отмечали, много о нем писалось. Одна из любовниц, Мария Гамильтон, регулярно делала аборты, а потом украла у Катьки драгоценности. Петр приговорил ее к смертной казни.

Мария шла на плаху «в белом платье, украшенном черными лентами». «Когда топор сделал своё дело, царь возвратился, поднял упавшую в грязь окровавленную голову и спокойно начал читать лекцию по анатомии, называя присутствовавшим все затронутые топором органы и настаивая на рассечении позвоночника. Окончив, он прикоснулся губами к побледневшим устам, которые некогда покрывал совсем иными поцелуями, бросил голову Марии, перекрестился и удалился» (с)

Потом эту голову заспиртовали и выставили в Кунсткамере.
Типичный социопат
Жаннетт_• 15 июня 2022
Жирик с Кобзоном заждались. Теперь втроем в аду концерты давать будут
Shoosha• 15 июня 2022
Ответ дляkot trifon
Господи, помилуй
Ненормальные
Птица-синица• 15 июня 2022
Ответ дляsashik77
Це улюблена гра кремлемонстрів. Прикинутися хворим і подивитися, хто там на трон полізе. Ще за часів царів в таке грали.
Живе воно.
Та хворе воно, було б не хворе за свої фекалії б так не хвилювалося.
Хворе, але ще поживе нажаль(
Птица-синица• 15 июня 2022
Ответ дляsashik77
Не вірю. Хотілося б і дуже. Ще щоб з патрушевим і Шойгу. Така собі колективна кома. І ще парочку придурків з ними.
З доном-ганд..ном
Darina26• 15 июня 2022
Ответ дляАпель-синка
так не дают оружия наступательного, и требуют поклясться, что не будем по раше в ответку стрелять
Та не будем, не будем. Торжественно клянемся
Апель-синка• 15 июня 2022
Ответ дляDarina26

сладика• 15 июня 2022
Повірю, коли буде крапка, а не кома!
Rikitikitavi_2022• 15 июня 2022
Дякую вам автор, що ви хоть ввічливо до ранку дочекалися, бо мені вчора відразу всі роги пообламували і сказали що пити не можна, святкувати не можно, танцювати не можна, нічого не можна, бо він ще не здох. А ви молодець, дочекались до ранку, коли і сонечко світить і кава на столі і пташки співають)
Tatija• 15 июня 2022
а где наши местные гадалочки, что там, интересно карты говорят, правда ли?
Galyna1211• 15 июня 2022
Ответ дляkot trifon
Снрйозни заяви , что он Петр.
Думаю буде 17го вєщать, шо він реєнкарнація Володимира Великого і Олександра Македонського в одній подобі, больна наволоч
Rikitikitavi_2022• 15 июня 2022
Ответ дляShoosha
фото
я свого часу читала російську історію, то підтвержу, петро перший дійсно був вбивцею та блудником, не тільки як людина до людини, але й по відношенню до своєї культури, релігії та народу. Доречі я можу помилятися, але саме петро перший замінив амарант на пшеницю. Я просто в свій час захоплювалася ідеєю амарантового хліба, який є настільки поживним що його можна скибочку з їсти і будеш ситим. Цей хліб досі популярним є у фіннов, шведів тощо. А от як петро прийшов тот, то наказав засівати пшеницею все і забути про амарант. Він думав що він реформатором був, а насправді деспот та зничтожив самобутню культуру свого народу заради експансії. Гад і гадів і паскудою був той петро перший, але в них там всі такі були, тому і закінчили так погано.