snejs• 15 июня 2022

Как добраться в Нюрнберг?

Подскажите может кто то знает, как добраться до Нюрнберга, если ехать из Киева поездом в Польшу? До какого города в Польше нужно доехать, чтобы пересесть дальше?
Lianaa_06• 15 июня 2022
Варшава-Берлин-Нюрнберг

ShalenaBdgilka• 15 июня 2022
Из Варшавы можно
автор snejs • 15 июня 2022
Ответ дляYaroslavaLivinson
Из Варшавы можно
Там тоже поезд или автобус?
LLuthien• 15 июня 2022
Можно автобусом из Киева
автор snejs • 15 июня 2022
Ответ дляLLuthien
Можно автобусом из Киева
Нам бы поездом, мы с годовалым ребенком, автобусом тяжеловато будет
ЕвгенияК• 15 июня 2022
Пшемышль - Берлин - Нбюрнберг
От Пшемышля проезд бесплатный
автор snejs • 15 июня 2022
Ответ дляЕвгенияК
Пшемышль - Берлин - Нбюрнберг
От Пшемышля проезд бесплатный
Спасибо, это поездом? До сих пор бесплатно? Вроде ж отменили бесплатный проезд?
Klodina• 15 июня 2022
Ответ дляsnejs
Бесплатно только первую неделю после приезда, чтобы были мобильны при оформлении
автор snejs • 15 июня 2022
Ответ дляKlodina
Я поняла, спасибо

Klodina• 15 июня 2022
Ответ дляsnejs
Я поняла, спасибо
*Безкоштовний транспорт для біженців у Німеччині: нові правила*

❗️ З 16 червня біженці з України більше не зможуть користуватися громадським транспортом у Берліні та Бранденбурзі безкоштовно на невизначений термін, про це повідомляє асоціація німецьких транспортних компаній (VBB).

🚌 У регіональних поїздах поблизу польського кордону, біженці з України мають можливість отримати спеціальні квитки, так званий *«аварійний квиток» або «helpukraine» квиток.* Це дає можливість добратися до місця призначення безкоштовно *в перші два дні приїзду до Німеччини. В Берліні безкоштовним проїздом дозволяється користуватися перший тиждень.*

👨‍👩‍👧‍👦 Таким чином, федеральні землі, райони, міста та транспортні компанії спільно забезпечують, щоб біженці залишалися мобільними в перші дні свого прибуття, щоб, наприклад, звернутися за послугами підтримки. Наразі постанова діє до 31 жовтня, повідомив Verbund.

🎫 _Нагадаємо, що можна придбати квиток за *9 євро*, який дозволяє користуватися всім громадським транспортом Німеччини в червні, липні та серпні (9 євро кожен місяць)._

🌐 Першоджерела: https://cutt.ly/pJ6xLJJ / https://cutt.ly/nJ6xDx5