Може бути результат низьким через місячні? Сдавала на 4 день. Вже не такі сильні.. хвилююся бо годую дитину
яночка2506• 15 июня 2022
Добрий день! Який у вас показник? У мене також низький. Не думаю що менструація впливає.
Ответ дляяночка2506
8 при нормі від 10..
Oleksa1551• 15 июня 2022
Ответ дляJulia-6115
8 при нормі від 10..
Надо от 30.норма 10 это так, чтоб функционировать
Женщине надо, особенно кормящей, вообще около 50
Ответ дляВкаблучках
Краще від 50)
Так, я знаю.. але чи може такий рівень бути через місячні?
Ответ дляOleksa1551
А можливо на місячних такий результат? Чи це дійсно анемія?(
Дон Пэдро• 15 июня 2022
Ответ дляJulia-6115
8 при нормі від 10..
У мене 2 ферритин, гемоглобін 73 .
Ответ дляДон Пэдро
У мене 2 ферритин, гемоглобін 73 .
Також на місячних і також годуєте?
Oleksa1551• 15 июня 2022
Ответ дляJulia-6115
Ну анемия,да. Ничего страшного, пейте железо. Я пью на постоянной основе абсолютно. Не ходите с таким ферритином. В приёме железа ничего ж страшного нет. Перерывы там спросите когда делать только. По 2т пейте. Короче не меньше 120мг в сутки чтоб. Я пила тардиферон, там 80 и в элевите 60.итого 140. Потом перевели на сорбифер 60 плюс элевит опять же 60 .
С таким ферритином как вы вообще ходите)))) а гемоглобин сколько?
Oleksa1551• 15 июня 2022
И от месячных неможливо. Ферритин это не так, что было 30,а прошли мес и тут бац, 10. Нет
Умничка-помощничка• 15 июня 2022
Ответ дляJulia-6115
8 при нормі від 10..
Норма -ваш вес плюс 5- 10 ед.
Умничка-помощничка• 15 июня 2022
Ответ дляJulia-6115
8 при нормі від 10..
У вас анемия. Пейте железо.
Ответ дляOleksa1551
Точно! Я пила сорбіфер. В мене була анемія після пологів, а як тільки нормалізувалося я перестала пити. А от ви написали, то я згадала, що мені прописували сорбіфер дурулес. Полізла в інструкцію, а там…. ‚ Не слід припиняти лікування одразу після нормалізації вмісту гемоглобіну та еритроцитів у крові. Завчасне припинення лікування, як правило, призводить до рецидиву залізодефіцитної анемії.‘
Виходить і рецидив… дякую, що допомогли розібратися
Гемоглобін в цей раз не перевіряла, але в минулий при низькому ферритині гемоглобін був жах яким низьким. Тому точно воно..
Oleksa1551• 15 июня 2022
Ответ дляJulia-6115
Ну то вам это пить пожизненно. Это как у меня скорее всего. Ну, не прям вечно, а курсами по пару раз в год.
Потому что я пила и перед Б, и во время Б, и потом буду пить, судя по всему.
Потому что пропив месяцы до Б, я на учёт в 12 нед вставала с ферритином 35(могло б и побольше быть, за столько времени!) и гемоглобином 127. То есть красота. Но уже на следующий по плану анализ крови гемоглобин уже был 115, и пошёл так до 106.
Потом заменили в мае наверное на сорбифер, сдала в июне кровь, там 117 жалких. Но немного поднялся
Дон Пэдро• 17 июня 2022
Ответ дляJulia-6115
Також на місячних і також годуєте?
Не годую не на місячних.. років 10 так)))
Ніхто не знає причини.
Місячні на фертин не впливають.....
лише дУУУУже обільні і років 10 поспіль.
Ніхто не знає причини.
Місячні на фертин не впливають.....