Веснушка• 17 июня 2022

Какие лекарства взять с собой в Канаду?

И какие можно купить без рецепта врача ,в случае необходимости?
Золотая орда• 17 июня 2022
Ответ дляЗарядка для хачапури
Как оправляете ?
Укрпочта. Выслушаю рассказ о том,что нельщя и отправояю. Оператор расскащывает,что мол под мою ответственность.. За 20 примерно, лет вернулась посылка один раз. По условиям только 5 препаратов(утрамбовываю по 2 пластинки ципролета в одну коробку)
Золотая орда• 17 июня 2022
Ответ дляЯ не Тролль
Нащо? В них нема сімейного лікаря?
Пройду мимо. И вы пройдите ’ мимо ’ моих ответов и оставайтесь в ’розовых очках о семейеых врачах ’
Зарядка для хачапури• 17 июня 2022
Ответ дляЗолотая орда
Понятно, спасибо!
Я не Тролль• 17 июня 2022
Ответ дляУдачная
Так, треба звикнути до нових реалій , а що ви тут для себе знайшли приємного, для душі, порадьте будь ласка?
Природа, озера, пікніки
Сорока-ворона• 17 июня 2022
Ответ дляЯ не Тролль
Я в Онтаріо, ніколи з України нічого не відправляли мені, в тому ніякої потреби. Як отримати рецепт. Про призначення антибіотиків я взагалі не розумію. Якщо є потреба, то їх можна отримати до години часу разом з оглядом лікаря
В Канаді можна за годину попасти до лікаря? А моя знайома 2 місяці вже чекає візит до терапевта
Сорока-ворона• 17 июня 2022
Ответ дляЯ не Тролль
Спочатку культурний шок, але я в маленькому місті, не в Торонто. Ціни - так, особливо останній рік все подорожчало. І ми як роботи, то правда
Але скоро втягнеться і будете як всі
,,Як всі,,, тобто , роботами))
Сорока-ворона• 17 июня 2022
Ответ дляЯ не Тролль
Природа, озера, пікніки
У нас теж природа чудова. Не думаю, що це ті плюси, із-за яких їдуть до Канади)
Я не Тролль• 17 июня 2022
Ответ дляСорока-ворона
Можна, якщо нема сімейного, терапевти є у всіх поліклініках, заходьте і вас оглянуть. Єдине, то мова. Може вона хоче російськомовного, то проблема в тому. За 10 років майже я потрапляла до лікаря того ж дня. Можна чекати гінеколога, але то якщо ви 1 раз, а так ви вже є пацієнткою і відразу попадете. Якщо просто огляд, то може тиждень чекаю, якщо терміново чи вагітності, то було питання годин.
Я не Тролль• 17 июня 2022
Ответ дляСорока-ворона
,,Як всі,,, тобто , роботами))
Життя дороге тут, кредити, допомоги нема де чекати, батьки далеко. То все самі, ритм життя шалений, а весь процес еміграційний, то взагалі. Як згадаю, то тиск піднімається. Але в нас в Україні не було нічого, приїхали босі і голі, без грошей зовсім. Єдиний скарб - то мову знали непогано. Якщо у вас було житло і достойна робота, то важко. Ми знали, що дорога лише вперед. Хоча перші років 5 думали повертатися, будо дуже важкі моменти.
Я не Тролль• 17 июня 2022
Доречі, хто вже в Канаді чи планує. Всі лікарі мають тут рейтинги, ви можете в брати будь - якого, правда, вони будуть англомовними. Якщо не підійде, можна змінити, вибрати свого. Більшість наших співвітчизників шукають україномовних і тут коло звужується. То чекають місяці.
Зарядка для хачапури• 19 июня 2022
Что можно купить в Канаде вместо раствора Рингера? Надо капать собаку периодами , там есть какие-то аналоги?