То їй би вже 100 чоловік написало,що треба привести нігті в порядок. Навіть ті,хто проти гель-лак і за натуральну красу)).
Але ж ні- це фото з сайту reserved...
От,чому так? Ну,я розумію, багато раз вже писали,що вони "не заморачіваются,прінімают сєбя" і тд
Ну,але ж чому? Де першопричина?
Можливо,в європейських чоловіків лібідо вище,і їм не обов´язково бачити перед собою "Адріану Ліму", щоб "вдути"? Чи,навпаки,у наших жінок настільки сильне підсвідоме бажання бути у парі?
Якщо що,моя думка така,що кожна сама має право обирати,як їй доглядати за нігтями,але можна хоч ту грязюку було повибирати,та обрізати клапті.
Але ж ні- це фото з сайту reserved...
Ну,але ж чому? Де першопричина?
Ответ дляSonchik
Мене здивував більше маркетинг. Жінка дійсно сама вирішує,як їй за собою слідкувати,і я не спостерігаю за кожною. Але ж,і це не кожна. Це фото товару.
І що? Всього лиш фото. Справа не в фото!!!! А в тому хто дивиться це фото) Хтось зупиниться і буде обговорювати, а хтось пройде повз.
Ответ дляMila 11
Ви знаєте, я певно маю одну із версій, чому такі реакції. Ті поблажки, що легко можна дозволити для якоїсь там моделі , просто недопустимі для колективного ідеального образу класичної Порадниці )
Так,ми повинні бути вище тиражних моделей західного масмаркету))
Ответ дляv_o_l_n_a
Мене навіть колеги не дратують з цого приводу. І я зрозуміла чому, ось мої нігті зараз))) ловлю тапки
Ну зараз спробуємо, по класиці, якщо показують нігті, то потрібно бачити все що на фото, лиш не самі нігті: І шо, ото не можна нормально сфоткати , щоб не було лишнього фону зверху справа?))
Санька-4b93• 17 июня 2022
Ответ дляFuntikS
где вы таких нерях находите? У фитоняшек такой аккуратный педикюрчик на пальчиках, что их хочется облизать как конфетку
Такой, штоле?
Наконец- то стало понятно, кто под анонимом про ыитоняшек и пацанчиков с 40 косарями зарплаты писал
Ответ дляv_o_l_n_a
я думаю, что только сам носитель ногтей должен решать какие эти ногти должны быть! хоть грязные. это его выбор и мне все равно - не раздражает, если мне такое не навязывают.
вроде вы и правы, но в данном конкретном случае это модель, которая рекламирует открытую обувь. Фото должно быть эстетичным, есть же у наверное какие то стандарты.
Ответ дляSonchik
До речі,майже всі в темі захищають нігті і право власниці їх не мити)).
Але,повторюсь- якби це були фото не європейської моделі,а форумчанки?
Багато хто читає тему саме тим місцем, з якого ноги ростуть))
Памятаю теми про чашки вранішньої кави та чаю, про тістечка, або перстні. Там більшу увагу звертали на манікюр, ніж на сам предмет обговорення.
Тому погоджуюсь з вами: якби ви виставили це фото з підписом, що придбали собі сандалики), ох і дісталось би за педикюр 🤣
Ответ дляMila 11
А я зараз мию підлогу, щоб сфотографувати на її фоні, свій манікюр.
Бо скажуть, що нігті нафарбувала, замість того щоб підлогу помити.
Ответ дляSoufit
Згодна) Але й так трішки дісталось)