Sonchik• 17 июня 2022

Якби це була одна з порадниць...

То їй би вже 100 чоловік написало,що треба привести нігті в порядок. Навіть ті,хто проти гель-лак і за натуральну красу)).
Але ж ні- це фото з сайту reserved...
От,чому так? Ну,я розумію, багато раз вже писали,що вони "не заморачіваются,прінімают сєбя" і тд
Ну,але ж чому? Де першопричина?
Можливо,в європейських чоловіків лібідо вище,і їм не обов´язково бачити перед собою "Адріану Ліму", щоб "вдути"? Чи,навпаки,у наших жінок настільки сильне підсвідоме бажання бути у парі?
Якщо що,моя думка така,що кожна сама має право обирати,як їй доглядати за нігтями,але можна хоч ту грязюку було повибирати,та обрізати клапті.
Jsolo• 17 июня 2022
Ответ дляSonchik
До речі,майже всі в темі захищають нігті і право власниці їх не мити)).
Але,повторюсь- якби це були фото не європейської моделі,а форумчанки?
Було б те ж саме. Ви б загнобили, інші б писали, що їм все одно
Mila 11• 17 июня 2022
Ответ дляSonchik
Я й не планувала купувати,якщо це вас не дуже розчарує)
Ні, я не маю ніякого зиску від продажів резервед ))
Jsolo• 17 июня 2022
Ответ дляSonchik
Мене здивував більше маркетинг. Жінка дійсно сама вирішує,як їй за собою слідкувати,і я не спостерігаю за кожною. Але ж,і це не кожна. Це фото товару.
І що? Всього лиш фото. Справа не в фото!!!! А в тому хто дивиться це фото) Хтось зупиниться і буде обговорювати, а хтось пройде повз.
автор Sonchik • 17 июня 2022
Ответ дляJsolo
Я? Я не коментувала тут ніколи жодної теми про зовнішність. Але,багато їх читала. Ви, напевно,ні,або просто хочете мені довести,що я не права,хоч і не знаю,в чому.
автор Sonchik • 17 июня 2022
Ответ дляMila 11
То й добре( чи ні). Значить,без образ)
diana2201• 17 июня 2022
Ответ дляSonchik
Это точно , здесь покажут фото чашки в руках , так сразу напишут про маникюр /ковёр/обои и т .д
Jsolo• 17 июня 2022
Ответ дляSonchik
Не хочу я нічого доводити, некоректно написала просто
автор Sonchik • 17 июня 2022
Ответ дляJsolo
Ну,так і є,всі ми різні)
автор Sonchik • 17 июня 2022
Ответ дляdiana2201
От-от) Але,чомусь,зараз цього ніхто визнавати не хоче.
Мабуть правило ’засрати автора’ працює)
автор Sonchik • 17 июня 2022
Ответ дляJsolo
Зрозуміло)
Mila 11• 17 июня 2022
Ответ дляSonchik
Ну,так і є,всі ми різні)
Ви знаєте, я певно маю одну із версій, чому такі реакції. Ті поблажки, що легко можна дозволити для якоїсь там моделі , просто недопустимі для колективного ідеального образу класичної Порадниці )
автор Sonchik • 17 июня 2022
Ответ дляMila 11
Так,ми повинні бути вище тиражних моделей західного масмаркету))
v_o_l_n_a• 17 июня 2022
Ответ дляSonchik
Мене навіть колеги не дратують з цого приводу. І я зрозуміла чому, ось мої нігті зараз))) ловлю тапки
Mila 11• 17 июня 2022
Ответ дляSonchik
От і відчайдушно підтягують сестер по форуму до ідеального образу, якщо бачуть промах, це ж можна сказати тут один спільний егрегор. Може трохи специфічний, але він явно існує ))
автор Sonchik • 17 июня 2022
Ответ дляv_o_l_n_a
У вас чисті)
v_o_l_n_a• 17 июня 2022
Ответ дляSonchik
У вас чисті)
та почистила, шось там було)))
ДарьяР.• 17 июня 2022
Ответ дляSonchik
У вас чисті)
У моделі на фото також не городи під нігтями
Mila 11• 17 июня 2022
Ответ дляv_o_l_n_a
Ну зараз спробуємо, по класиці, якщо показують нігті, то потрібно бачити все що на фото, лиш не самі нігті: І шо, ото не можна нормально сфоткати , щоб не було лишнього фону зверху справа?))
Санька-4b93• 17 июня 2022
Ответ дляFuntikS
где вы таких нерях находите? У фитоняшек такой аккуратный педикюрчик на пальчиках, что их хочется облизать как конфетку
Такой, штоле?
Наконец- то стало понятно, кто под анонимом про ыитоняшек и пацанчиков с 40 косарями зарплаты писал
Lada_333• 17 июня 2022
Ответ дляv_o_l_n_a
я думаю, что только сам носитель ногтей должен решать какие эти ногти должны быть! хоть грязные. это его выбор и мне все равно - не раздражает, если мне такое не навязывают.
вроде вы и правы, но в данном конкретном случае это модель, которая рекламирует открытую обувь. Фото должно быть эстетичным, есть же у наверное какие то стандарты.
автор Sonchik • 17 июня 2022
Ответ дляLada_333
Зараз мабуть вже немає.
Soufit• 17 июня 2022
Ответ дляSonchik
Багато хто читає тему саме тим місцем, з якого ноги ростуть))
Памятаю теми про чашки вранішньої кави та чаю, про тістечка, або перстні. Там більшу увагу звертали на манікюр, ніж на сам предмет обговорення.
Тому погоджуюсь з вами: якби ви виставили це фото з підписом, що придбали собі сандалики), ох і дісталось би за педикюр 🤣
Soufit• 17 июня 2022
Ответ дляMila 11
А я зараз мию підлогу, щоб сфотографувати на її фоні, свій манікюр. Бо скажуть, що нігті нафарбувала, замість того щоб підлогу помити.
Mila 11• 17 июня 2022
Ответ дляSoufit
Ну от бачите, форум стимулює і до фізичних вправ і чистоти, все до ідеалу підтягується само собою)))
автор Sonchik • 17 июня 2022
Ответ дляSoufit
Згодна) Але й так трішки дісталось)