Зараз все скажу• 17 июня в 10:29
Плаття
Купила плаття, прийшла на роботу, а там колега в такому самому. Я така зла була, невже інше не можна було, просто доконала мене. От як на таке реагувати. А ви як реагуєте коли у вас схожий одяг? Так само)) десь, та щось проскочить, знаєте як воно, всі магазини і ринки в місці усім відомі і всі туди ходять)
Зараз все скажу
• 17 июня в 10:33
Ответ дляШукаю стакан
А чого ви поперли, якщо у дівчини таке?
То вона прийшла в такому як я. Я своє місяць як купила, а вона по акції знайшла, потріпане)))
Шукаю стакан• 17 июня в 10:33
Ответ дляЗараз все скажу
У вас був м ісяць, щоб поновити і продати.
Хомо_сапиенс• 17 июня в 10:35
Ответ дляЗараз все скажу
Теперь вы обе потрепаные , не расстраивайтесь
Хомо_сапиенс• 17 июня в 10:35
Ответ дляП´яна вишня
Це ви писали коментар в сусідній темі про білети на літак?
Тоже тролину узнали?
Помидорина• 17 июня в 10:35
Тобто колега до цього не бачила у вас цієї сукні, чи вона свідомо придбала таку саму?
Зараз все скажу
• 17 июня в 10:36
Ответ дляХомо_сапиенс
Ні, я в гарному, а вона в акційному) вона до мене була потріпана, але курчат порахуємо по осені і бажано щоб декілька осеней пройшло.
Зараз все скажу
• 17 июня в 10:37
Ответ дляАнонимушка
А чого ви інше не купили?
Бо вони усі однакові там🤪
Помидорина• 17 июня в 10:37
Ответ дляЗараз все скажу
На кому сукня сидить краще? Якщо на вас, то носить і далі. Якщо колезі ця сукня пасує краще, то вам не варто продовжувати носити її на роботу
Зараз все скажу
• 17 июня в 10:39
Ответ дляПомидорина
Це ви так вирішили))) з мене корона не впаде.
Пилосмок працює• 17 июня в 10:39
Ото у людей проблеми!
Зірки приходять на різні заходи в однакових сукнях і нічого страшного не стається. А тут на роботу прийшли)
Та прям багіня• 17 июня в 10:41
Если вас это взбесило, значит на коллеге это платье сидит намного лучше чем на вас
Зараз все скажу
• 17 июня в 10:40
Ответ дляПилосмок працює
Ото у людей проблеми!
Це точно. От розумна людина)))
Рожева юбка• 17 июня в 10:40
Се ля ви у всех тех кто покупает одежду в масс маркете, скажите спасибо что не 10 человек пришли в одинаковых
Зараз все скажу
• 17 июня в 10:41
Ответ дляТа прям багіня
Вони просто однакові) от і все.
Зараз все скажу
• 17 июня в 10:41
Ответ дляРожева юбка
Дуже смішно. Ще й на ринку купую.
Анонимушка• 17 июня в 10:42
Ответ дляЗараз все скажу
Бо вони усі однакові там🤪
Так в чому сенс теми?
Скоро_вчера• 17 июня в 10:59
Ответ дляЗараз все скажу
Явно на колезі сидить краще..