Прасковична• 19 июня 2022
Духи в Еве оригиналы или поддельные?
БершкомангоЗар• 19 июня 2022
Ответ дляТочный сантиметр
Пруфи?
В мене монталі ориг з Єви)
І кірке з мейкапа
В мене монталі ориг з Єви)
І кірке з мейкапа
Монтали из Евы?
ага
БершкомангоЗар• 19 июня 2022
Ответ дляИзЮмрудная
Мне вот интересно, кто пишет что подделки, это ваши умозаключения или есть подтверждения? Для себя хочу знать
Если знаете как отличить подделку, вам не составит труда узнать оригинал.
Точный сантиметр• 19 июня 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
Монтали из Евы?
ага
Смайлик ставити-дуже доказово
А я 15 років колекціоную парф і слава богу вже на дотик розрізняю підробку
Монталь з Єви-так
Не раскрытый парашют• 20 июня 2022
Ответ дляТочный сантиметр
Скільки я бачила шмурдяків, коди з яких билися
Код-це перший крок і спосіб перевірити термін придатності оригінального парфюм, але аж ніяк не гарантія
Ну але таке-ваша справа як і шо перевіряти
Я як прочитала статтю про ці коди, одразу усвідомила, що то не про оригінальність, а про термін придатності чи дату випуску, ще й кожен бренд своє маркує, і що дуже легко, маючи один оригінал наштампувать цей код на партію, яку продадуть по різним точкам, ну елементарно ж...
Багато відео є в ютубі, як відрізнити оригінал від підробки, для кожного свої ’знаки’.
Купувала в Єві Зелений чай Елізабет Арден і Б’юті від Кельвін Кляйн, такі досить бюджетні аромати мабуть нема сенсу і фальсифікувати. І знаєте, чим більше занурююсь у парфумерну тему, тим більше розумію, що світ ароматів такий багатогранний і суб’єктивний, що часто це і не про вартісні бренди, а про емоції і асоціації, хоч що там казати, краса розкриття нот у відомих парумерів, коли вони роками працюють над шедевром - то неповторне-) але індивідуально-суб’єктивне все ж таки.