Кети-9596• 20 июня 2022

Гв і прикорм

Доброго дня! Дівчата розкажіть як ви годуєте і коли грудьми після оого як ввели прикорм. Малому 10 місяців я не можу налаштувати режим гв
Не ангелы• 20 июня 2022
да який вже режим в такому віці
Байрактарочка• 20 июня 2022
Рекомендуется грудь за полчаса до прикорма, но по опыту скажу, что через полчаса мой ребёнок не хотел есть прикорм. Минимум час. Но у всех по-разному, кому-то и полчаса норм.
И после прикорма предлагать грудь.
До года ГВ это основная еда, прикорм - знакомство с едой.
ребёнок так же может отказываться от прикорма - это нормально, если исключена анемия.
mamadoma• 20 июня 2022
у вас в 10 месяцев должно быть 3 полноценных приема пищи, остальное - гв
Юлия Днепропертовск• 20 июня 2022
Сначала прикорм сколько сьест, после грудь, так голодным не останется
Ir4uk_M• 20 июня 2022
Вводила поступово на сніданок. Тобто дала спочатку чайну ложку, після докормила молоком, на наступний день 2 ложки - молоко і так до повноцінного прийому сніданку без докормки. Інше годування грудне. Потім переміщую весь прикорм на обід і знову в сніданок поступово нову їжу по тому ж принципу. Сніданок доводила до повноцінного прийому, обід вже без годування грудьми і так до 3-х прийомів і 2 перекуси. ГВ залишалось тільки на сон і ніч, практично, а потім і від нього відлучила. Цей період не у всіх одинаковий, залежить від дитини.