сказочное_Бали• 21 июня 2022
Ребенка укусил клещ, второй ребёнок ему вырвал клеща, но лапки остались
Поехали в больницу, остаток достали, выпили таблетку. Но такой страх внутри, так боюсь этого и возможных последствий.
Не куру• 21 июня 2022
Ответ длясказочное_Бали
Доксициклін выпил
Врач назначил?
Наблюдайте, запишите дату. От 3 до 30 дней период, когда может вылезти боррелиоз. Пятнами по телу. Эецифалит - в первые 4 дня ломка, слабость. Поинтпресуйтесь у семейного врача на счёт инфы от санэпидемстанции, заразные ли клещи у вас.
сказочное_Бали
• 21 июня 2022
Ответ дляНе куру
Врач назначил?
Назначил в качестве профилактики . О ,ужас, даже бобсь слушать о таком(((
Не куру• 21 июня 2022
Ответ длясказочное_Бали
Не надо бояться, кто осведомлён, тот вооружён. Вам скажут что заразных нет по местности и вы успокоитесь)
ВсеПроВсехЗнаю• 21 июня 2022
Ответ длясказочное_Бали
Надо сдать анализы крови на боррелиоз и энцефалит.
Болтушка Му• 21 июня 2022
Не знаю, поможет ли вам эта информация, но мое детство прошло в Крыму и клещи ко мне, как и ко всем детям, цеплялись раз 5. Мы их сами выдергивали, периодически что-то оставалось, выковыривали. Никто в больницу не ходил и не заболел.
Сорока-ворона• 21 июня 2022
Ответ дляБолтушка Му
Знакомо
Но один раз что-то пошло не так и распухла рука очень сильно.
Оле Лукойе• 21 июня 2022
Ответ длясказочное_Бали
Доксициклін выпил
Одноразово чи курсом? Його треба було 5-7 днів пропити, мав лікар виписати
Оле Лукойе• 21 июня 2022
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
На бореліоз здається аналіз з 21 дня після укусу(здавала), на енцефаліт не знаю. Але, автор, це все краще з лікарем оговорити, які наслідки, які аналізи, коли
Эт вернячОк• 21 июня 2022
Ответ дляОле Лукойе
Зачем пить антибиотик 7 дней просто так. Для профилактики пьется однократно после укуса. 7-10 дней курсом, если появилась эритема и подтвердился боррелиоз. Клещи за лето могут обнаружиться не один раз, пить антибиотик по неделе для профилактики жёстко.
Оле Лукойе• 21 июня 2022
Ответ дляЭт вернячОк
Можливо, тому і написала, що має лікар виписати. Просто дивно, щоб антибіотик був однократно. Зазвичай, антибіотики п´ються мінімум 3 дні. В інструкції до Доксицикліну теж немає разової дози. А на рахунок профілактики, так простіше зробити профілактику антибіотиком, ніж потім лікувати бореліоз. Консультувалась на цей рахунок з 3-ма інфекціоністами
Эт вернячОк• 21 июня 2022
Ответ дляОле Лукойе
Життя заставило в свій час вивчити про бореліоз багато матеріалу. Я вважаю, що краще взагалі не робити цієї профілактики, тому що 1-3 дні антибіотиків не допоможуть від борелій, а смазати картину можуть. Бо людина вип´є однократно антибіотик, еритеми немає і буде думати, що все Ок (а бореліі можуть знаходитись в організмі в пригніченому стані і виявити себе, коли ослабне імунітет). Тобто, якщо виявилась ерітема (через 10-14 днів) потрібно пропити антибіотик не менше 10 днів, але не пізніше місяця після укусу. Якщо еритеми немає, але ви переживаєте, можна сдати аналіз на бореліоз і також пропити антибіотик, якщо є потреба і аналіз показав.