ВЫВсеВрете• 21 июня 2022

Кто в группе Астрооберег раньше, чем с 2022

Там войну предвидели?
Кюветчица• 21 июня 2022
вряд ли... весной говорили, что после Пасхи все затихнет.

РукиМыли?• 21 июня 2022
Нічого не передбачала. Дивна дама. Група як секта. Але розумію людей, що хапаються за будь яку надію і вірять в усяку ахінею і бред
автор ВЫВсеВрете • 21 июня 2022
Ответ дляКюветчица
В группе той? Просто сегодня им 5 лет
АнтиТроль• 21 июня 2022
Я подписалась месяц назад, а недавно удалилась
Слишком уж тон записей и манера ведения переписки… вымышленная Лера.., короче, отписалась
Кюветчица• 21 июня 2022
Ответ дляВЫВсеВрете
В группе той? Просто сегодня им 5 лет
Да, в группе. Я о ней раньше не знала, меня как раз весной подписали на нее и каждый вечер в голосовых были слова: главное до Пасхи продержаться. После этого перестала слушать.
автор ВЫВсеВрете • 21 июня 2022
Ответ дляРукиМыли?
А почему как секта? Насчёт хапаються за надию згодгна, но никому хуже не будет если верубщий человек помолится....
РукиМыли?• 21 июня 2022
Ответ дляВЫВсеВрете
В группе той? Просто сегодня им 5 лет
Так там було раніше до 100 чоловік. Ну збирала дама на колективні молитви ще до війни, але по іншим питанням. Але аудиторії не мала. Була присутня очно. Скаду відверто-маячня
автор ВЫВсеВрете • 21 июня 2022
Ответ дляКюветчица
Я после Пасхи подписалась))
РукиМыли?• 21 июня 2022
Ответ дляВЫВсеВрете
Тому що я була на її девішніку ще рік назад

Кюветчица• 21 июня 2022
Ответ дляВЫВсеВрете
ааа, и меня еще смущает радостный тон постов пожаров в России и тп. Как-то это совсем не по-христиански, хотя по-человечески понятно.
автор ВЫВсеВрете • 21 июня 2022
Ответ дляКюветчица
А шо это за нитки о которых там говорят?
РукиМыли?• 21 июня 2022
Ответ дляВЫВсеВрете
Типу вона їх заряджає як алан чумак воду на оберіг
автор ВЫВсеВрете • 21 июня 2022
Ответ дляКюветчица
Заметила и тем не менее говорит не нужно желать зла и смерти Пу
автор ВЫВсеВрете • 21 июня 2022
Ответ дляРукиМыли?
І шо там було, розкажіть )
Аюшка• 21 июня 2022
Ответ дляРукиМыли?
Интересно. И что эта Лера из себя представляет?
РукиМыли?• 21 июня 2022
Ответ дляВЫВсеВрете
І шо там було, розкажіть )
Та нічого не було. Затягла подруга просто кілька людей зібрались в відкритому кафе. Лера це її знайома. Але моя подруга, знаючи її дуже добре і давно, теж скептично ставиться до її пророцтв. Був збір як внесок на організацію, одна амвей толкала на тих зборах, інша про свій марафон схуднення. А потім типа колективна молитва для здійснення бажань. Дурня одним словом. Мене ні в Амвей не затягнули, ні в марафан. Було дуже дивно дізнатися, що всього за кілька місяців війни група так розширилась і змінила орієнтацію.
автор ВЫВсеВрете • 21 июня 2022
Ответ дляРукиМыли?
А з якого міста вона, де це було?
РукиМыли?• 21 июня 2022
Ответ дляВЫВсеВрете
А з якого міста вона, де це було?
Хмельницький
автор ВЫВсеВрете • 21 июня 2022
Ответ дляРукиМыли?
В групі грошей не вимагають

автор ВЫВсеВрете • 21 июня 2022
Ответ дляРукиМыли?
Хмельницький
Я думала це місто україномовне.чого вона російською говорить....
Умный хвост• 21 июня 2022
Ответ дляРукиМыли?
Хмельницький
Странно, почему она тогда по русски говорит😏
РукиМыли?• 21 июня 2022
Ответ дляВЫВсеВрете
Більшість таки україномовних. Чого не знаю
Я тут Живу• 21 июня 2022
В Хмельницком не все говорят на украинском
Аюшка• 21 июня 2022
Ответ дляРукиМыли?
Вообщем Лера никакая не ясновидящая и не получает информацию из космоса
РукиМыли?• 21 июня 2022
Ответ дляАюшка
Ви знаєте в нас був ще дідок в області. От з нього всі теж сміялись. Він розказував про звязок з космосом, всі з нього сміялись. Ніс завжли ахінею. Але всі місцеві базарники їздили до нього і казали, що реально допомогав привертати удачу на торги і бізнес. Але я не вірила ні дідка, ні в Лєру. Кому що. А ще ьачила в місті оту Пігі чи як її з битви екстрасенсів. Маленького зросту, з якимись вадами розвитку