Гарний чи як піжама? Дивлюсь і не можу зрозуміти замовляти чи ні. Хочу щось зручне на літо, але і красиве. Дякую.
Результат:
вже голосів:
122 (87.14%)
Піжама
18 (12.86%)
Красиво
Kot_v_meshke• 22 июня 2022
Чересчур оверсайз, по крайней мере, на модели (особенно голубой). Как пижама из дурдома.
Kot_v_meshke• 22 июня 2022
Ответ дляKarbel
Зараз такі носять рубашка і штанці. Але щось я не можу зрозуміти, які з них виглядають стильно. Мені було б зручно в такому на роботу ходити
Носят, но есть поинтереснее модели. Эти чересчур свободно сидят на фигуре, как с чужого плеча, и выглядят из-за этого как пижама.
Алина-1240• 22 июня 2022
Пижама,или как с дурдома.вы вчера спрашивали за эти костюмы.хотя носить вам
Kot_v_meshke• 22 июня 2022
Ответ дляKarbel
Про голубий згодна. А от зелений і беж наче нічого і надпис на кишені подобається. Ну це для мене краще ніж футболка доброго вечора ми з України і джинси
Так а при чем здесь джинсы и футболка? Можно поискать костюмы такого плана, но более удачной формы, что ли.
Алина-1240• 22 июня 2022
Ответ дляKarbel
Вчора за інші питала. А коли цей скинула, то вже і в темі наче нікого не було
Бякушные они,но это лишь мое мнение