Замороженная селедка• 23 июня 2022
сколько чашек кофе вы уже выпили? что едите? и можно все это в фото??
Мотористка• 23 июня 2022
Ответ дляOrganic
Ну шо ж Ви за жінка ???
Що це ща смакота ?
Це десерт без цукру, без білого борошна.
Так шо можна))))
Organic• 23 июня 2022
Ответ дляМотористка
Так шо можна))))
То добре
А рецептик можна?
Мотористка• 23 июня 2022
Ответ дляOrganic
То добре
А рецептик можна?
Та роблю все інуітивно)))
Саме цей на фото
Банан, фініки (4шт залити трохи водою, щоб розм´якли) - блендером перебити. Яйце. Какао дві столові ложки. Борошно ц.з (дивитесь щоб тісто було як сметана), сода, оцет, олії чайна ложка. Все виливаєте в невелику форму. І на хвилин 15-20 в духовку. Крем - йогурт грецький (можна трохи цукрозамінника, я додала воду з фініків та мед, згущувач для сметани). Все)))
Саме цей на фото
Organic• 23 июня 2022
Ответ дляМотористка
Та роблю все інуітивно)))
Саме цей на фото
Дякую Вам
Просто красавица• 23 июня 2022
Ответ дляЗамороженная селедка
все что хотите!на ваш выбор))))))))))))))))))))
не осуждаю, просто интересно...вам скучно? вам правда интересен чужой завтрак?
Sakura-18cb• 23 июня 2022
Ответ дляОткушу что там торчит
Пока первую пью. Люблю кофе пить без ничего
Все так же как у вас, только горизонт другой)