Директриссимо• сегодня в 09:38

Психіатр Київ в якої прийом 2100 грн і її тут хвалять. Як її прізвище?

Дякую
Ща как дам• 2 часа назад
Ответ дляКидстаффовна
якщо б це допомогало,вони виписують +- подібні таблетки й маші, наташі,васі
Ну із того, що я зараз поринула в цю тему, то зробила висновок, що навіть за чималі гроші знайти толкового спеціаліста важко. Консультація мене щадовольнила, але в нашому випадку все залежатиме не стільки від таблеток, як від психотерапевта.

Ща как дам• 2 часа назад
Ответ дляКидстаффовна
вибачте, але мені цікаво що можно навчитися за 2 дня?та ще потім це все повторити на своїх пацієнтах, то виходить що послідуючі пацієнти це ваші ’кролики’ ,а ви з них ще гроші дерете
Для того, щоб стати спеціалістом, потрібео 5 років навчання і бесятки отаких 2 денних курсів.
Це для розуміння того, що курси можуть бути дорогими. Вище мені не вірили
Сон і дрімота• 1 час назад
Ответ дляПліснявілий сир
А где конские? 6 лет универа, стажировка. Вы вложения представляете?)
Психиатр в поликлинике - бесплатно)
Вам пенсію нараховує людина, яка 5-6 років у ВНЗ вчилася. У неї вкладення були не менші, а вона вас обслуговує за малу зарплату. Вашу дитину у школі теж вчить людина з ВО. У нас 2/3 країни з ВО і вкладеннями. Хіба це привід так задирати ціни?
Сон і дрімота• 1 час назад
Ответ дляНе пью, не курю
Цікаво, людина вкладає в навчання, витрачає купу енергії і має за 100 грн приймати. Ви на роботу тежбезкоштовно зодите чи все ж таки шукаєте де платять більше?
А ви на роботі щось додатково отримуєте, окрім зарплати?)))
Не пью, не курю• 1 час назад
Ответ дляСон і дрімота
Я не отримую зп давно))
А коли отримувала то були бонуси і премії.
Сон і дрімота• 1 час назад
Ответ дляЩа как дам
Просто вже цікаво, скільки на вашу думку має коштувати консультація СПЕЦІАЛІСТА?
Просто цікаво: скільки на вашу думку має коштувати робота працівника ДСНС, який розгрібає завали, ризикуючи життям? Скільки ви маєте йому особисто платити за раку послугу? Адже рятує він вашу сраку за зовсім смішну зарплату. І так, у них теж є вища освіта
Я тут с краю постою• 1 час назад
Ответ дляЗлива інформації
Може через пошук пошукайте? По темі не знаю
Знаю тільки жінку проктолога з таким цінником
Хорошая проктолог? Если можно, напишите.
Я тут с краю постою• 1 час назад
Ответ дляЩа как дам
Менталітет ще залишився совковий, що медицина має бути безкоштовною.
В Германии лечение псих.проблем и пребывание в рехабах бесплатное, что вы шепелявите, какой совок? Это база.
Ща как дам• 1 час назад
Ответ дляСон і дрімота
Я вам про тепле, ви про м яке

Сон і дрімота• 1 час назад
Ответ дляЩа как дам
Я стоматолог і цінник на наші курси зашкалює. Тільки не треба мені писатипро високі зарплати. Середній відсоток 20-30%. На курсах від медвойсу ти не станеш хорошим спеціалістом, то як раз для балів.
Ви мене вибачте, але що вам заважало гарно вчитися і навіщо ви взагалі вчилися у ВНЗ, якщо тепер йдете знову вчитися на курси?
Мовчу про те, що у Києві є стоматологи, які з препаратами працюють, а інструкцію в очі не бачили, хоча вона іде в комплекті. Отаке ’чудо’ недороблене запломбувало мені канали пломбіратором у якому в інструкції було зазначено ’не використовувати для пломбування каналів’. Це мені пояснив інший стоматолог, який три візити довбав той пломбіратор з коренів і матюкав свого ’колегу’ неука.
Мовчу про конські розцінки на стоматологію, які абсолютно не відповідають витратам на надання послуг і доходам громадян.
Злива інформації• 1 час назад
Ответ дляЯ тут с краю постою
Анастасія Пристая, Київ
Ща как дам• 1 час назад
Ответ дляСон і дрімота
Не вибачу. Ви поняття не маєте, яку базу дають зараз в тих ВНЗ.
Сон і дрімота• 1 час назад
Ответ дляНе пью, не курю
Я не отримую зп давно))
Які і становили вашу зарплату.
Тоді незрозуміле ваше твердження відносно лікарів ’ а ви теж на роботу безкоштовно ходите’? Вони отримують за це зарплату, так само як отримували ви. У них теж є премії, оздоровчі кошти, матдопомога (може бути, не обов´язково, але передбачена). То про яке ’безкоштовно ’ йде мова?
Сон і дрімота• 1 час назад
Ответ дляЩа как дам
Я вам про тепле, ви про м яке
Чому це? Людина працівник ДСНС рятує життя. Це значно важливіше, важче і небезпечніше для самого працівника, ніж ваша пломба.
Зарплата такого працівника менша за зарплату стоматолога. То скільки ви з вашою ментальністю маєте сплачувати особисто йому? Чи ’то другоє’ і вигрібати вас він має безкоштовно? Не зважаючи на освіту, досвід, ризик власним життям?
Сон і дрімота• 1 час назад
Ответ дляЩа как дам
Так то ваші проблеми, що вийшли неуком. У київському стоматінституті на Зоологічній проходять практику їх студенти. Я бачила тих студентів. Хай Бог милує, там ніякі курси не допоможуть. Ті курси взагалі треба заборонити. Хай вчаться в інституті, а не платять за сесії і виходять довбні, що по 2-денним курсам потім бігають.
Не знаю чи радіти чи плакати, що заняття проводять прям перед пацієнтами. І ти чуєш, як на запитання викладача ці недолікарі не можуть дати відповідь на питання який препарат вводять для припинення кровотечі і як накласти джгут. І там не один такий був. І на сьогодні оте щастя ж комусь ’лікує’ зуби, прикриваючись 2-денними курсами.
Пліснявілий сир• 43 минуты назад
Ответ дляСон і дрімота
До чого тут ВО? Пед має інший конкурс і інші вкладення фінансові.
Звичайний психіатр БЕЗКОШТОВНО.
Приватні заняття з хорошим вчителем від 400-500... І мінімум 2 рази на тиждень
Пліснявілий сир• 36 минут назад
Ответ дляЯ тут с краю постою
Психиатр в поликлинике безплатно! Какая Германия бесплатно, там налоги конские.
Пліснявілий сир• 34 минуты назад
Ответ дляСон і дрімота
До чого тут гарно вчитися 20 років тому. Наука не стоїть на місці і все що було колись неактуальне давно.
Пліснявілий сир• 33 минуты назад
Ответ дляСон і дрімота
Ну хай не вигрібає. Мова йде про психіатра приватно чи про стоматолога приватно. Якщо ви бригаду покличете приватно вигрібати - там буде цінник конський так само

Сон і дрімота• 17 минут назад
Ответ дляПліснявілий сир
Ви не зрозуміли про що мова. Мова про те, що людина щиро вважає, що якщо лікар вчився 6 років у ВНЗ, то його 15-хвилинна консультація має коштувати як 1/6 місячної зарплати людини, яка ризикує власним життям, рятуючи цю людину чи її дитину. Людина абсолютно знецінює працю і навчання інших людей і спекулює на тому, що людина останнє віддасть, аби вилікувати дитину, наприклад.
Домашня Зюзя• 11 минут назад
Ответ дляДомашка
Знали б Вы сколько стоит медицина в США. Не просто коштовная, она может человека разорить.
Мы знаем сколько она стоит в США и на них равняться не хотим. И что дальше?
Харчовий тріль• 1 минуту назад
Это реально дохрена . Они задрали ценник потому,что люди массово начали искать выход ,психика многих не выдерживает