Shady lady• 23 июня 2022
Ответ дляkosmosgo
Пропустила, реально поменялись?
Надя і Кацурін точно, а про Дантеса не знаю, тільки чутки
Shady lady• 23 июня 2022
Ответ дляSara-a
А Дантес тоже с Кацуриной вместе ?
Не знаю, чутки такі. Але Надя точно
Shady lady• 23 июня 2022
Ответ дляZelenkа
А що то за шоу? Реально таке було? Мені Кацуріна винесло ютубом сюжети із Птушкіним)
Вони там дійсно помінялись бабами чи що? Не дуже в курсі)
Ні, вони подорожували сім‘ями і Надя відбила Кацуріна, чи то Кацурін Надю))
А Дантес і панянка залишилися у корита, але і іх підозрюють у романі))
Ответ для Shady lady
Ой, цирк на дроті) Дантес вирвався з-під Наді, Надя пішла до ресторатора, а Даші Володю? Пам‘ятаю, в Дурнєва Надя розказувала, що він смачно готує олів‘є, ну хоч так