Тектоническая расческа.• 23 июня 2022
Бореліоз (Лайма). Хто вилікував?
Прийшов позитивний резултьтат аналізів. Укус 26 днів назад. Завтра до лікаря....Начиталася про цю хворобу і зовсім впала духом....
Тектоническая расческа.
• 24 июня 2022
Ответ дляTatyana_1975
Так. Добре що їй взагалі встановили діагноз, бо лікар, до якого порадили звернутись, скпзав, що це грижі в спині, або протрузії (не пам´ятаю точно) і треба оперувати
В мене два симптоми- температура 36.9 та болить шия... маю в попереку на спині дві протрузії, думала, що вже в шиї те ж саме. Але позитивний до борелії імуноблот поставив все на свої місця. Янченко вам одразу таку термотерапію приписав? Бо я як ви, в мене теж паніка ( не від терапії, а щоб вбити цю хрінь)
Tatyana_1975• 24 июня 2022
Ответ дляТектоническая расческа.
Так він одразу призначив 2 антибіотики, метронідазол та купу для підтримки (печінки), кожні, здається 3 тижні здавала імуноблот (спочатку титри зростають, так і має бути, потім в 0 зійшли всі). Ввн також поизначив аналізи на ко-інфекції. Але у мене температура одразу пропала, кілька днів і все. А от симптоми з´явились на третьому місяці лікування (печія шкіри...посмикування м´язів). У нього гарний невролог, розписала лікування стало краще, але за півроку знову стала відчувати печію шкіри.
Tatyana_1975• 24 июня 2022
Ответ дляТектоническая расческа.
А ви кліща бачили? Ерітема була?
Тектоническая расческа.
• 24 июня 2022
Ответ дляTatyana_1975
А ви кліща бачили? Ерітема була?
Так, кліщ був, еритреми не було, цяточка червона 2 мм була в місці укусу
Тектоническая расческа.
• 24 июня 2022
Ответ дляTatyana_1975
А ви кліща бачили? Ерітема була?
Лікар з місцевої лікарні призначила аналіз до борелії, який був негативним, близьким до сумнівного. Для себе вирішила здати кількісний імуноблот, а там три білки до борелії позитивні. Якби не здала, то думала б, що здорова(
Tatyana_1975• 24 июня 2022
Ответ дляТектоническая расческа.
Досить типова ситуація... нажаль.
Починайте лікування якомога раніше, прислухайтесь до себе. Все буде добре!
Тектоническая расческа.
• 24 июня 2022
Ответ дляTatyana_1975
Досить типова ситуація... нажаль.
Дякую Вам!) Здоров´я та миру))))

Указка• 24 июня 2022
Вилікувала. Але я одразу почала лікування. Через тиждень після укусу з´явилася ерітрема, температура, лімфовузли. В той же день, дякуючи нашій Советчіці ( я скинула фото п´ятна і лише одна дівчина мені написала, що якщо кусав кліщ, то це може бути Лайм) я почала приймати антибіотики. До речі, дуже сильні і дуже довго(( Після того 2 роки не було імунітету зовсім. З сезонними вірусами лежала в лікарні ((
Не відкладайте, одразу починайте лікування. Все буде добре.
Кнопкотык• 24 июня 2022
Вам назначат АБ, вы их честно проколите/ выпьете и все будет ок. Боррелиоз не лечится, а купируется. Напрасно так долго тянули.
Кнопкотык• 24 июня 2022
Ответ дляКуколка-мяуколка
Это неправда. Если вовремя пропить антибиотики то полностью вылечивается.
Нет. Возбудитель остается в крови.
Tatyana_1975• 24 июня 2022
Забула Вам написати про трави (але то після антибіотику). Почитайте, я тут з двома дівчатами списувалась у них були дуже відчутні зміни у самопочутті саме не травах. Ворсянка і ще одна (пригадаю, потім напишу). Взагалі є цілі протоколи, в залежності від симптомів.
Я також приймала, але на третій місяць пішла алергія.
Тектоническая расческа.
• 24 июня 2022
Була у лікаря. Призначив доксі 2 р в день по 100 на 21 день. Плюс для шлунку і т.д. от тепер думаю, чи правильні курс і доза((( я собі сама таке могла призначити
Куколка-мяуколка• 24 июня 2022
Ответ дляТектоническая расческа.
Я б пила по 200 28 дней
Тектоническая расческа.
• 24 июня 2022
Ответ дляКуколка-мяуколка
Я б пила по 200 28 дней
Я теж схиляюсь до такої схеми.
Тектоническая расческа.
• 24 июня 2022
Ответ дляКуколка-мяуколка
Я б пила по 200 28 дней
Як ваш курс пройшов? Побічні на антибіотик були?
Куколка-мяуколка• 24 июня 2022
Ответ дляТектоническая расческа.
не было. Ну толкьо молочница :(
нормально прошло. Через неделю после начала уже исчезли лимфоузлы, воспаленные суставы
Тектоническая расческа.
• 09 июля 2022
Ответ дляМеряю от 0
Девочки, посоветуйте врачп.куда идти?
С врачами сложно. Обычно от инфекциониста получите стандарнтный курс докси на 21 день(((
Меряю от 0• 10 июля 2022
Ответ дляТектоническая расческа.
Мене поклали в лікарню в інфекційку. Колять Цефтріаксон поки. Стосовно Доксицикліну.то лікар чомусь сказав що Д..більше працює на профілактику. Скільки днів - не знаю ще.
Меряю от 0• 10 июля 2022
Ответ дляТектоническая расческа.
Я маю 73кг. Онлайн лікар розрахував що моя добова доза 360 г дрксицикліну. Але зараз поклали в інфекційку і колять Цефтріаксон. На рахунок Д.лікар в стаціонарі сказав,що він може не допомогти. Він на профілактику добре працює
Тектоническая расческа.
• 10 июля 2022
Ответ дляМеряю от 0
Тут все доволі індивідуально. Має значення все, і час після укусу і симптоми, і ваш імунітет. Я більше схиляюсь, що лікування лайму це як лотерея- комусь пощастить, а комусь ні. Комусь і доксі допоможе, а комусь ударна доза антибіотиків ні(((((
Меряю от 0• 10 июля 2022
Ответ дляТектоническая расческа.
Це вірно. Один мвсчць лікується. А другий півроку
Меряю от 0• 13 июля 2022
Ответ дляУказка
Які АБ приймали. Як довго? У якому м.ви лікувалися?
Меряю от 0• 13 июля 2022
Ответ длявсемВсёИмного
Я ходила к этому доктору В Киеве. ...
Анастасий Игорь Анатольевич. Не дешево конечно.
Помог?
Меряю от 0• 13 июля 2022
Ответ длявсемВсёИмного
Я год проходила с этим. так как после укуса клеща через месяц сдала анализ не выявлено. Я и успокоилась. Эритема вроде исчезла, пришло новое лето, солнышко и вот моя эритрема снова появилась, только от лодыжки она доросла до паха. Я в шоке опять сдала анализ, диагноз подтвердился. Бегом к врачу, он назначил антибиотик при чем дешевый, 21 день пила. на 5 день эритрема начала пропадать. Дальше консультация с врачем, все ок.
И у вас больше никаких симптомов нет?
Указка• 13 июля 2022
Ответ дляМеряю от 0
Я завтра гляну і Вам відпишу назву тих ліків. Лікувалася у Вінницькій міській інфекційній лікарні. Прізвище лікаря не пам´ятаю.
Меряю от 0• 16 июля 2022
Ответ дляУказка
То які ліки приймали?