Цвіту і пахну• 24 июня 2022

Ратифікація Стамбульської конвенції, яка ваша думка?

Прохання відповідати тих, хто ознайомився з текстом особисто.
Дивилась багато думок, хтось вбачає в ній захист жінок, і не тільки, від насилля , хтось переінакшену працю Карла Маркса.
Також є відео на 15 хвилин, з купою посилань на цікаві матеріали. Кому цікаво, може викласти.
Я поки для себе не можу зрозуміти, треба воно чи ні.
Єдине, що реально розумію, що захистити від насилля можна і без конвенції. І цікаво , що сама Туреччина від неї відмовилась.
Тож, ваша думка
Результат:
вже голосів: 58
19 (32.76%) За, конвенція нас захистить
17 (29.31%) Проти, немає сенсу
13 (22.41%) Результат
4 (6.9%) Свій варіант
3 (5.17%) Проти, це все по Карлу Марксу
2 (3.45%) За, все що завгодно заради єс
автор Цвіту і пахну • 24 июня 2022
Якщо не визначились, тисніть ’ свій варіант’

Olga Zelenyak• 24 июня 2022
Вы так над всеми ратифицированными Украиной конвенциями размышляете или Стамбульская особенная? В чем смысл, если она уже ратифицирована?
автор Цвіту і пахну • 24 июня 2022
Ответ дляOlga Zelenyak
Почула вчора, зацікавилась.
Olga Zelenyak• 24 июня 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Почула вчора, зацікавилась.
Как полна защитить женщину в рамках украинского законодательства от преследования?
Rubiii• 24 июня 2022
Почему Польша не ратифицировала эту конвенцию?
Remensa• 24 июня 2022
Може в Туреччини закони інші? Чому ви дивитесь на Туреччину?
shelly_ua• 24 июня 2022
Защита женщин - ширма. На самом деле она продвигает многообразие полов и внедрение этого в школах.
НамСвоюРобити• 24 июня 2022
Таке щось собі.
Запобігання насильству ч/з зменшення гендерних відмінностей. Типу хлопчики не сильніші за дівчаток. Це коротке пояснення під правниці на каналі Дроздова.
От щиро їй бажаю опинитися у ситуації, де знадобиться чоловіча сила, так років ч/з 20ть, а чоловік скаже ’ой, нє-нє, сама-сама’.
Бессмертный пони• 24 июня 2022
Ответ дляshelly_ua
Многообразие полов ? Простите , это как ? И как , по-вашему , это будут внедрять в школах ? Принудительно делать операции по смене пола прямо в классах ?

НамСвоюРобити• 24 июня 2022
Ответ дляRubiii
В Польщі і аборти недолуго заборонили. Так собі приклад.
Але її не тільки там не ратифікували.
НамСвоюРобити• 24 июня 2022
Ответ дляshelly_ua
Ми з застереженнями ратифікували)
Навіть одностатеві шлюби ’за бортом’.
Olga Zelenyak• 24 июня 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Таке щось собі.
А это от Конвенции зависит, которую 99,99% населения страны никогда не прочитает?
НамСвоюРобити• 24 июня 2022
Ответ дляOlga Zelenyak
Та справа у тому, що я налаштована була позитивно, а як послухала її обґрунтування (її група давно лобіювала), то нехіло так прифігіла.

Там же справа не у прочитати, а у результатах впровадження.
shelly_ua• 24 июня 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Ми з застереженнями ратифікували)
Навіть одностатеві шлюби ’за бортом’.
2/3 бюджета финансируются со стороны. Кому будут интересны ’застереження’?
vikat• 24 июня 2022
Ответ дляRubiii
Потому что там запрещены аборты
НамСвоюРобити• 24 июня 2022
Ответ дляshelly_ua
В сенсі?)
Законодавчо ратифіковано в урізаному варіанті.
На бюджет це не впливає.
Так у багатьох країнах ратифіковано.
shelly_ua• 24 июня 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
В сенсі?)
На бюджет це не впливає.
Так у багатьох країнах ратифіковано.
Кто платит деньги, тот и условия ставит. Будет выполнять так,как прикажут
автор Цвіту і пахну • 24 июня 2022
Ответ дляOlga Zelenyak
Законодавство можна врегулювати. А як це робить конвенція? Під неї взагалі повний пакет змін має бути.
So_so• 24 июня 2022
Я прочитала внимательно все 50 страниц. Очень поддерживаю. Но у меня нет проблем с чужими гендерами.

never_ending• 24 июня 2022
Тимошенко там разогнала уже зраду у себя на страничке и в ВР, что это все про гендер, а не про защиту женщин. Там вроде одним из пунктов - строительство приютов для пострадавших от насилия, вот за этот пункт я обеими руками за. Хотя сам текст не читала, но меня не особо волнуют вопросы пола
автор Цвіту і пахну • 24 июня 2022
Ответ дляRubiii
От і мені цікаво. Давно слідкую за Польщею, мені близькі їх погляди.
Але якщо я правильно все зрозуміла, Польща вступила в ЄС до конвенції, і їм це як умову поставити неможливо, а нам так .
So_so• 24 июня 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Правда? Вам близок запрет абортов?
автор Цвіту і пахну • 24 июня 2022
Ответ дляRemensa
Цікаво, бо відмовились. Могли би відразу не ратифікувати .
Доречі цікаво як тема захисту від насильства над особистістю корелюється з короновірусом і примусовою вакцинацією.
автор Цвіту і пахну • 24 июня 2022
Ответ дляshelly_ua
Яким чином?
So_so• 24 июня 2022
Ответ дляnever_ending
Так предусмотрены разнообразные механизмы защиты, которые по мнения католиков и мусульман приведут к разрушению института семьи.
Женщины и дети должны терпеть.
автор Цвіту і пахну • 24 июня 2022
Ответ дляnever_ending
Я чула версії Тимошенко, рагулівни ( про Тимошенко), і небо он( найобгрунтованіший варіант). Поки хз. Тут ще питання в тому чи реально передбачити наслідки таких новшеств.
автор Цвіту і пахну • 24 июня 2022
Ответ дляSo_so
Женщины и дети должны терпеть.
Не погоджусь. В нас не така сувора релігія. Просто ми так розглядаємо тему насильства в сім´ї ніби це 💯 випадків. Але це не так.
So_so• 24 июня 2022
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&u...

Текст
автор Цвіту і пахну • 24 июня 2022
Ответ дляSo_so
Правда? Вам близок запрет абортов?
Я проти примусу до аборту і без медичних показань. Не радикально, але на сьогодні є багато засобів контрацепції. І нажаль особистий досвід. Я би наприклад запровадила 3 консультації досвідченого психолога до прийняття рішення+ консультацію акушера- гінеколога, ендокринолога. Коли аборт це як води попити, це також ненормально.
So_so• 24 июня 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Уточню. Вы считаете, что женщина не может сама принять решение об аборте?