Цвіту і пахну• 24 июня 2022

Ратифікація Стамбульської конвенції, яка ваша думка?

Прохання відповідати тих, хто ознайомився з текстом особисто.
Дивилась багато думок, хтось вбачає в ній захист жінок, і не тільки, від насилля , хтось переінакшену працю Карла Маркса.
Також є відео на 15 хвилин, з купою посилань на цікаві матеріали. Кому цікаво, може викласти.
Я поки для себе не можу зрозуміти, треба воно чи ні.
Єдине, що реально розумію, що захистити від насилля можна і без конвенції. І цікаво , що сама Туреччина від неї відмовилась.
Тож, ваша думка
Результат:
вже голосів: 58
19 (32.76%) За, конвенція нас захистить
17 (29.31%) Проти, немає сенсу
13 (22.41%) Результат
4 (6.9%) Свій варіант
3 (5.17%) Проти, це все по Карлу Марксу
2 (3.45%) За, все що завгодно заради єс
автор Цвіту і пахну • 24 июня 2022
Ответ дляSo_so
Уточню. Вы считаете, что женщина не может сама принять решение об аборте?
Вважаю, що треба бути впевненим, що це рішення свідоме і прийняте не під тиском. Але є жінки які постійно роблять аборти, бо не користуються контрацепцією. Такі ситуації також мають бути виключені.

So_so• 24 июня 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
То есть - сама женщина не может, за неё должны решать более разумные люди.

Тогда Стамбульская конвенция совсем не Ваше.
Ваше вот

https://eurasia.amnesty.org/2022/01/26/god-nazad-k...
автор Цвіту і пахну • 24 июня 2022
Ответ дляSo_so

Ваше вот

Уважно прочитайте ще раз, будь ласка.
So_so• 24 июня 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Уважно прочитайте ще раз, будь ласка.
Я прочитала внимательно. Вы пытаетесь сидеть на 2х стульях, но увы, это невозможно.
never_ending• 24 июня 2022
Ответ дляSo_so

Ваше вот

Сто-двести лет назад за женщин решали буквально все - как одеваться, с кем ходить, как на лошади ездить, где учиться, где работать, с кем общаться, о чем общаться, какие книги читать, за кого замуж выходить. Офигенная наверное жизнь была.. Сейчас возвращаемся к тому же, опять условия, что женщине можно делать со своим телом, а что нельзя
Д.Леся• 28 июня 2022
Ответ дляSo_so
цікаво, хоч і расєйский
автор Цвіту і пахну • 28 июня 2022
Ответ дляSo_so
Неуважно ви прочитали, повторю, аборт не має бути таким доступним, швидким від бездумним
, мають бути виключені випадки примусу, переляку і треба впевнитись що це свідомий вибір. Щодо постійних клієнтів треба більш радикальні рішення, тому що це не гуманно. Ну і соц захист для жінок.
So_so• 28 июня 2022
Ответ дляЦвіту і пахну
Внимательно. Кто Вы такая, чтобы решать за других женщин, что для них быстро или медленно, обдуманно или нет?
Медицина устаналивает сроки. Всё.