Сыро_Ежка• 25 июня 2022
Чому не спите?
Я думаю💭 чим його займатися щоб заробляти $ Поправилась дуже, але ну його цi дiэти поки, вже майже мiсяць лiта пройшов.. По ТВ в Нiмеччинi показують за Северодонецьк
Ситечко для мыслей• 25 июня 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Пишут, что в Киев сегодня летели крылатые ракеты. Пво отработало 5-6 раз ☹️ По областям прилеты
Ох, падлы. Усиленно верю в карму и зсу
муха в кедах• 25 июня 2022
Сьогодні вранці така гучна тривога була, що аж прокинулась від неї. Хоча зазвичай її не чутно. Вдень ніколи, а вночі дуже рідко і тихо. А це прям дуже гучно. Київ.
Цікаво це від погоди залежить чи ще від чогось....
Муроводчица• 25 июня 2022
Ответ дляАсобеннАя
Пригород Жи-ра было пару мин назад 5 или 6 взрывов, дом дрожал
А я возле Коростеня слышала три
Милашка-оторвашка• 25 июня 2022
Ответ дляLoveYou
Так то пишуть. В нас теж пишуть, якщо щось є. Можуть хоч 10 раз писати. А сирен дві по протоколу - одна кричить про початок, друга про кінець) Уявіть яка дезінформація, якщо б то було три про початок. Нонсенс якийсь.
У нас немає другої. Про початок кричить, а про кінець ні.
Из ДОМа-2 Я• 25 июня 2022
Ответ дляПенек Возмездия
Английский учу...
я тоже... как учите? давно?
Тепличная• 25 июня 2022
Дивно , вже скільки вибухів, а в мене ТГ канали мовчать, тільки в одному інфа. І про тривогу не повідомили, як зазвичай
ЛолитаНеРазлита• 25 июня 2022
Ответ дляZelenkа
У нас так пишуть
Навряд , нам ближче до інших областей , ніж до Т
Единорог помог• 25 июня 2022
Ответ дляКлевотница
Это они нас с членством в ЕС поздравляют? Давно такого не было.
Я тоже самое писала в другой теме... твари такие
Ситечко для мыслей• 25 июня 2022
Ответ дляМини-бикини
Бо ракети
Та розумію, але ж скільки можна, коли вже їх запаси вичерпаються((
Мозговая пилочка• 25 июня 2022
У нас третья тревога за ночь, сил нет, сирены воют, как сумасшедшие просто. Только глаза закрыл - так снова воет
ЛолитаНеРазлита• 25 июня 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
У нас теж нема тривоги на відбій. Але від ступеня небезпеки буває по 2 -3 сигнали тривоги за раз
Мини-бикини• 25 июня 2022
Ответ дляСитечко для мыслей
Я думаю може нові встигають клепати, бо реально скільки можна? Дістали...
муха в кедах• 25 июня 2022
Ответ дляLoveYou
Печально(
Тут де я в Києві і Київській області тільки про початок повідомляють. Про відбій ніколи не чула.
Про відбій дізнаємось з додатку на телефоні чи з ТГ.
Було б непогано ще й сигналом повідомляти всіх.
Але чомусь в різних регіонах по різному.
пу_пугренчик• 25 июня 2022
4й месяц войны. А шо быаает сирена на отбой?
Ну все ж с телефонами, в тел отбой в телегах, ну или приложение тревоги есть с областями ..
Бабка_в_кедах• 25 июня 2022
У мене (в Києві) сирена на початку(гучна) і на відбій (коротка і тихіша)
Мини-бикини• 25 июня 2022
Ответ дляпу_пугренчик
Ну не в усіх є інтернет завжди... Не в усіх є додаток...
Ms. Скромность• 25 июня 2022
Ответ дляMarsunia
Мама только что звонила с дачи, район моря за городом. Они на даче с детьми проснулись от взрывов, стекла дрожали говорит. Теперь я за них паникую. У них там всего пару раз было за всю войну слышно и погреба у них нет и дом весь в окнах. (((
К?
Печенюшка• 25 июня 2022
Ответ дляMarsunia
мы тоже тут,и проснулись от этого же
Наездница• 25 июня 2022
Ответ дляLoveYou
Удалено администрацией...
Мудрецыха мира сего• 25 июня 2022
Страшно
Боюсь чтоб этими спецэффектами не прикрывали наступление рб
Ситечко для мыслей• 25 июня 2022
В 4.00-4.10 предположительно было запущено 2 или 3 ракеты с воздуха.
Сообщения пришли из района Светлогорска (Озаричи), Мозыря, Петрикова и Наровли Гомельской области.
@Hajun_BY