Сыро_Ежка• 25 июня 2022
Чому не спите?
Я думаю💭 чим його займатися щоб заробляти $ Поправилась дуже, але ну його цi дiэти поки, вже майже мiсяць лiта пройшов.. По ТВ в Нiмеччинi показують за Северодонецьк
Ответ дляТепличная
Щось мені це не подобається, сильно вони сьогодні наполегливі.
Хтось моніторить інформацію з прикордонних з драниковою територій?
Ось і мені не подобається, але в новинах тиша, є кому поздвонити на ЗУ спитати, але зараз ніхто зі мною розмовляти не буде, через те що тривога.
Наездница• 25 июня 2022
Ответ дляМини-бикини
Не буде того наступу. Спіть вже. Нема ж тривоги вже у вас?
Нема, але й сну нема
Кидстаффовна• 25 июня 2022
Ответ дляНаездница
Вы думаєте про наступ на зу? Підготовка... Я так того боюсь
Я боюсь не блядорашки, а мікс із рашистами((
Мини-бикини• 25 июня 2022
Ответ дляНаездница
Нема, але й сну нема
А я так хочу спати і повторна тривога....
Шиворот Навыворот• 25 июня 2022
Ответ дляАня_я
сегодня мсемирный день СЛАВЯН. Нас вітають, если не поняли
Господи, ще й таке свято є? А день циган є?
Печенюшка• 25 июня 2022
Ответ дляУты-фрутик
Все будет хорошо, я очень испугалась что с блядораши поперли. Но нет
точно нет?
ротцвеники• 25 июня 2022
Ответ дляLoveYou
То не чіпляння. Відкидайте емоції.
Повітряна тривога не має збивати з толку, тому не буває як завгодно. Є чіткий регламент. Якщо десь його не притримуються, то наражають людей на небезпеку.
Вірю, що Сирени можуть бути з різних районів несинхронізовані, це небезпечно. Але один і той же прибор має видавати 2 сигнали - про початок і кінець, ніяких ступенів небезпеки по сирені нема.
Мля, ну Ви й дотошна
Я живу в Києві, і ні разу не чула, щоб була сирена на відбій. Також недавно гостювала у З.У-теж такого не було.
Тепличная• 25 июня 2022
Ответ дляАня_я
І їм того ж
Милашка-оторвашка• 25 июня 2022
Ответ дляАня_я
Та уже мабуть треба було б і їх привітати! Бо якось негарно виходить.
Ответ дляLoveYou
То не чіпляння. Відкидайте емоції.
Вам вже декілька людей написало, що ’як має бути’ не = ’як насправді є’. Сподіваюсь ви не просто сидите і торочите про протоколи, а щось корисне робите, щоб це виправити.
Кидстаффовна• 25 июня 2022
Ответ дляротцвеники
Мля, ну Ви й дотошна
Ваш нік мене щиро розсмішив))
Наездница• 25 июня 2022
Ответ дляТепличная
Не хочу про це думати
Сподіваюсь це просто зекономлені ракети за декілька днів
Я теж... Але ж війна....не знаєш чого чекати і цей неспокій другий день на душі. Може через магнітні бурі, парад планет... Але неспокій.
Наездница• 25 июня 2022
Ответ дляКидстаффовна
Та те ж саме... Я знаю, що то москалі
Кидстаффовна• 25 июня 2022
Ответ дляНаездница
А зараз бурі?? В мене вже добу мігрень, очі на лоб лізуть
ротцвеники• 25 июня 2022
Ответ дляLoveYou
Ну ви ж розумієте, що це не норм? Я то тут причому?))
Йдіть спати
Мамзелькин• 25 июня 2022
Дівчата , Ха...ьок як там ??? Переймаюсь ,не хочу і телефонувати ,але прокинулась від тривоги і одразу сюди...
Наездница• 25 июня 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Файно сказано!!! Їх *вітати* великим букетом треба за ті всі вітання і подарунки.
Уты-фрутик• 25 июня 2022
Ответ дляПеченюшка
точно нет?
Точно нет, написали в дачном чате, что пво
Глубоководная селедка• 25 июня 2022
Ответ дляруки_Крюги
Делала торт, завтра ДР. Точнее уже сегодня.. И выключили свет и думаю что там с ним теперь....
С днём рождения! Исполнения желаний!
Наездница• 25 июня 2022
Ответ дляКидстаффовна
Так, другий день.
Тепличная• 25 июня 2022
А хто пам’ятає скільки ракет завезли до білорусі? Була новина на днях. Може вже останні випустили.
Тепличная• 25 июня 2022
Ответ дляMarsunia
Можливо вони б і вам маякнули, як що що
Настя Снежок Воля• 25 июня 2022
Ответ дляШиворот Навыворот
Та це ж пуйло їде до Білорусі
Вже не їде. Лаврова послав