Сыро_Ежка• 25 июня 2022

Чому не спите?

Я думаю💭 чим його займатися щоб заробляти $ Поправилась дуже, але ну його цi дiэти поки, вже майже мiсяць лiта пройшов.. По ТВ в Нiмеччинi показують за Северодонецьк
Marsunia• 25 июня 2022
Ответ дляТепличная
Щось мені це не подобається, сильно вони сьогодні наполегливі.
Хтось моніторить інформацію з прикордонних з драниковою територій?
Ось і мені не подобається, але в новинах тиша, є кому поздвонити на ЗУ спитати, але зараз ніхто зі мною розмовляти не буде, через те що тривога.

Аня_я• 25 июня 2022
Ответ дляТепличная
сегодня мсемирный день СЛАВЯН. Нас вітають, если не поняли
Наездница• 25 июня 2022
Ответ дляМини-бикини
Не буде того наступу. Спіть вже. Нема ж тривоги вже у вас?
Нема, але й сну нема
Кидстаффовна• 25 июня 2022
Ответ дляНаездница
Вы думаєте про наступ на зу? Підготовка... Я так того боюсь
Я боюсь не блядорашки, а мікс із рашистами((
Мини-бикини• 25 июня 2022
Ответ дляНаездница
Нема, але й сну нема
А я так хочу спати і повторна тривога....
Шиворот Навыворот• 25 июня 2022
Ответ дляАня_я
Господи, ще й таке свято є? А день циган є?
Печенюшка• 25 июня 2022
Ответ дляУты-фрутик
Все будет хорошо, я очень испугалась что с блядораши поперли. Но нет
точно нет?
ротцвеники• 25 июня 2022
Ответ дляLoveYou
То не чіпляння. Відкидайте емоції.
Повітряна тривога не має збивати з толку, тому не буває як завгодно. Є чіткий регламент. Якщо десь його не притримуються, то наражають людей на небезпеку.
Вірю, що Сирени можуть бути з різних районів несинхронізовані, це небезпечно. Але один і той же прибор має видавати 2 сигнали - про початок і кінець, ніяких ступенів небезпеки по сирені нема.
Мля, ну Ви й дотошна Я живу в Києві, і ні разу не чула, щоб була сирена на відбій. Також недавно гостювала у З.У-теж такого не було.
Тепличная• 25 июня 2022
Ответ дляАня_я
І їм того ж

Милашка-оторвашка• 25 июня 2022
Ответ дляАня_я
Та уже мабуть треба було б і їх привітати! Бо якось негарно виходить.
Меделін• 25 июня 2022
Ответ дляШиворот Навыворот
8 квітня
Терения• 25 июня 2022
Коли їх там усіх грець вхопить? Гарні люди покидають цей світ у розквіті років, а ці виродки живуть і живуть.
AngyRed• 25 июня 2022
Ответ дляLoveYou
То не чіпляння. Відкидайте емоції.
Вам вже декілька людей написало, що ’як має бути’ не = ’як насправді є’. Сподіваюсь ви не просто сидите і торочите про протоколи, а щось корисне робите, щоб це виправити.
Кидстаффовна• 25 июня 2022
Ответ дляротцвеники
Ваш нік мене щиро розсмішив))
Наездница• 25 июня 2022
Ответ дляТепличная
Не хочу про це думати
Сподіваюсь це просто зекономлені ракети за декілька днів
Я теж... Але ж війна....не знаєш чого чекати і цей неспокій другий день на душі. Може через магнітні бурі, парад планет... Але неспокій.
LoveYou• 25 июня 2022
Ответ дляротцвеники
Ну ви ж розумієте, що це не норм? Я то тут причому?))
Наездница• 25 июня 2022
Ответ дляКидстаффовна
Та те ж саме... Я знаю, що то москалі
Кидстаффовна• 25 июня 2022
Ответ дляНаездница
А зараз бурі?? В мене вже добу мігрень, очі на лоб лізуть
ротцвеники• 25 июня 2022
Ответ дляLoveYou
Йдіть спати

LoveYou• 25 июня 2022
Ответ дляAngyRed
Я маю вам це виправляти?))) У мене в місті з цим все добре.
Мамзелькин• 25 июня 2022
Дівчата , Ха...ьок як там ??? Переймаюсь ,не хочу і телефонувати ,але прокинулась від тривоги і одразу сюди...
Наездница• 25 июня 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Файно сказано!!! Їх *вітати* великим букетом треба за ті всі вітання і подарунки.
Уты-фрутик• 25 июня 2022
Ответ дляПеченюшка
точно нет?
Точно нет, написали в дачном чате, что пво
Глубоководная селедка• 25 июня 2022
Ответ дляруки_Крюги
Делала торт, завтра ДР. Точнее уже сегодня.. И выключили свет и думаю что там с ним теперь....
С днём рождения! Исполнения желаний!
Наездница• 25 июня 2022
Ответ дляКидстаффовна
Так, другий день.
Тепличная• 25 июня 2022
А хто пам’ятає скільки ракет завезли до білорусі? Була новина на днях. Може вже останні випустили.
Marsunia• 25 июня 2022
У меня по ходу на панике и защемление то прошло от беготни в коридор и обратно и панической атаки после бахов у родителей на даче.
Тепличная• 25 июня 2022
Ответ дляMarsunia
Можливо вони б і вам маякнули, як що що
Настя Снежок Воля• 25 июня 2022
Ответ дляШиворот Навыворот
Та це ж пуйло їде до Білорусі
Вже не їде. Лаврова послав
Терения• 25 июня 2022
В телеграмі пишуть, що це рос літаки через Білорусь нас ’будили’