Сыро_Ежка• 25 июня 2022

Чому не спите?

Я думаю💭 чим його займатися щоб заробляти $ Поправилась дуже, але ну його цi дiэти поки, вже майже мiсяць лiта пройшов.. По ТВ в Нiмеччинi показують за Северодонецьк
AstoriaT• 25 июня 2022
И у нас снова тревога

Татьяна В.П.• 25 июня 2022
Опять...
Из ДОМа-2 Я• 25 июня 2022
Ответ дляСитечко для мыслей
Нет, новые запустили
та понятно... чтоб они им бумерангом опять прилетели
Божий одуванчик• 25 июня 2022
Как же спать хочется
Анонимарик• 25 июня 2022
Пошли на второй заход
Кидстаффовна• 25 июня 2022
Ох, вступаємо ми в спекотну пору, дівчатка Боюсь, фюрер нагнув драніка, тому такий запал((
Из ДОМа-2 Я• 25 июня 2022
еще 4 ракеты
муха в кедах• 25 июня 2022
Ответ дляКидстаффовна
Це точно (((
Шиворот Навыворот• 25 июня 2022
Ответ дляКидстаффовна
Та це ж пуйло їде до Білорусі

Ms. Скромность• 25 июня 2022
Ответ дляКидстаффовна
І це тільки початок🥺
Кидстаффовна• 25 июня 2022
Ответ дляШиворот Навыворот
Та це ж пуйло їде до Білорусі
Різна інфа, остання що сходка в пітєрє, фюрер ссить
Из ДОМа-2 Я• 25 июня 2022
Ответ дляMs. Скромность
І це тільки початок🥺
чую еще много городов с землей сравняют(((
пу_пугренчик• 25 июня 2022
Ответ дляКидстаффовна
Ась? А поподробнее?
Marsunia• 25 июня 2022
Ответ дляУты-фрутик
Я тут сейчас, дачи Ро**и. Ппц страшно, но вроде все. Очень страшно, такого я еще не слышала
Мама там же, дети в панике( И я тут паникую за них
Наездница• 25 июня 2022
Ответ дляMs. Скромность
І це тільки початок🥺
Та не дай Боже...
Тепличная• 25 июня 2022
Щось мені це не подобається, сильно вони сьогодні наполегливі.
Хтось моніторить інформацію з прикордонних з драниковою територій?
Божий одуванчик• 25 июня 2022
Давайте не притягивать и не нагнетать,отталкивайте эти мысли! Пусть они там друг друга нагнут ,маразматики старые
Меделін• 25 июня 2022
Ответ дляMarsunia
То може відлуння від Десни. Писали, що там….
Наездница• 25 июня 2022
Ответ дляТепличная
Вы думаєте про наступ на зу? Підготовка... Я так того боюсь

Мини-бикини• 25 июня 2022
Ответ дляТепличная
Та я помітила таку тенденцію - то ракети і тривоги всю ніч і вдень, то період відносного затишшя, потім знову..
Тепличная• 25 июня 2022
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Тіпун вам на язик
Marsunia• 25 июня 2022
Ответ дляMs. Скромность
Воно може не туди летіло, просто збивають і чути вибухи
Оно не туда, когда в Десну попали, то там то же очень хорошо было слышно, а сейчас вроде там опять прилет. Вот ненавижу когда несколько дней относительно тихо, у меня сразу нехорошее предчувствие
Из ДОМа-2 Я• 25 июня 2022
Ответ дляТепличная
Тіпун вам на язик
думаете я сама в восторге?
Ситечко для мыслей• 25 июня 2022
Блин, и куда тикать с левого б... И за какие деньги... Только квартиру сняли. Как же надоело бомжевать
Мини-бикини• 25 июня 2022
Ответ дляНаездница
Не буде того наступу. Спіть вже. Нема ж тривоги вже у вас?
Кидстаффовна• 25 июня 2022
Ответ дляпу_пугренчик
Ась? А поподробнее?
Дату перенесли і локацію в пітєр. Крім нас ще Литва на обговоренні...
AstoriaT• 25 июня 2022
Ответ дляMarsunia
Ага. Уже и спокойным дням не можешь порадоваться, накрывает беспокойство от отсутствия тревог. Дожили...
Уты-фрутик• 25 июня 2022
Ответ дляMarsunia
Все будет хорошо, я очень испугалась что с блядораши поперли. Но нет
LoveYou• 25 июня 2022
Ответ дляAngyRed
А коли волає повторно ще два рази один з п´яти оповіщувачів в окрузі, наприклад - це що за протокол? При цьому немає офіційного відбою.

Нічого чіплятись до людей зі своїм ’так не буває ’ - усюди по-різному і буває як завгодно
То не чіпляння. Відкидайте емоції.
Повітряна тривога не має збивати з толку, тому не буває як завгодно. Є чіткий регламент. Якщо десь його не притримуються, то наражають людей на небезпеку.
Вірю, що Сирени можуть бути з різних районів несинхронізовані, це небезпечно. Але один і той же прибор має видавати 2 сигнали - про початок і кінець, ніяких ступенів небезпеки по сирені нема.
Тепличная• 25 июня 2022
Ответ дляНаездница
Не хочу про це думати
Сподіваюсь це просто зекономлені ракети за декілька днів