Insin• 25 июня 2022

Программа CUAET в Канаду

Здравствуйте! Указано, что разрешение действует 10 лет, или до конца действия загранпаспорта. Можно ли подать заявку сейчас, а выехать в течение этих 10 лет, то есть через год-два-три...? Или я что-то неправильно поняла? Спасибо
Galyna1211• 25 июня 2022
Теоритично. На практиці дуже залежить до якого офіцера потраплять ваші документи. Якщо у вас паспорт виданий 22 роком і офіцер у гуморі, то якраз вклеять візу до кінця, тобто на 10 років. А якщо ні, то буде вам на пів року і все.
Elinga04• 25 июня 2022
Ця програма на час війни. Якщо війна буде тривати 3 роки, то може й так. Але багатьом дають візу лише на 6 місяців. В телеграмі є чат з усією інфою.
Asasasasa• 25 июня 2022
Ответ дляElinga04
Дайте пожалуйста ссылку на чат
Miss-Miss• 25 июня 2022
Ответ дляGalyna1211
Ні, не на пів року. Коли паспорт закінчується, віза вклеюється в новий паспорт
Galyna1211• 25 июня 2022
Просто вони вже просікли, що багато хто подається просто так, на покататися на майбутнє і стали обмежувати такі ситуації ссилаючись на пункт, що останнє слово за офіцером, як він вирішить.
Божоле• 25 июня 2022
Да - у меня на визе написано: мульти, и до 2029 - до конца паспорта. Но я пока не собираюсь :) Без мужа не поеду.
Galyna1211• 25 июня 2022
Ответ дляMiss-Miss
Я знаю кейси, буквально місячної давнини, люди подали на вклейку паспорт їм все одно вклеїли на пів року дії, як і електронний варіант. І таких випадків все більше. Це лотерея.
Elinga04• 25 июня 2022
Ответ дляAsasasasa
Дайте пожалуйста ссылку на чат
https://t.me/UAtoCanada
Asasasasa• 25 июня 2022
Ответ дляElinga04
https://t.me/UAtoCanada
Спасибо!
Божоле• 25 июня 2022
Ответ дляGalyna1211
Так, були випадки....Один мужик в групі про Канаду люто волав :) Спочатку отримав фойл-лес візу - ну та без варіантів на 6 міс і надіслав паспорт на вклейку. А вони і в паспорт вклеїли візу до листопада....Тобто так: на розсуд візового офіцера.
Galyna1211• 25 июня 2022
Ответ дляБожоле
При чому таким займаються офіцери з лондонського відділу куди чомусь потрапляють документи людей, що подавались в Варшаві чи десь в іншій країні ЄС.
автор Insin • 25 июня 2022
Ответ дляElinga04
https://t.me/UAtoCanada
Дякую 🌷
автор Insin • 25 июня 2022
А хто-небудь знає, що якщо дадуть візу на 10 років наприклад, а програму не продовжать - сама програма діє до 23 березня 2023. То що потім з цією візою, які можуть бути можливості?
Parasolechcka• 25 июня 2022
Раджу почитати на сайті там все написано. Програма 3 роки, далі, якщо є бажання і підстави лишитись оформлюєте одну з іміграційних програм і оформлюєтесь ’як звичайно’. ця програма шанс знайти роботи і податись за робочею візою, раніше люи з України шукали вакансії, мови вчили і ще багато чого.
Jomilo• 25 июня 2022
Ответ дляInsin
Читайте канал в телеграмме. Визу дают туристическую. Только по принзду в канаду вы получите ворк пермит . Через 5 или 10 лет этого может не быть. И вам оно надо как турист туда приехать? Эта программа расчитана на лбдей которые серьезно намеренны ехать и работать
Божоле• 25 июня 2022
Ответ дляJomilo
Ворк пермит приходит на мейл. Если не пришел - берете в аеропорту. Пермит - на 3 года.
Jomilo• 25 июня 2022
Ответ дляБожоле
А если как foil less визу на пол года дадут?
Elani• 25 июня 2022
Ответ дляGalyna1211
Лондон - это в Онтарио, а не в Великобритании
или у Вас указано Лондон/ UK выдача?
KSENK@• 25 июня 2022
Ответ дляБожоле
Ворк пермит выдают в аэропорту в Канаде.
То что на мыле - предварительное решение. Он даже выглядит немного иначе.

И по-разному его выдают: когда 3года от момента въезда в Канаду, а когда по предватительному(тот что на мыле).
KSENK@• 25 июня 2022
Ответ дляElani
или у Вас указано Лондон/ UK выдача?
Просто Лондон.
Подавали в Варшаве, в разные дни. Мне вклеили в Варшаве, знакомому в Лондоне. Все до конца паспорта.