Зараз все скажу• 1 час назад
Київ. Що робити з цими самокатчиками?
Сьогодні побачила як підліток на самокаті на повній швидкості врізався в велосипедиста, бо поспішав за 1 секунду переїхати світлофор.
На скутері підліток з сумкою Глово.
На велосипеді дорослий чоловік, який добряче полетів.
А якщо була б дитина?
На скутері підліток з сумкою Глово.
А якщо була б дитина?
Обижулька• 1 час назад
Поотбирать нах те самокатки у детей и подростков. Просто запретить эту хню. Штрафовать всех
КвартираЧья• 1 час назад
У фейсбуці гуляє відео з харківського масиву, там цілий натовп самокатчи Ів, всі підлітки, літають по двох полосах в одному напрямку. Один д...ебіл упав на крайній лівій смузі. Це добре, що авто не було. Зйомку вів мотоцикліст. Придурки і діти, і їх батьки, що пускають на дороги. Шкода водіїв і пішоходів.
Гуру троллинга• 1 час назад
Ви дійсно зібрались щось робити з ними чи ото зайшли просто потриндіии про це?
Секс-Бомба• 1 час назад
Ответ дляКвартираЧья
У нас в Вишневом есть такая банда. Человек 10 их, возраст примерно 13-15 лет, некоторые в шлемах, носятся по проезжей части, встают на козу, срезают посреди перекрестка, подрезают, выскакивают внезапно. Так и хочется просто треснуть бревном
Колишня муза• 56 минут назад
Ответ дляГуру троллинга
так це ж жіночий форум, а не верховна рада
Маурита• 51 минуту назад
Ответ дляОбижулька
100% за
Указка• 49 минут назад
Ответ дляОбижулька
Штрафовать малолеток?
Хвець-тець• 41 минуту назад
Давно говорю, что нечего малолеткам самокаты разрешать. У нас за неделю 2 самокаты в машины врезались, вмятины оставили и смотались. И мотоциклы бы запретила нахрен, заколебали рычать во дворе туда-сюда, так и хочется в голову что-то запустить с окна, чтобы навернулось и не встало. Дебильные родители и такие же детки.