120-120-120 (не худею)• 25 июня 2022
Що б ви обрали для випускника?
Тут нема ідеального варіанту
Але цікавлять думки інших
Інші спеціальності не пропонуйте
Але цікавлять думки інших
Інші спеціальності не пропонуйте
Результат:
вже голосів:
40 (57.97%)
ІТ в Україні
29 (42.03%)
Економіка за кордоном
120-120-120 (не худею)
• 25 июня 2022
Ответ дляБедная Лиза
Спасибо! Отправляйте сына заграницу, сейчас это важнее остального.
Ещё пусть сын обратит внимание как построена система обучения в вузе. Очень вероятно, что есть предметы обязательные (специальность) и на выбор (у дочки их большой список, от it, создания фильмов до психологии и права).
Таким образом можно получить разнонаправленное образование и это ведь только бакалавр.
Потом может выбрать бизнес анализ, на стыке экономики и it, а ещё лучше актуарные расчёты,найти специалиста, да ещё с англ - огромная проблема.
Дочка бізнес аналітик)
Студентка теж
Беззубовна• 25 июня 2022
Ответ для120-120-120 (не худею)
Мальчік
Дівчатка можуть на релокацію подаватися
Хлопцям зараз скрутно
Дівчатка можуть на релокацію подаватися
Хлопцям зараз скрутно
Для хлопця тільки за кордон , не важливо на що
120-120-120 (не худею)
• 25 июня 2022
Ответ дляНакладные мюсли
Дала б ребенку право выбора.
Что я и сделала.
Рєбьонок хотів цілу купу професій
Від різного плану інженерії і енергозбереження
До пілота та політолога
А між ними ще хімія та системний аналіз
Тому треба дивитися на кілька кроків вперед і думати, як ти будеш заробляти? Чи зможеш ти використати знання в іншій країні і тд
Ковід 2 роки тому багато чого прояснив…
До пілота та політолога
А між ними ще хімія та системний аналіз
Ковід 2 роки тому багато чого прояснив…
Меряю от 0• 25 июня 2022
Ответ для120-120-120 (не худею)
Айті сьогодні в Україні, це якщо війна швидко закінчиться
Бояться брати на проекти українців, пропонують релокацію, а це варіант лише для дівчат…
Вы не услышали главного. Если есть призвание.
Не даром из группы только 4-5 человек по специальности работают...
Меряю от 0• 25 июня 2022
Ответ для120-120-120 (не худею)
Рєбьонок хотів цілу купу професій
До пілота та політолога
А між ними ще хімія та системний аналіз
Ковід 2 роки тому багато чого прояснив…
До пілота та політолога
А між ними ще хімія та системний аналіз
Ковід 2 роки тому багато чого прояснив…
А типа в нашей стране у выпускника будет море перспективы для использования знаний...
120-120-120 (не худею)
• 25 июня 2022
Ответ дляМеряю от 0
Відверто кажучи, я про признання не питала, оскільки сумнівів тут нема
З досвіду, ті хто пройшов з балами 195+ на певну спеціальність, розуміють, яку роботу вони будуть робити
120-120-120 (не худею)
• 25 июня 2022
Ответ дляМеряю от 0
Власне тому й постало питання
Хоча, згідно результатів голосування, більшість налаштована оптимістичніше, ніж це бачу я
Меряю от 0• 25 июня 2022
Ответ для120-120-120 (не худею)
Вы учитель и у вас есть выборка по выпускникам?
Те, кто имеет баллы295+, пройдут, считай, везде.
У моего ребенка в лицее вели программирование и мне дитя сказали- только не ИТ.
Вот и все.
Но в вашей ситуации я не пойму, почему за границей экономика , а тут нет?
Ну хз
Вот и все.
Ну хз
120-120-120 (не худею)
• 25 июня 2022
Ответ дляМеряю от 0
Вот и все.
Ну хз
Вот и все.
Ну хз
Тому що є грант на навчання за кордоном, але спеціальність економіка. Він відповідально віднісся, тиждень слухав англомовні лекції, щоб розуміти чи буде йому цікаво. Так, цікаво.
До війни хотів 124 спеціальність, бо теж цікаво і був план що з тією освітою робити.
Вибірка по випускниках базується на результатах працевлаштування, можу сказати за кпі іпса та фіот, що працюють за спеціальністю і пристойно заробляють всі студенти. Хто не захотів або передумав - йдуть після 1або 2 сесії
Накладные мюсли• 25 июня 2022
Ответ для120-120-120 (не худею)
Рєбьонок хотів цілу купу професій
До пілота та політолога
А між ними ще хімія та системний аналіз
Ковід 2 роки тому багато чого прояснив…
До пілота та політолога
А між ними ще хімія та системний аналіз
Ковід 2 роки тому багато чого прояснив…
Жаль, что у него нет четкой цели, а так, поверхам.
Выберете за него - будет всю жизнь попрекать вас.
120-120-120 (не худею)
• 25 июня 2022
Ответ дляНакладные мюсли
Як добре, що ви знаєте про цілі чужих дітей))
Я не робила вибір за нього!
Ще раз повторюю, він вивчив питання, перед тим, як давати згоду
І навчальні плани на всі роки передивився
І абсолютно дорослий підхід у його 16 років, що обирати треба те, що подобається і те, з чим легко буде вийти на ринок праці
Я не робила вибір за нього!
Накладные мюсли• 25 июня 2022
Ответ для120-120-120 (не худею)
Я не робила вибір за нього!
Мне и не надо знать цели чужих детей, я знаю цели своих, как и они свои.
Накладные мюсли• 25 июня 2022
п.с. точно никак бы не решала судьбу ребенка сомнительным голосованием еще на более сомнительном форуме
120-120-120 (не худею)
• 25 июня 2022
Ответ дляНакладные мюсли
Вам не треба жаль висловлювати, щодо поверхневості і серйозності чужих дітей
Питання ж не в тому було
Чавонадо• 26 июня 2022
Экономику за границей. И паралельно там же пытаться поступить на ИТ, позже, тоже институт или курсы хорошие. Подтянет язык, будет иметь хороший уровень для обучения на сложных специальностях, как вариант кибер безопасность, защита информационных систем. Я бы так рекомендовала своему сыну. Я так и хочу делать в будущем, он пока ещё в младшей школе. Я учитель английского по первому ВО, много лет работаю в сфере противодействия мошенничества в информационных системах.