Бесстыдница• 25 июня 2022
Я швидко запамятати що таке прислівник займенник прийменник
Допоможіть бо це якась катастрофа
Вредняжка• 25 июня 2022
Ответ дляDark_Yasna
да правила выучены, но слова в голове путаются между собой, у меня такая же проблема
Вся проблема в тому, що:
1. В житті ви розмовляєте рос.мовою.
2. Правило вивчити мало.треба зробити з десяток вправ і закріпити знання.це як з англ.мови...мало вивчити усі часи.треба зробити з 20 вправ . Тоді все ок
1. В житті ви розмовляєте рос.мовою.
Мамаша в бигудях• 26 июня 2022
Я, як репетитор англійської,не зустріла жодного учня за 15 років, хто б сказав,що таке прислівник.Прислівник описує дію,прикметник описує іменник.