26 июня 2022

Повістка

Десь таке питання вже було. Чоловіку вручили повістку,я закордоном працюю за контрактом. Чоловік з двома дітьми наразі переселенці. Чи можливо,що чоловіка забируть на війну?
YN8678 26 июня 2022
Да
InnaDesign 26 июня 2022
скорее всего нет
А с кем дети будут? Говорите что мама далеко и не может приехать, родственников нет. Тогда не должны
Тамилa 1 26 июня 2022
Десь читала , що переселенців з горячих точок , не будуть поки що призивати .
YN8678 26 июня 2022
Ответ дляInnaDesign
скорее всего нет
А с кем дети будут? Говорите что мама далеко и не может приехать, родственников нет. Тогда не должны
Если мама не лишена родительских прав,то может приехать к детям, такая отмазка не прокатит
YN8678 26 июня 2022
Ответ дляТамилa 1
Десь читала , що переселенців з горячих точок , не будуть поки що призивати .
Это законопроект и там надо чтобы кто-то из родственников погиб или пропал без вести
Kristal2013 26 июня 2022
Нет. Достаточно вам предоставить официальное письмо, что вы работает заграницей и приехать не можете. И не тяните с письмом.
Oleksa1551 26 июня 2022
Ответ дляYN8678
Если мама не лишена родительских прав,то может приехать к детям, такая отмазка не прокатит
Тут вопрос ещё другом. Мама прав может и не лишена, но она может не захотеть приезжать по такому случаю все равно. Ну, по факту её ’в наличии’ возле ребёнка не будет хоть ты ей кол на голове чеши
kabatosa 26 июня 2022
Ответ дляInnaDesign
скорее всего нет
А с кем дети будут? Говорите что мама далеко и не может приехать, родственников нет. Тогда не должны
В мене знайомий такий, то у резерв записали, він з дітьми переселенці, а мама далеко, тільки невідомо де, її вигнали ще далеко до війни
автор Maradaligor 26 июня 2022
Ответ дляkabatosa
В мене знайомий такий, то у резерв записали, він з дітьми переселенці, а мама далеко, тільки невідомо де, її вигнали ще далеко до війни
А докази вимагали,чи повірили на слово)?
kabatosa 26 июня 2022
Ответ дляMaradaligor
А докази вимагали,чи повірили на слово)?
Не вимагали, сказали у разі загальної мобілізації викличуть, а поки резерв
jk2601 26 июня 2022
Ответ дляТамилa 1
Десь читала , що переселенців з горячих точок , не будуть поки що призивати .
Тобто наші хлопці повинні захищати їх території, а вони по клубам можуть ходити???
Тамилa 1 26 июня 2022
Ответ дляjk2601
Тобто наші хлопці повинні захищати їх території, а вони по клубам можуть ходити???
Слухайте , я тільки один раз приходила в центр по прийому біженців , мені хватило ... Ви хоч розумієте як це втратити житло ,роботу . Наші люди не горять бажанням приймати в себе дома біженців , вони живуть в жахливих умовах , в спортзалах і тому подобних приміщенях.Літо скінчиться швидко, що робити жінці одній з дітьми на руках ?
jk2601 26 июня 2022
Ответ дляТамилa 1
Слухайте , я тільки один раз приходила в центр по прийому біженців , мені хватило ... Ви хоч розумієте як це втратити житло ,роботу . Наші люди не горять бажанням приймати в себе дома біженців , вони живуть в жахливих умовах , в спортзалах і тому подобних приміщенях.Літо скінчиться швидко, що робити жінці одній з дітьми на руках ?
Знаю, я також тікала. Роботу втратила. Чи ви думаєте у тих хто захищає не має дітей?