Лгин• 26 июня 2022
Картина.
Поделюсь тут)
This painting of a young woman breastfeeding an old man in a prison cell was sold for Euros 30 million. The painting may look perverse but the story behind is from historical records.
The poor man was sentenced to "death by starvation" for stealing a loaf of bread during the reign of Louis XIV in France. The woman was his only daughter and the only visitor to his cell. She was allowed to visit him daily but was frisked thoroughly such that no food was taken in.
When after 4 months the man still survived with no weight loss, the authorities were perplexed and started spying on her in the cell and to their utter astonishment found her to breastfeed her father to the fullest sharing her baby´s milk. The judges then realizing the compassion and love of the woman for her father, pardoned the father and set him free.
This piece of history brings into focus how deep is a woman´s compassion in our daily lives that men often tend to overlook.
Цю картину молодої жінки, яка годує грудью старенького у тюремній камері, продали за 30 мільйонів євро. Картина може виглядати збоченою, але історія позаду - з історичних записів.
Бідного чоловіка засудили до "смерті від голоду" за крадіжку буханки хліба під час правління Людовика XIV у Франції. Жінка була його єдиною донькою та єдиним відвідувачем його клітини. Їй дозволяли відвідувати його щодня, але її ретельно обшукували, щоб не вбирали їжу.
Коли через 4 місяці чоловік все ще вижив без втрати ваги, влада була в недоумку і почала шпигувати за нею у камері, і на їхнє дивування знайшла, що вона годувала батька груддю на повну ділиться молоком дитини. Потім судді усвідомили співчуття і любов жінки до батька, помилували батька і звільнили його.
Цей шматок історії наводить увагу на те, наскільки глибоке співчуття жінки у нашому повсякденному житті, яке чоловіки часто не помічають.
Лгин
• 26 июня 2022
Ответ дляБеззубовна
какая отвратительная картина, жуть просто
смотря с какой стороны посмотреть.
вот нам всем жуть что творят рашисты. а им- прекрасно.
Кукусики• 26 июня 2022
Советчица-интересная штука! Спасибо, Автор, такого Рубенса не встречала никогда.
Да, я блондинка!• 26 июня 2022
Ответ дляБеззубовна
Ви не зрозуміли, про що ця картина ...
Бойцовская• 26 июня 2022
Нужно знать историю этой картины. Осужденные были в темницах без еды и воды и просто умирали. А эта девушка с ребенком ( вполне могла быть его дочерью) пришла на свидание и втихаря отца кормила. Вот теперь думайте что более ужасно
Анчо Ус• 26 июня 2022
Нічого собі, не знала про таке, дякую автор за інформацію, є над чим подумати.
Жена брата Админа• 26 июня 2022
Представила себя, даже не знаю как бы поступила в данной ситуации…
Скорее, наверное нет…