Mittens• 26 июня 2022

А ми потім дивуємося як можна бути такими зазомбованими

Подивіться як подають в раші інформацію про сьогоднішні вибухи в Києві
Kvitkaliliia• 26 июня 2022
Ответ дляArmUkraineNow
Ви для цієї відповіді створиои сьогодні свіжий акк?
Що сталося з минулим: пішов до баньки паритись?

Що було 29 квітня? Який військовий об´єкт поруч? Чим можете підтвердити своє ствердження що де кого і як ПОВИННІ евакуювати? Тим паче, що в нас треба евакуювати тоді всю країну, бо жахне будь де: хоч в ТЦ, хоч в сільський туалет.
О, точно, свіжачок. Та ще й тупенький

denis.git• 26 июня 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Зеленський? Особисто?
Удалено администрацией...
lenchik maha• 26 июня 2022
Ответ дляБажена25
Да если бы хуйло сдохло это был бы международный праздник
Ща лаптеногие обидятся только за мысли о смерти бункерного))) будут писать мы вам сочувствуем, а вы так оскорбительно про плешивого!
Alena.i• 26 июня 2022
Ответ дляdenis.git
Удалено администрацией...
Так росіяни Донецьк і обстрілють, а не жителі Донецька самі себе.
Kvitkaliliia• 26 июня 2022
Ответ дляdenis.git
Удалено администрацией...
Безимени890123• 26 июня 2022
Ответ дляБажена25
Мало!) Мне сегодня знакомый с раши написал, что виновато пво)
На цьому форумі є таке талановите. Сидить і розповідає, що то ППО винна, вона збила ракету, яка несла добро Україні.
аллала• 26 июня 2022
Ответ дляdenis.git
Удалено администрацией...
Це самі донеччани пишуть. Так що так та не так
denis.git• 26 июня 2022
Ответ дляArmUkraineNow

Рядом с этим домом домом находится оборонный завод «Артем».
denis.git• 26 июня 2022
Ответ дляаллала
Удалено администрацией...

darsi• 26 июня 2022
Ответ дляdenis.git
Это должен был Зеленский позаботиться людям, которые потеряли дом или находятся вблизи опасных объектов, выделить какое-нибудь жилье.
А вы о себе позаботились?
ArmUkraineNow• 26 июня 2022
Ответ дляdenis.git
Удалено администрацией...
Слухай, новоспікшийся форумчанин, тут тобі не ₚazza, на 8 лєт дамбілі бамбас вже навіть колишні прихильники шаріка не поведуться. Зроби більше зусиль, бо ми вже і ваші нові методички прожували, переварили і... далі природнім шляхом. А твоє ’дамбас’ - це вже таке ж минуле, як і червона ганчірка совьєтов у Херсоні.
alena2013• 26 июня 2022
Ответ дляdenis.git
И поэтому они третий раз промазывают?
Вероника-2014• 26 июня 2022
Ответ дляArmUkraineNow

Вы не киевлянка?
Kvitkaliliia• 26 июня 2022
Ответ дляdenis.git
Удалено администрацией...
Ну да, краще довіряти тролям із сьогоднішньою датою реєстрації)
Dark_Yasna• 26 июня 2022
Ответ для-Инга-
каждый раз думаю, это ж какая то тварь включает фантазию и выдумывает ложь. Как они засыпают потом, как воспитывают детей, это же не то же самое что поглощать ложь, это ее создавать.
Эх твари. Чтобы вашему роду покоя не было на этой земле...........
вы всё правильно написали. там всё...
Безимени890123• 26 июня 2022
Ответ дляdenis.git
Удалено администрацией...
Ви розумієте, що пишете? Донецьк не сам себе обстрілює. Донецьк,як і Київ, як Харків, як усю Україну, обстілює російська армія. Які ще питання? Москву вони не обстрілюють. На Донецьк, Луганськ їм так само байдуже, як і на всю Україну.
denis.git• 26 июня 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Удалено администрацией...
denis.git• 26 июня 2022
Ответ дляdarsi
А вы о себе позаботились?
С какой целью интересуетесь?
darsi• 26 июня 2022
Ответ дляdenis.git
Удалено администрацией...
О, узнаю вас. Были в утренней теме. В бане не сидится, опять пришли.

Вероника-2014• 26 июня 2022
Ответ дляalena2013
И поэтому они третий раз промазывают?
Они попали, только нам не сообщили об этом. Было 14 ракет
ArmUkraineNow• 26 июня 2022
Ответ дляВероника-2014
Вы не киевлянка?
Наче ж без анонімів тема...
Вероника-2014• 26 июня 2022
И после 2 взрыва - вообще молчок....
Alena.i• 26 июня 2022
Ответ дляdenis.git
І що? То це забудовник винен що там будинок звів, люди які там квартири купили?
Та ні. Це російська свиня винна, яка напала на Україну і руйнує наші міста і вбиває людей.
Нова методичка з´явилась ’самивиноваты’?
Kvitkaliliia• 26 июня 2022
Ответ дляdenis.git
Удалено администрацией...
Тема взагалі то про рашистських зомбі. Забули в яку тему пришли?
Вероника-2014• 26 июня 2022
Ответ дляArmUkraineNow
Наче ж без анонімів тема...
Посмотрела пошла - Сумы, так о чем же вы, если не знаете Киев?
Cdtnkfcz• 26 июня 2022
Ответ дляdenis.git
Удалено администрацией...
Можете потому что организовано, а кому-то все мало? Все вам правильно написали. Ибо нефиг зрадой махать.
Olenavs• 26 июня 2022
Ответ дляdenis.git
Удалено администрацией...
Куда организовывать переселение? На Марс? Какие у Вас предложения? И что делать с теми, кто не поедет? Какая никакая, а у людей здесь работа и т.д. что за ’мир розовых пони’? Тем более сейчас организовывают переселение людей с прифронтовых территорий и то далеко не все соглашаются ехать. А вы про Киев....
Безимени890123• 26 июня 2022
Ответ дляdenis.git
Удалено администрацией...
Ви про яке ’правительство’?
Кристина 878• 26 июня 2022
Какие же они конченные! У них в новостях только и могут писать- постановка....не ну у меня нет слов...это больная нация...т.е.может они вообще все назовут постановкой кроме своей дебильной страны...рашку надо изолировать от всего мира!
ArmUkraineNow• 26 июня 2022
Ответ дляВероника-2014
Так а що ж в моїй відповіді новоствореному тролляті такого, що потрібно знати Київ?