Добрий день!
Підкажіть будь ласка, чи реально виняйняти житло без контракту на роботу у Німеччині?
Я маю прибуток в Україні (працюючий бізнес) та заощадження на карткових рахунках в українських банках.
Кауціон/передоплату можу зробити без проблем.
Цікавить лише - чи здають в оренду українцям без роботи у Німеччині?
vergissmichnicht• 27 июня 2022
Вам не здадуть квартиру навіть із контрактом, потрібно показати три останні зарплати, шуфу, підтвердження від попереднього орендодавця, що у вас не було боргів, це як мінімум, ну і кауціон. Якщо цього нема, то підтвердження від джобцентру, що ваша оренда буде ним оплачена.
olalesenko• 27 июня 2022
Нет, потому что здесь непросто выселить арендатора даже если он не платит. А вы безработная по их понятиям и соответственно неплатежеспособная поэтому - нет. Вы должны предъявить ещё и документы о предыдущей зарплате и то что с предыдущим арендодателем не было долгов.
Ответ дляolalesenko
А якщо я ніколи не жила в Німеччині і хочу зараз орендувати житло? Виходить це нереально? А чи здадуть в Оренду громадянину Франції? Чи також ні?
Olena Dnepr• 27 июня 2022
Вижу в инсте наших людей, которые снимают через риелторов жилье, и социальное и дорогое, без справок и т.д
Взятки риелторам от 250 евро за найти жильё и сделать так, чтобы вам сдали, в т.ч. социальное. Ищут наших там, не немецких.
Ответ дляvergissmichnicht
Я можу показати лише прибутки в Україні. Нажаль
vergissmichnicht• 27 июня 2022
Ответ дляelenka021
Здадуть, але вам потрібно показати 3 зарплати від німецького роботодавця, так і громадяни Франції тут часто працюють, або часто знімають по субаренді, коли хтось виїжджає на певний термін, але платити за квартиру не хоче, пошукайте спочатку такий варіант, наприклад на wg-gesucht, там зорієнтуєтеся. А так сходу без місцевої роботи і історії оренди отримати постійний договір на оренду фактично нереально.
vergissmichnicht• 27 июня 2022
Ответ дляOlena Dnepr
Не вводьте людей в таку оману:-) Ситуація із житлом в Німеччині критична, особливо у великих містах, за 250 євро тут маклер може хіба лише трубку на телефоні підніме. Той варіант, який ви пропонуєте, там суми іншого порядку.
SmileEveryDay• 27 июня 2022
Ответ дляOlena Dnepr
А где искать этих риелторов?
Olena Dnepr• 27 июня 2022
Ответ дляSmileEveryDay
А где искать этих риелторов?
По группам в Фейсбуке, инсте.
Ищите ’Риелтор Германия’. Есть наши давно выехавшие, ставшие там риелторами.
Ответ дляvergissmichnicht
Я не планую працювати у Німеччині (принаймні поки). Я навіть готова оплачувати житло на 6 місяців вперед. Тобто мені не проблема платити
olalesenko• 27 июня 2022
Ответ дляOlena Dnepr
Покажите мне риэлтора который работает за 250 евро! Я платила полторы тысячи а хотел 2 но потом уступил. Жильё подобрал хорошее и помог все оформить.
Blinking_Star• 29 июня 2022
Шанси дуже низькі. Всі орендарі були згодні здати тільки за умов, що покажу контракт. І то, навіть з контрактом багато питань, українцям не хочуть здавати. Сами німці жаліються, що дуже важко знайти житло.
ОО комменты как обычно)) я такое же читаю про Испанию, кто это строчит интересно, эмигранты или боты с пугалками
автор - снять можно. Нужен рабочий контракт (чьей страны неважно). Нужно показать деньги на счету или зарплату, но лучше чтобы у вас кто-то был в Германии и поручился за вас, написал письмо арендодателю
все получится