Наизнанку• Изменено 27 июня 2022

Лінзи в 12 років.

Лікар призначив контактні коригуючі лінзи (здається така назва) дитині, а я сумніваюсь.... Це не рано? Не зашкодить очам? Зір дуже сильно падає, каже спробувати хоч на 4-6 місяців.
Мами, хто має досвід, що скажите?
автор Наизнанку • 27 июня 2022
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Это генетика
Чия?
Ні в мене, ні в чолока в сім´ях ніхто окуляри ніколи не носив.
Ідеальний зір був до 6 років.

интайм_не_предлагать• 27 июня 2022
Ответ дляНаизнанку
Чия?
Ідеальний зір був до 6 років.
Ваш ребёнок наследует гены десятков поколений до Вас и мужа.
У меня папа и мама отлично видят, первый компьютер у меня появился в 21 год, телефон в 25.
А очки - в 7 лет.
Дочку мою врач смотрела года в 4, отличное зрение было, но сказала : форма глазного яблока располагает к близорукости, вопрос времени.
интайм_не_предлагать• 27 июня 2022
Ответ дляНаизнанку
Чия?
Ідеальний зір був до 6 років.
Добавлю. Дочка пользуется всеми гаджетами без ограничений и имеет в 17 лет те же - 5, что и у меня были.
автор Наизнанку • 27 июня 2022
Ответ дляинтайм_не_предлагать
А очки - в 7 лет.
Я грішу на шкільну програму, а останні три роки - дистанційне :(
интайм_не_предлагать• 27 июня 2022
Ответ дляНаизнанку
Моя мама винила чтение)
А причина в том, что ребенок растёт и глаз вместе с ним
#Пойду_кгадалке• 27 июня 2022
Ношу с 11 или 12. Очень довольна.
Пошаманю• 27 июня 2022
Ответ дляПикарда
Скажіть що далі свого носа бачити не буде. Знайома з дуже поганим зором казала що якщо за пару метрів стоїть людина вона бачить тільки силует
Це правда. На вулицю не можу вийти без лінз, в окулярах з 4 років. Зір -10 і -9.5.

annagarkavenko• 27 июня 2022
Ответ длявиола14
У меня дочь носит с 14 лет целый день , снимает на ночь , а у меня треш одеваю как иду на улицу , а вот в помещении глаза сушит и дискомфорт как усталость в глазах снимаю и одеваю очки , но я грешу на то что старая уже 40 лет :)
Спробуйте краплі, дочка також мучилась з сухістю, нам прописали Луксіал, добре зволожують... Не дешеві, але на довго вистачає...
Пошаманю• 27 июня 2022
Ответ дляНаизнанку
Дякую, я слухаю, але дитина ні
Ніяких рекомендацій не виконує, мені перед лікарем соромно, а вона так ’бунтує’ проти мене. Не розуміє, що гірше робить собі, а не мені.
Це підлітковий вік, нажаль. Все треба робити навпаки. В 11 років мені робили операцію на очах, то я знала, що це не іграшки. Наберіться терпіння, з часом вона вас почує.
Пикарда• 27 июня 2022
Я ещё в школе читала в Азбуке здоровья что близорукость передаётся доминантным геном и по сути своей не совсем болезнь, а способ оптимальной адаптации организма з условиям. Если практически всё время смотреть на близкие объекты с точки зрения биологии как-бы неактуально иметь хорошее зрение вдаль
драконовна• 27 июня 2022
племяннику 8, он послал всех с очками и потребовал линзы, одевает и снимает сам, его офтальмолог не против
Запароленое одеяло• 27 июня 2022
Ответ дляНаизнанку
А які лінзи берете?
Acuvue oasys
Радикальная• 27 июня 2022
Ответ дляНаизнанку
В мене подруга прооперувалася, то така щаслива
Вона не мала коштів, зустріла ’бойфренда’ і він їй все оплатив.
А в якій клініці оперували?
В мене донька носить з 11 років. Вже звикла. Зараз їй майже 14. Лікар вчила години дві. Я після того як послухала це навчання, сама вділа з першого разу. Лікар була здивована. Хочу собі корекцію, но задоволення не дешеве.
nata19031980• 28 июня 2022
Ответ дляНаизнанку
Що я тільки не говорила, марно....
Вже - 2.75. За рік - 1.00 :(
Проходили багато процедур, апаратні різні вправи, але вона сама собі його садить.
У Вашої дитини міопія. Вона не може сама його собі ’садити’. До -1 в рік - це ’нормально’. Якщо можна так виразитися. Лінзи вчіть одягати зразу дитину. В такому віці вона сама з легкістю впорається. Ті, що на фото лінзи, дуже хороші.
автор Наизнанку • 28 июня 2022
Ответ дляnata19031980
Чому ’нормально’?
Лікар сказав, що дуже швидко.
nata19031980• 28 июня 2022
Ответ дляНаизнанку
Чому ’нормально’?
Лікар сказав, що дуже швидко.
Ні, за рік це може вважатися ’нормою’.
автор Наизнанку • 28 июня 2022
Ответ дляРадикальная
А в якій клініці оперували?
Не знаю, не скажу.
Якийсь професор з Одеси. Він там оперував в якісь дні місяця.
автор Наизнанку • 28 июня 2022
Ответ дляnata19031980
Ні, за рік це може вважатися ’нормою’.
А як зупинити?
Це ж просто жах, вона нічого не бачить.....
nata19031980• 28 июня 2022
Якщо прогресує міопія, то лінзи обов´язково. Якщо вони не зупинять прогресування, пробуйте ночні лінзи. Ще зараз на ринку вийшли нові лінзи, трьох місячні, називаються ’контроль міопії’. Ваша задача - зупинити. Пробуйте.

nata19031980• 28 июня 2022
Ответ дляНаизнанку
А як зупинити?
Нижче відповіла. А взагалі то, це треба прийняти. Розумію, важко. Але така особливість Вашої дитини
автор Наизнанку • 28 июня 2022
Ответ дляnata19031980
Дякую.
Радикальная• 28 июня 2022
Ответ дляnata19031980
Читала, що від нічних лінз рогівка ока витончується. Потім відмовляють в коригуванні лазером. Трьохмісячні теж на ніч вдівати?
nata19031980• 28 июня 2022
Ответ дляРадикальная
Про носінні нічних лінз вас постійно наблюдає лікар. Зазвичай це один раз на місяць . Якщо будуть якісь протипокази, то порадять не носити
Ні, троьох місячні одягають вдень