hrystia• 27 июня 2022

планую в Чехію з дітьми

Дівчата, планую в Чехію з дітьми. Які мої дії? Де зупинитися? Квитки взяла раптово, недорого. А що дальше? 🤔
Aleksakievua• 27 июня 2022
Город ?
Прага не принимает беженцев
Aleksakievua• 27 июня 2022
Зупинитися, також проблеммтично .
Ви на довго плануєте?
автор hrystia • 27 июня 2022
Ответ дляAleksakievua
Город ?
Прага не принимает беженцев
Ясно. Може знаєте де можна недороге житло зняти? А містечка біля Праги?
автор hrystia • 27 июня 2022
Ответ дляAleksakievua
Зупинитися, також проблеммтично .
Ви на довго плануєте?
Давно хотіла поїхати. Мама жила у Празі там і померла, давно вже. Там залишилися речі, хотіла поїхати , забрати.
Aleksakievua• 27 июня 2022
Ви на довго збираєтесь
Aleksakievua• 27 июня 2022
Я вам рекомендую знайти групи в фб : українці в Празі і там все розпитати
vikat• 27 июня 2022
Ответ дляhrystia
Так если снимать будете сами, то можно и в Праге. Прага жильём не обеспечивает, а визу получить Вы можете. Или Вы по биометрии будете?
звездная галактика• 27 июня 2022
Ответ дляvikat
не думаю. что Прага входит в бюджет автора. самим снять жилье - ну. не знаю. сдаст ли вам кто то его . и это не дешево. а скорее. дорого. + квартира может быть абсолютна пустая
lubovnicatoli• 27 июня 2022
Там помимо Праги много других хороших городов
автор hrystia • 27 июня 2022
Ответ дляvikat
По біометрії
автор hrystia • 27 июня 2022
Ответ дляAleksakievua
Ви на довго збираєтесь
На вашому місці теж би так написала) В основному все забрали, деякі речі конфіскувала поліція.Складна ситуація, до цього часу розгрібаю у психотерапевта.
автор hrystia • 27 июня 2022
Ответ дляAleksakievua
Дякую. Спробую.
автор hrystia • 27 июня 2022
Ответ дляlubovnicatoli
Мама жила саме в Празі. Незакритий гештальт 🤔
Leto32• 27 июня 2022
Ответ дляhrystia
Мне Прага не понравилась ...много людей ,суета , незнаю,не в восторге ,и наркоманы ,одного видела прямо на улице кололся
Leto32• 27 июня 2022
Точнее на неделю съездить можно..но жить там ,не хотела бы
Aleksakievua• 27 июня 2022
Ответ дляLeto32
Это вы во Франкфурте не были!!
Буся_Бусинка• 02 июля 2022
Ответ дляvikat
скажите, обеспечивают ли другие города жильем? спасибо.