Есть проект указа на демобилизацию срочников, которые отслужили свой срок. Где можно посмотреть в интернете?
Можно ли надеяться, что есть такой проект?
Ответ дляГорськ
Так,сам прийме рішення,він і так молодчина,свої півтора роки,як не більше,відслужив.
Так. Нам тяжко, а їм там - не передати словами.
Хоч би пару тижнів побув вдома, а там- нехай думає. Пишаюсь ним!
Випало на їх долю тяжке випробування ((((
Бажаю всім батькам та родинам дочекатися своїх дітей та родичів живими та здоровими!!!
Хай буде так!
Ответ дляkoreshk9
Срочнтків звільняють у запас, а також ротація
Ні, не читала. Роблю пости не читаючи. Якщо ви УВАЖНО перечитаєте, то побачите, що я запитую у тих, хто в курсі: чи може бути ДЕмобілізація без звичайної мобілізації, бо є такі версії.
Мені потрібна саме ДЕмобілізація!
Ответ дляАня_я
яке тро? тро зараз підписали контракти,це сьогодні на перехресті біля хати стоїш,а завтра прийшов наказ і на передову всі поїхали. вже як було у березні немає
Дякую! Теж, читала. Мені головне, щоб прийшов з армії. Тут купа справ накопичилась. Повирішує, а там - подивимось.
Зараз, всюди страшно(((
Апель-синка• 27 июня 2022
Ответ дляTina-tina
Він для мене - завжди дитина. Вернеться - сам прийме рішення. Хоче піти в тро по місцю проживання.
Так в тро вже давно нема місць.
Nata_liana• 28 июня 2022
Ответ дляfox...m.x
Я чула що не будуть нікого відпускати. Лише тих хто на передовій на час змінювати і по новій.
Де ви таке чули?