Aestas• 27 июня 2022

про сни

Друзі, маю численні питання в особистих, тому вирішила відповісти для всіх. Сподіваюсь ви заглянете сюди.

1. Я не закривала теми. Це санкції з боку адміністрації. Як і для вас було несподівано. Добре хоч не забанили цього разу.

2. Ні, не шкода. Там досить інформації і є найголовніше - надія на перемогу.

3. Пізніше можливо щось придумаю типу телеграму як ви радили.

4. Про споруду з червоною вивіскою і події сьогодні. Не знаю як це коментувати. Ймовірність того, що саме червоні букви щось означали .. навряд. Я би сказала. Їх не акцентували. Не було в мене подій навколо споруди вві сні. Просто показали. Інша справа, що все це можливо стане початком подій на краще і нарешті щось почне мінятись. Але ж Господи, ЧОМУ такою ціною (((.

4. Останнє питання в темі февраль було про те на кого схожий водій автобуса. І власне це те заради чого я повернулась щоб закрити питання з "февралем". Я коли загуглила думала свідомість втрачу - не просто схожий, це був він, генсек. Я коли записую - не аналізую. Зосереджена повністю щоб не втратити деталей. Згодом водія чомусь приміряла на Байдена, але він значно старший. А тепер все прояснилось.

5. Все що не робиться до кращого. Всю цю історію сприймаю як знак, що пора притормозити трохи. Однозначно буду записувати. Для себе. А може й для всіх. Повідомлю пізніше.

Дякую, що терпіли мій поток свідомості, що були поряд цих страшних 4 місяці! ❤️
Все буде Україна!
Оксана-1939• 09 июля 2024
Moon shine• 09 июля 2024
Ответ дляnata tima
В Україні?
Так
Moon shine• 09 июля 2024
Ответ дляDark_Yasna
где вы видели такие новости про воду?
Я видела. Да. Воду для Охматдета отравили . Около 20 чел попали в больницу с хим отравлением и вн ожогами
Sakura-18cb• 09 июля 2024
Ответ дляMoon shine
Щось шукають тих отравлених, знайти не можуть.
Можливо люди не водою отравились, а відходами від палива ракети.
Moon shine• 09 июля 2024
Ответ дляSakura-18cb
Хто його зна.ви ж розумієте, що до кінця ПРАВДУ ТЕЖ НЕ СКАЖУТЬ. А писати можна що завгодно.Знають лиш ті хто отруївся. Я думаю вони є, але спростували,бо люди будуть боятися допомагати. Купа руйнувань в області, але знають лиш ті, у кого зруйновано. Наприклад в Києві в Шевч.районі написали, що склалася хрущівка, яка не підлягає відновленню. Але поруч є будинки і там армагедон. Але про це ні слова. А людям гема де жити. Я про те що нам лиш кажуть 50%.
Moon shine• 09 июля 2024
Ответ дляОксана-1939
фото
А це чиї прогнози?
cherry_colibry• 10 июля 2024
Кажется все таки качнулось колесо фортуны в нашу сторону
Жули-ули• 10 июля 2024
Ответ дляcherry_colibry
Вони і так дозволяли
глазурька1• 10 июля 2024
Ответ дляcherry_colibry
Прямо до кремля?
Kolibri_18• 10 июля 2024
Ответ дляЖули-ули
Вони і так дозволяли
отож, але якось про гучні удари не чути. все шахеди, які нашого виробництва.
виходить, Великобританія може і дозволила, але ракети, мабуть, ще не тут
_ЯгодаМалина_• 10 июля 2024
Ответ дляЖули-ули
Вони і так дозволяли
Но не давали чем...
Nonavlon• 11 июля 2024
’НАТО ніяке. Ще один мінус у варіанти що пропетляємо і плюс у херовий варіант.
Але то було зрозуміло, просто треба було пройти точку матеріалізації.
Зараз будуть говорити що це робиться для того щоб хуліо нічого не запідозрив, що це відволікання... але ні, хуліо все добре і прекрасно знає... А НАТА знову обісралася...

Ей, не хочеться взагалі нічого коментувати...’

написав Я вижу сны

не оптимістично((
Life-game• 12 июля 2024
Ответ дляОксана-1939
Ну таке, частина інформації, як у Волжиної, її відео було раніше ніж його текст. Я так бачу багато хто переглядає один одного і дають прогнози.
Астролог на якого підписана, в травні ще казала за цю зірку Алголь, але щоб сказати що все збуваються, то ні
Так збулося з її річного прогнозу що йдемо до тоталітаризму.
В липні події самі пікові біля з´єднання уран/Марс 15.07. побачимо що ще підкине життя.
Просто прикріплю скріни.
Побачимо чи щось збудеться
Плюсуюсь за даты июля
Плюс дата 13.08 может быть очень опасна
Но, есть очень большая вероятность, что ядерное будет все таки примененно не у нас.

Что хотела написать, от себя, чего зашла. Запорожье по острову Хортица, какое-то событие, не могу сказать какое точно. Знаю что это место силы, но что-то может случится, ближайшее время июль-август.

По числам очень аккуратно 24-28 и июля, и августа
Mussja• 12 июля 2024
Дівчата, що думаєте? Дуже не хочу нагнітати, але в багатьох останніх снах автора вода, затоплення. І тут сьогодні прес алкаше кацапів отаке видала.
Байрактарочка• 12 июля 2024
Ответ дляMussja
думаю шо вони кончені. кожен раз про свої плани розповідають наче це ми збираємось робити.
коли сни автора про затоплення читала то перед очима київська дамба чомусь завжди була. але якийсь сенс її зараз руйнувати? взимку наслідки гірші.
поживемо побачимо
Saintpaulia• 12 июля 2024
Ответ дляMussja
Мені здається вода є символом, а не пряме значення. Раніше постійно снилося щось про взуття, боса, рване і т.д.
Alya91• 15 июля 2024
А ось і камінг-аут
sonechkook• 15 июля 2024
Ответ дляAlya91
А ось і камінг-аут
Ну, хіба це відома людина? Хто тільки щойно дізнався, що у Шумахера є боат?
Alya91• 15 июля 2024
Ответ дляsonechkook
Звісно, що відома.
Каллипсо• 16 июля 2024
Ответ дляAlya91
Звісно, що відома.
Абсолютно нет, его брат да, а это нет
Alya91• 16 июля 2024
Ответ дляКаллипсо
Абсолютно нет, его брат да, а это нет
Добре, смійтесь на здоровʼя.
Каллипсо• 16 июля 2024
Ответ дляAlya91
Добре, смійтесь на здоровʼя.
А где был смех? Это из серии - сама придумала, сама обиделась
Alya91• 16 июля 2024
Ответ дляAestas
Гучний камінгаут. Світловолосий чоловік крупним планом обличчя, екран в торговому центрі. Люди зупинились в шоці, тиша, всі погляди приковані до екрану. Каже мені вже чи скоро 50, не можу більше жити ховаючись, прикидатись кимось іншим, носити маску. На очах сльози, замовкає, на екрані наче сторінки його рукописів, вірші дуже красиві. Знову його обличчя, в кадр раптом заходить чоловік молодший, брюнет, міцно його обіймає.
У автора і не написано, що він супер відомий.
Вік і колір волосся збігаються.
ok18sana• 16 июля 2024
Дівчата, це ви про який сон?
Alya91• 16 июля 2024
Ответ дляok18sana
Дівчата, це ви про який сон?
мимозка• 16 июля 2024
Ответ дляAlya91
фото
Нічьо не панятна, але дуже цікаво. Реально вже якийсь брєд тут пишуть.
Alya91• 16 июля 2024
Ответ длямимозка
Що тут може бути незрозумілим?
Автору наснився сон, вона написала 18 січня допис про свій сон, а днями все майже так і відбулось, за виключенням великого екрану і віршів. Все 1 в 1, як у сні автора: світловолосий чоловік років 50-ти, обійми з темноволосим молодшим чоловіком.
Сподіваюсь, автор зайде і підтвердить припущення.
cherry_colibry• 17 июля 2024
И я ещё со своим ценным мнением и соседом на минуточку фанатом формулы 1. Короче после беседы с экспертом выяснилось этот Шумахер не менее популярен в Европах чем брат. Это если бы наш Шевченко например подобное заявил. Там ещё шок додатковый по причине, что он был женат на модели известной, семья как с рождественской картинки. Много интервью о счастливом браке и все такое. В спортивных кругах это прогремело поскольку он был эталон маскулинный и в гонках такое не очень приветствуется несмотря на европейскую лояльность. В обществе по причине, что всю жизнь изменял жене, строил из себя мачо романтик. В общем мы с соседом считаем это оно.
cherry_colibry• 17 июля 2024
Вот ещё фото капец похоже.
delphoto
cherry_colibry• 17 июля 2024