Друзі, маю численні питання в особистих, тому вирішила відповісти для всіх. Сподіваюсь ви заглянете сюди.
1. Я не закривала теми. Це санкції з боку адміністрації. Як і для вас було несподівано. Добре хоч не забанили цього разу.
2. Ні, не шкода. Там досить інформації і є найголовніше - надія на перемогу.
3. Пізніше можливо щось придумаю типу телеграму як ви радили.
4. Про споруду з червоною вивіскою і події сьогодні. Не знаю як це коментувати. Ймовірність того, що саме червоні букви щось означали .. навряд. Я би сказала. Їх не акцентували. Не було в мене подій навколо споруди вві сні. Просто показали. Інша справа, що все це можливо стане початком подій на краще і нарешті щось почне мінятись. Але ж Господи, ЧОМУ такою ціною (((.
4. Останнє питання в темі февраль було про те на кого схожий водій автобуса. І власне це те заради чого я повернулась щоб закрити питання з "февралем". Я коли загуглила думала свідомість втрачу - не просто схожий, це був він, генсек. Я коли записую - не аналізую. Зосереджена повністю щоб не втратити деталей. Згодом водія чомусь приміряла на Байдена, але він значно старший. А тепер все прояснилось.
5. Все що не робиться до кращого. Всю цю історію сприймаю як знак, що пора притормозити трохи. Однозначно буду записувати. Для себе. А може й для всіх. Повідомлю пізніше.
Дякую, що терпіли мій поток свідомості, що були поряд цих страшних 4 місяці! ❤️
Все буде Україна!
Ответ длябресточка
Уже видно как оно заканчивается, новые законы о мобилизации с 01.04
Покращення
Іноді на жаль, а цьому випадку, на щастя, немає нічого вічного
Закінчиться і цей жах,дай Боже аби швидше
От для прикладу в Америці ще вчора спокійно було, зараз мільйони вийшли на вулиці і невідомо який ланцюжок може запустити ця подія якщо отримає розвиток
cherry_colibry• 30 марта в 14:37
А я знаєте про що згадала. Сон один із перших в цій темі, чи видаленій про чоловіка зовні східного, що зачиняє вікна в квартирі перед дощем. Може помиляюсь, але суть – особа, що дає відчуття захисту. Ми тоді наївні думали Едорган угомонить хуйло. Може наш зараз замутить щось цікаве на цих зустрічах з саудитами.
Павлик Равлик• 30 марта в 15:12
Ответ дляcherry_colibry
Наш лише ’мутити’ і вміє😢
Ответ дляcherry_colibry
Наш зараза может только женскую мобилизацию и утилизацию мужского населения намутить.
Ясно же, что деньги идут и останавливать войну невыгодно, а лишний пиар и рукоплескания это всегда да.
Можете ставить мне рыгачки и злобные смайлики 😁
глазурька1• 23 апреля в 23:01
Дівчата, підтримую вас, також чекаю. Надіюсь, що у автор просто змінила телефон і позлітали паролі, а в неї все добре!
Ответ длямимозка
Дівчата, напишу щоб тему трохи підтримати поки чекаємо автора.
Мала я надію на прогноз Калініної з мунданної астрології. Прогнозувала, що з 11 березня якась там планета змінює свій цикл і стає чи то ретроградною, чи ще якоюсь, що означає завершення чи зворотній хід якихось подій. Ну і звичайно що трактувалось то, як знак у завершенні війни чи хочаб у паузі . По факту що бачимо? Що зупинилась не війна, а переговорні процеси про перемирʼя.
Ех.
Просто ми багато ще не знаемо про переговори.
Я думаю все там йде… просто обговорюють те, на, що суспільство впливати взагалі не буде. От і все.
Щось є, таке у полі, я багато спілкуюсь із «знаючими і бачучими людьми», щось, що дає надію на кінець війни.
Але прогнозі взагалі не дуже приємні.
Просто, осінь яка була у автора у сні, ще не прийшла.
Але прогнозі взагалі не дуже приємні.
Ответ длямимозка
На рік робили? Щось та попадає у неї. Якийсь вплив ті планети може й мають, але ж чк вгадати ту трактовку, хз. Якщо навіть вона ну дуже часто помиляється і так само часто дає різні трактовки на одну й ту саму ситуацію.
Та просто ті хто знають, чи вміють трактувати, калініна вміє, вони не розказують багато чого
І багато інформації трактують і нашим і вашим, бо за своє життя теж побоюються
Из канала «Я вижу сны»
25.04.2026 - ’ми впіймали та вбили великого щура. Фон світлий, теплий. Відчуття полегшення й нового початку’.
Запит був приблизно такий — ’що далі у нас в Україні з цим всім що відбувається?’
- Щур часто символізує тривоги, підступність, приховані проблеми або невдоволення (зрада, дрібні крадіжки енергії, погані звички). Великий щур — значна проблема або сильні емоції.
- Впіймати й вбити — акт контролю й остаточне позбавлення від цієї проблеми; символізує подолання страху, очищення, закінчення складного періоду.
- Світлий і теплий фон підсилює позитивну інтерпретацію: цю зміну ви переживаєте як полегшення, відновлення, новий початок.
Написав трохи пізніше, бо був змушений трішки розібратися з цим ’приходом’.
Як завжди - сприймайте як ’брєд’
МИР!
Як завжди - сприймайте як ’брєд’
МИР!
Ответ дляОха
Из канала «Я вижу сны»
Як завжди - сприймайте як ’брєд’
МИР!
Як завжди - сприймайте як ’брєд’
МИР!
А чи не виявиться цим щуром Зеленський та останні опубліковані плівки Міндіча?
sonechkook• 01 мая в 08:56
Ответ дляMahatat
Не виявиться
sonechkook• 01 мая в 08:59
Ответ дляОха
Из канала «Я вижу сны»
Як завжди - сприймайте як ’брєд’
МИР!
Як завжди - сприймайте як ’брєд’
МИР!
Головне, що в ефірі вже з´явилась перемога, залишилось дочекатись. І чомусь мені здається, що теплий період — це літо чи осінь 2026, які багато кому снились раніше
sonechkook• 01 мая в 20:13
Ответ длябресточка
Ніколи
А Ви почитайте ВСІ його дописи, починаючи з 2014, а потім свою суб´єктивну думку висловлюйте, вибачте
sonechkook• 01 мая в 20:16
Ответ дляОха
Мы так и живем надеждами: от весны до осени, от осени до весны. И так год за годом…
А хіба це погано — жити надіями? І не міряйте всіх своїм мірилом, може, Вам надії ті до..., а інші хоч за щось чіпляються. Чи Ви вважаєте, що ця війна безкінечна? Кожному по вірі його©
Ответ дляAestas
12.10 Горбиста місцевість. На пагорбах сучасні приватні будинки. Панорамні вікна, ландшафтний дизайн. Все дуже якісне, нове. Я спостерігаю з висоти. Будинки покидають родини. Видно як люди з дітьми швидко рухаються біля автомобілів, наспіх закидають речі, тікають, залишають розчинені ворота і мчать навпростець прямо по газонах.⠀
⠀
З протилежної сторони до будинків рухається натовп. Виглядає так наче ті, хто проживав в будинках побачили загрозу і рятуються. Натовп зверху виглядає неорганізованою масою людей, що рухаються до території з будинками. ⠀
⠀
По мірі їх руху картинка наближається, бачу, що це натовп циган. Жінки, діти і 80% чоловіки. Всі неозброєні і .. дуже голодні. Заходять в будинки, там їх не цікавить нічого крім їжі. Накидаються на холодильники, шафи в кухнях, покинуту жителями містечка їжу в тарілках на столі. ⠀
⠀
Кілька родин, що тікали дивляться те все на смартфонах і розуміють, що загрози немає. Вирішують повернутись. Пару авто зупиняється біля придорожнього ресторану. Чоловіки виносять столи, стільці просто надвір, жінки ріжуть хліб і відкривають консерви. Запрошують циган їсти там і покинути будинки. Ті погоджуються, сідають за столи. Чекають свою чергу. Ті хто уже отримав їжу - жадно накидаються. Інші невдоволено зиркають по сторонах, типу чого так довго.⠀
⠀
Одна з жінок вирішує сісти за стіл з трьома чоловіками циганами. Один похилого віку дивиться на неї з відразою. Інший молодий, йому байдуже. Ще один поряд також на своїй хвилі. Вона сідає скраю на лавці. Їй некомфортно, неприємні всі ці люди, але вона робить вигляд, що все норм. Намагається якось звертатись. Видно, що їй важко даються слова і та сторона терпить це все через голод. В повітрі висить напруга, але зрозуміло або їх терпіти тут біля ресторану або в себе вдома годувати.
⠀
В звʼязку з новинами про мігрантів, знайшла цей сон, здається, сон саме про них 😞
Ответ дляsonechkook
А где Вы увидели подтекст, что мои надежды до…? Я родом из Изюма. Слышали про такой город? А живу в Харькове на Салтовке. Видели может фото? Да я только и живу надеждами с весны до осени каждый год.
Интересная Вы…
sonechkook• 06 мая в 11:28
Ответ дляОха
Интересная Вы…
Живіть. А я з Дніпра, чули про таке місто? Вчорашні фото бачили, може? А про підтекст не потрібно лукавити, ваші три крапки у кінці про все сказали. І у моїй відповіді про надії ні слова не було, чи, може, й слово ’дочекатись’ вам незнайоме?
sonechkook• 06 мая в 12:32
Ответ дляОха
Интересная Вы…
І вам не здається, що це вже дно — маніпулювати містами? Зараз вся країна як Ізюм і Харків, вся країна страждає від війни. Уявляю, що б ви написали, якби, скажімо, я була з умовного Рахова. Страждання одних людей не можуть стояти вище за страждання інших, бо ви не знаєте, що пережили інші. Вам ніхто не забороняв жити не в Харкові, могли б і у мій Дніпро переїхати, подалі від фронту. Я розумію, чому і після війни єдності серед вцілілих не буде, бо оця гризня, хто більше пережив, не скінчиться
глазурька1• 06 мая в 13:31
Дівчата, ми в цій темі очікуємо на автора та її сни. Не засмічуйте хоча б тут.
Ответ дляsonechkook
Я вам написала для розуміння картини. Ви зовсім не так трактуєте те, що я пишу. Та живіть і Ви хоч закордоном. Нащо мої слова перекручувати? Ви зла.