Aestas• 27 июня 2022

про сни

Друзі, маю численні питання в особистих, тому вирішила відповісти для всіх. Сподіваюсь ви заглянете сюди.

1. Я не закривала теми. Це санкції з боку адміністрації. Як і для вас було несподівано. Добре хоч не забанили цього разу.

2. Ні, не шкода. Там досить інформації і є найголовніше - надія на перемогу.

3. Пізніше можливо щось придумаю типу телеграму як ви радили.

4. Про споруду з червоною вивіскою і події сьогодні. Не знаю як це коментувати. Ймовірність того, що саме червоні букви щось означали .. навряд. Я би сказала. Їх не акцентували. Не було в мене подій навколо споруди вві сні. Просто показали. Інша справа, що все це можливо стане початком подій на краще і нарешті щось почне мінятись. Але ж Господи, ЧОМУ такою ціною (((.

4. Останнє питання в темі февраль було про те на кого схожий водій автобуса. І власне це те заради чого я повернулась щоб закрити питання з "февралем". Я коли загуглила думала свідомість втрачу - не просто схожий, це був він, генсек. Я коли записую - не аналізую. Зосереджена повністю щоб не втратити деталей. Згодом водія чомусь приміряла на Байдена, але він значно старший. А тепер все прояснилось.

5. Все що не робиться до кращого. Всю цю історію сприймаю як знак, що пора притормозити трохи. Однозначно буду записувати. Для себе. А може й для всіх. Повідомлю пізніше.

Дякую, що терпіли мій поток свідомості, що були поряд цих страшних 4 місяці! ❤️
Все буде Україна!
автор Aestas • 10 сентября 2025
Ще із нового після сну відчула непереборне бажання знайти щось придатне до житла в селах на зиму. Просто як нав´язлива ідея ’треба своє’. Щось на грані з інстинктом гніздування, хто народжував розуміють про що я. Можливо це щось із власних тригерів і сон особистий. Але ж ділюсь усім як домовились )
автор Aestas • 10 сентября 2025
фото не додалось
ось так приблизно обрізала
Helenny• 10 сентября 2025
Ответ дляAestas
фото не додалось
ось так приблизно обрізала
Можливо, то землі Луганської та Донецької області, Криму, які ми віддамо назавжди.
Нам головне— зберегти свій коровай, зберегти Україну.
Распродажа Цены Ниже Пролетов• 12 сентября 2025
Ответ дляHelenny
Можливо все ж три роки та Землі наші
глазурька1• 03 октября 2025
Добрий вечір, всім!
Авторе, як ви? Чи маєте якісь сни?
lliina• 05 октября 2025
Ответ дляAestas
фото не додалось
ось так приблизно обрізала
Мені теж наче це 10-15% землі української відрізано
автор Aestas • 23 октября 2025
Дівчата, увесь цей час нічого не снилось. І сьогодні нарешті те, про що я мріяла увесь цей довгий час. Розпад кацапстану. Можливо я єбанько, можливо все маячня, але це не просто реаліті сон, як зазвичай із запахами, звуками, повним зануренням. це гостра чітка емоція як на злеті літака, коли він відривається від землі і ти розумієш - все, тепер тільки доверху. Сон пізніше, це спойлер )
автор Aestas • 23 октября 2025
Бачу перед собою чоловічі руки. Рукав сорочки і піджака, годинник. В руках відкрита коробка, величезна сирна піца на колінах. Сидить мовчки. Нмагаюсь ’підняти очі’ роздивитись все навколо, але все розмито як для людини з поганим зором - приміщення досить затишне, яскраві плями на стінах. По маленьких стільчиках, столах розумію дитячий заклад, але нічого конкретного.⠀
⠀
Чоловік в коридорі чи холі, навколо нього кілька входів в кімнати. Чути дитячі голоси, сміх, по звуках розумію, що дитячий садок і по світлу в приміщенні (перша половина дня) наче вони щойно повернулись з прогулянки. Думаю типу якийсь тато приніс піцу на ДН може. Але ні, він сидить як сидів, а діти бігають поряд. Хтось затримується, дивиться зацікавлено типу ’а можна? )’. Він не реагує. руки спокійно лежать по краях коробки. ⠀
⠀
Врешті у якоїсь малої терпець вривається, вона підбігає відриває здоровенний шмат збоку. Діти миттєво розуміють, що ’можна’. Скубають хтось більше, хтось менше, хтось зовсім невеликий шматочок. Чоловік не реагує, лише прибирає праву руку щоб їм не заважати. Частина дітей не наважуються. Стоять скраю групкою 5-6 осіб. І це дітки з незвичайною не слов´янською зовнішністю - круглі обличчя, вузькі очі. Рука чоловіка робить закличний жест і він уже сам відриває цим скромним дітям шматки піци. І якщо ті діти перші відривали тікали, то ці дуже дякують, коментують ’спасибо, дяденька.. очень вкусно, а можно мне тоже..’⠀
⠀
Залишається частина обведена червоним. Він мовчки закриває коробку, йде.
автор Aestas • 23 октября 2025
Питання чому я вирішила ’порвуть’ не нас - не знаю, просто впевнена на 100%, це не можу пояснити. Ще з емоцій: він типу як знав, що діти не зможуть втриматись.. вибрав місце, знав що голодні будуть з прогулянки, чекав, відчуття дуже зваженого розуміння спокуси. Ще відчуття контрасту ’дорогих’ рук в гарному одязі на фоні всього іншого. І мій власний стан. Сон про піцу, наче нейтральний, але перші хвилини після пробудження неусвідомлені ще - абсолютна ейфорія. Тотальна. Я така 😳 ’ок, дофамін зранку підігнали, але з якого приводу??’ а потім як зрозуміла.. 😈
автор Aestas • 23 октября 2025
Nata2907• 23 октября 2025
Ответ дляAestas
фото
Якщо так дивитися, це саме західні регіони України червоним залишися... Будемо сподіватися лише на позитивні відчуття автора
Filomena• 23 октября 2025
Ответ дляNata2907
Ну це ж треба так перекрутити. Я розумію, що і сон автора це не істинна, але так уже старатися це потрібно мати талант. Воістину пропаганда велика сила. Можна навіть зробити вигляд, що дітки були з круглими обличчями та вузькими очима. Ну чисто діти з Донбасу)
Nata2907• 23 октября 2025
Ответ дляFilomena
Не фантазуйте. Я написала те, що прийшло саме мені. Забули обізвати кацапкою і ждуніхою ще
Filomena• 23 октября 2025
Ответ дляNata2907
А чого не розпад США? Чи ви теж претендуєте на дар передбачення? Іноді, як то кажуть, краще мовчати, але ви обрали висловитися. То ж почуєте і інших.
Saintpaulia• 23 октября 2025
Ответ дляAestas
Дякую за ваші сни. Хочу запитати: сни загальні, звісно, важко інтерпретувати, і не завжди видно, як вони збуваються. Але особисті сни, про які йшлося — ви колись пробували спостерігати, через який час вони збуваються? Чи це неконкретно і завжди по-різному?
cherry_colibry• 23 октября 2025
Ответ дляNata2907
Та ну, ні. Спасиба дядечка и монгольська внешность.
ok18sana• 23 октября 2025
Дівчата, а мені фото піци схоже на східну частину України!( там де червоні лінії)
Може, відірвані шматки, це те, що від нас відстануть нарешті?
iryna _b• 23 октября 2025
Ответ дляNata2907
Да ну. В мене фантазія в іншу сторону спрацювала - маленькі діти з вузькими очима, то Китай та відриває шматки території росії. Ну хай не територію, а якийсь ресурс свій віддає Китаю. Якось так
Kolibri_18• 24 октября 2025
Ответ дляcherry_colibry
дядєчка в дорогому костюмі - чому не Трамп ? і хіба Ви не читали, що в окуповані міста заселяють бурятів родинами цілими, наприклад, в Маріуполь?

звісно, почуття Автора - це аргумент в такій делікатній справі. Але через алегоричність снів трактувати можна по різному. Тому не треба нападати, якщо в когось виникли альтернативні думки.

п.с. звичайно, розпад російської федерації - це найкраще і найбажаніше з того, що може статися.
cherry_colibry• 24 октября 2025
Ответ дляKolibri_18

Нет, не было цели нападать, обидеть. Все мы тут за одну соломинку держимся (
Соковинка• 12 ноября 2025
Доброго дня усім. Дівчата, як ви думаєте про що короткий допис Галікса в телеграмі? Що значить хоронять нашого Володю?
Alya91• 12 ноября 2025
Ответ дляСоковинка
А ви новини не читаєте? Він сам себе «хоронить». Але ж, деякі люди думають, що його просто підставляють 🙃 🤡
_Annyshka____• 12 ноября 2025
Ответ дляAlya91
Мені здається, дурнів, які так думають, практично вже не залишилось.
Соковинка• 12 ноября 2025
Ответ дляAlya91
Читаю, тому й цікаво- хто ж його хоронить? Думала, що я пропустила щось важливе
Alya91• 13 ноября 2025
Ответ дляСоковинка
В Європі наш потужний на перших шпальтах і всі пишуть, що нам можна забути про ЕС, про допомогу і т.д.
_Annyshka____• 22 ноября 2025
Розумію, що ця тема автора. Але дівчатка, може комусь щось снилось останнім часом ? Моя нервова система тримається на останній волосині від цих всіх новин.
СИРЕЛИ• 23 ноября 2025
Ответ для_Annyshka____
мне снился сон еще в начале марта, числа 6-7. не хотела сюда писать, но если спрашиваете, то коротко поделюсь. без подробностей, только основные моменты.
я пришла к бабушке. она ясновидящая или знающая. и говорю- пожалуйста, ответьте мне только на один вопрос, когда закончится война ? она молчит и задумчиво на меня смотрит. я повторяю просьбу. говорю- ведь я никогда ничего у вас не спрашивала и дальше для себя что-то спрашивать не буду. только этот вопрос. она пристально на меня посмотрела и перевела взгляд на стену за моей спиной. я обернулась и увидела висящий на стене обычный отрывной календарь. на нем красным цветом дата- 1 марта. и во сне я понимаю, что на самом деле, в реальности, уже 6 число и с ужасом говорю- так первое уже прошло. это получается, что не в этом году ? и мне становится плохо. ноги подкашиваются, я начинаю падать и просыпаюсь.
сразу заглянула в календарь. 1 марта, воскресенье, красная дата, выпадает на 26 год. чем ближе к этой дате, то я не очень верю, но сон четко запомнился и уже 8 месяцев не выходит из головы.
мимозка• 23 ноября 2025
Ответ дляСИРЕЛИ
Більше чекали. 1 березня вже дуже скоро. Але з того друге питання виникає, чи на довго те закінчення? Чи через рік-два кацапи знову почнуть нас бомбити? Бо ті тварі ніколи не дотримувались ніяких домовленостей. І ніякі «гаранти» миру й безпеки, як ми вже побачили, нічого не гарантують.
ПС Дякую що розповіли свій сон. Хоч якась соломинка для нервової системи.
Распродажа Цены Ниже Пролетов• 07 декабря 2025
Підтримаю тему
Mahatat• 08 декабря 2025
Девочки, давно не заходила . Автор темы еще пишет сны ?