Друзі, маю численні питання в особистих, тому вирішила відповісти для всіх. Сподіваюсь ви заглянете сюди.
1. Я не закривала теми. Це санкції з боку адміністрації. Як і для вас було несподівано. Добре хоч не забанили цього разу.
2. Ні, не шкода. Там досить інформації і є найголовніше - надія на перемогу.
3. Пізніше можливо щось придумаю типу телеграму як ви радили.
4. Про споруду з червоною вивіскою і події сьогодні. Не знаю як це коментувати. Ймовірність того, що саме червоні букви щось означали .. навряд. Я би сказала. Їх не акцентували. Не було в мене подій навколо споруди вві сні. Просто показали. Інша справа, що все це можливо стане початком подій на краще і нарешті щось почне мінятись. Але ж Господи, ЧОМУ такою ціною (((.
4. Останнє питання в темі февраль було про те на кого схожий водій автобуса. І власне це те заради чого я повернулась щоб закрити питання з "февралем". Я коли загуглила думала свідомість втрачу - не просто схожий, це був він, генсек. Я коли записую - не аналізую. Зосереджена повністю щоб не втратити деталей. Згодом водія чомусь приміряла на Байдена, але він значно старший. А тепер все прояснилось.
5. Все що не робиться до кращого. Всю цю історію сприймаю як знак, що пора притормозити трохи. Однозначно буду записувати. Для себе. А може й для всіх. Повідомлю пізніше.
Дякую, що терпіли мій поток свідомості, що були поряд цих страшних 4 місяці! ❤️
Все буде Україна!
Дівчата, напишу щоб тему трохи підтримати поки чекаємо автора.
Мала я надію на прогноз Калініної з мунданної астрології. Прогнозувала, що з 11 березня якась там планета змінює свій цикл і стає чи то ретроградною, чи ще якоюсь, що означає завершення чи зворотній хід якихось подій. Ну і звичайно що трактувалось то, як знак у завершенні війни чи хочаб у паузі . По факту що бачимо? Що зупинилась не війна, а переговорні процеси про перемирʼя.
Ех.
Ответ длямимозка
Ех.
Сахарову останній ефір слухала - каже має скоро бути полегше. Побачимо...
Ответ дляAestas
Отже те, що побачила. Наші діючі мегапотужні підприємства з виробництва та ремонту самі розумієте чого. Все секретно. Ніяких зовнішніх ознак. Зовні пусті закинуті території. Люди під землею живуть без контакту із зовнішнім світом. Викладають в мережу постановочні фото з відпочинку під пальмами.
Масштаби вражають. Все працює 24/7, бачила як на зрізі сміттєзвалище. Під землею шар бетону і в кілька поверхів діючий завод. Один з поверхів повністю акумулятори чи генератори, щось таке. От цих два факти - шар бетону в метрів 5 і тисячі генераторів побачила чітко. Тобто шансів пошкодити те все зовні - нуль. Як тільки намагалась щось інше роздивитись, особливо обличчя - яскраве сліпуче світло і гучний кардіомонітор. Я під таким враженням,не можу передати просто.
Дівчата, а я на фоні новин, як просять Україну допомоги у збиванні дронів згадала ось цей сон автора.
Вірю, що з автором все добре і вона ще прийде до нас в тему
Moon shine• 21 марта в 10:38
Ответ длямимозка
Ех.
Калініну я знаю. Робила в неї натальну карту і собі і доньці. Супер. Все так і є.
Ответ дляMoon shine
На рік робили? Щось та попадає у неї. Якийсь вплив ті планети може й мають, але ж чк вгадати ту трактовку, хз. Якщо навіть вона ну дуже часто помиляється і так само часто дає різні трактовки на одну й ту саму ситуацію.
Moon shine• 21 марта в 16:34
Ответ длямимозка
Не на рік. А на все життя. По подіях в минулому сказала чітко.
Мне кажется, что астрология, все эти меркурии и сатурны уже не работают.
На нашей ситуации так точно, реклама и привлечение подписчиков это все.
Мне астролог тоже просчитывала по личным моментам все отлично, а по ситуации с войной мимо.
Переслушала её аудио в попытках найти надежду, бред.
Moon shine• 21 марта в 23:50
Ответ дляAlya91
Вам GPT-чат может это сделать бесплатно
Але чат джи пі ті ні хрена не сказав. Пробувала. Усе мимо.
Ответ дляAlya91
Вам GPT-чат может это сделать бесплатно
Та нє, просто цікаво яка ціна за її послуги. Десь читала що 300-350 євро, але не памʼятаю за що саме.
Та в будь-якому випадку навіщо мені її прогноз на життя (чи що там прогнозує натальна карта)? Своє минуле я і так знаю, а прогнози на майбутнє у неї «вилами по воді писані».
cherry_colibry• 22 марта в 23:03
Ответ дляNonavlon
Пам´ятаєте сон автора про смерть якоїсь відомої людини? Може це Філарет?
Влітку повністю співпало про Парубія - зріст, діловий одяг, сивина, шокуюча подія.
Ответ дляOneTimeUser
Ось таке написав.
Не знаю, асторолог Кириченко теж каже про цю весну. Його тут критикували, але для мене багато що з його прогнозів збувається (в т.ч. особисте). І він дуже не пафосний. Пам’ятаю, коли не вдався наш контрнаступ в 2023, він такий ’ну все, наступний шанс - кінець зими/початок весни 2026’. Я тоді подумала, що він навіжений і довго до нього не поверталася(( В якийсь момент він, правда, завагався і очікував кінця вже влітку 2025 - не справдилося. Ну але я розумію, що всі ми люди, і хочеться скорішого завершення. Не очікую від когось безпомилкових прогнозів.
Минулого року багато хто відчував кінець війни, може воно й мало бути, але на жаль щось змінилося в останній момент, ми й знати не знали, а знаючі відчували...
Зараз знову те саме, всі кажуть і пишуть що до літа настане мир
Дай Боже всім нам дочекатися його живими і здоровими
Ответ дляМатусік
Хто ’всі’ кажуть?
Ніде нічого про це не чула
OneTimeUser• 23 марта в 12:38
Ответ дляМатусік
Так, таке враження, що ми кожен рік проскакуємо цей шанс. І от зараз, дивлячись на те, як Штати застрягли в Ірані, і на ціни на нафту, таке враження, що ми знову втратили можливість( Хоча привід реально був і саме тоді, коли про нього казали. Але намагаюся не впадати у відчай і вірити в краще - може ще не все втрачено цього року.
Ответ дляDamianaD
Хто ’всі’ кажуть?
Ніде нічого про це не чула
Всі, я маю на увазі людей, котрі кажуть що відчувають більше ніж інші, на картах, у снах і тд
І під їх відео, постами завжди збирається ще багато коментарів від інших людей котрі теж кажуть що мають віщі сни чи ще якісь знання
І от час від часу такі групи людей відчувають щось спільне, з того й роблю якісь вже свої висновки
Так, іноді дивлюся такі відео, читаю коменти, це допомогає триматися моїй надто емоційній натурі
Ответ дляМатусік
Березень закінчиться вже ось, ну який кінець до літа?
Ответ дляOneTimeUser
Дякую за Ваш коментар 🤗, а то вже думала я одна роблю такі висновки
Ответ дляМатусік
Зрозуміла, дякую.
Мені щось нічого такого не попадається, одне і теж говорять, а про кінець - нічого внятного
sonechkook• 26 марта в 20:39
Ответ длябресточка
Уже видно как оно заканчивается, новые законы о мобилизации с 01.04
Покращення
Ну, владі ж якось потрібно триматися за свої теплі місця, то й посилюють нам життя, ’покращення’, так сказати. Але, мені здається, як тільки буде кінець, одразу ж всі ті закони підуть лісом