Друзі, маю численні питання в особистих, тому вирішила відповісти для всіх. Сподіваюсь ви заглянете сюди.
1. Я не закривала теми. Це санкції з боку адміністрації. Як і для вас було несподівано. Добре хоч не забанили цього разу.
2. Ні, не шкода. Там досить інформації і є найголовніше - надія на перемогу.
3. Пізніше можливо щось придумаю типу телеграму як ви радили.
4. Про споруду з червоною вивіскою і події сьогодні. Не знаю як це коментувати. Ймовірність того, що саме червоні букви щось означали .. навряд. Я би сказала. Їх не акцентували. Не було в мене подій навколо споруди вві сні. Просто показали. Інша справа, що все це можливо стане початком подій на краще і нарешті щось почне мінятись. Але ж Господи, ЧОМУ такою ціною (((.
4. Останнє питання в темі февраль було про те на кого схожий водій автобуса. І власне це те заради чого я повернулась щоб закрити питання з "февралем". Я коли загуглила думала свідомість втрачу - не просто схожий, це був він, генсек. Я коли записую - не аналізую. Зосереджена повністю щоб не втратити деталей. Згодом водія чомусь приміряла на Байдена, але він значно старший. А тепер все прояснилось.
5. Все що не робиться до кращого. Всю цю історію сприймаю як знак, що пора притормозити трохи. Однозначно буду записувати. Для себе. А може й для всіх. Повідомлю пізніше.
Дякую, що терпіли мій поток свідомості, що були поряд цих страшних 4 місяці! ❤️
Все буде Україна!
Ответ дляAestas
Навіть не хочу про таке думати, не дай Бог!
Вагалась викладати, бо бачила в подробицях як гасла і стікала кров´ю поранена. Як обводила все поглядом навколо з розумінням що це кінець. І загиблих було дуже багато більше 50 точно. Боялась таке писати щоб не тривожити нікого ((.
Скажіть та дівчина дійшла до будівлі чи шла далі ,а її все бив той чоловік? Де була будівля ,коли дівчина впала?
Ответ дляiryna _b
Ні, не дійшла. Упирь той збив її з ніг, від ударів навіть не йшла, а повзла на колінах. Потім після чергового удару скотилась з тротуару на дорогу. І уже не рухалась, а згрупувалась і захищалась. Коли відкотилась на паралельну смугу - дорогу перекрив автобус і водій переключив на себе нападника. Навіть я би сказала псіханув, що йому заважають їхати своїми розборками, оскільки до жінки не було ніякого співчуття чи уваги.
А споруда, будинок просто зник з поля зору. Його загородив автобус. Ця мета - доповзти до того будинку за будь яку ціну під ударами наче виратила свою значимість. Жінка наче й забула за те, просто раділа, що жива.
Пишу зараз і мурашки біжать. Бо якщо це Вінниця, то площа перед Ювілейним - площа Перемоги. І все це звучить моторошно і цинічно (.
Ответ дляAestas
Ок. Спробую написати. На великій площі дівчина. Навіть дівчинка юна до 20р можливо. По периметру площі ліс чи старий парк. Дівчина яскраво одягнута в гарному настрої. На схемі червона точка. Розмовляє з кимось. З ким не бачу. Я все спостерігаю позаду чотирьох військових. Вони повільно рухаються вперед збоку сірої споруди один за одним (4 квадрати). У кожного в руках синій автомат. Вони ледве дихають такі обережні. Дівчині загрожує небезпека.
Коли підходять ближче чути як вона говорить. Каже ’у мене сьогодні день народження. Тут (показує) офіційна частина - чиновники вітають. Подяки дадуть визначним містянам, військовим, вчителям. Тут - все у нас для дітей розваги. Тут - буде концерт напевно. Далі не буду продовжувати, але вона описує типовий день міста. І я це розумію вві сні - що дівчина це місто і уже вві сні починаю думати ’чому така юна? раз жінка, то назва жіночого роду? чи це Україна? але навряд чи було би пишне свято зараз на день незалежності, отже все ж місто’ це вперше я почала аналізувати сон вві сні.
Тим часом вона помічає військового. Він знаками показує, що йди до нас. Вона бачить, але ігнорує і далі щебече. Через секунду починається обстріл одночасно з трьох сторін. Наче з дрону показують, що в парку в трьох точках були вороги. Усі хто був на площі загинули. І дівчина також. Військових не помітили. Один каже не встигли, кинув автомат і обхопив голову руками.
в Харькове день города 23 августа..
Ответ дляМатусік
Просто такі оголошення траплялися лише перед війною, і це ось знову...коли виїхали їх громадяни вже всі хто мав виїхати.
Ну, Ви розумієте як це виглядає.
Ще й завтра якесь збіговисько в раші, хз що вони ще там видумають, логіки ж в діях ніякої, абсолютно
Одна надія на сни автора, вони трохи втішають тим, що скоро буде мир.
Автор, сподіваюсь що відсьогодні ніхто не посміє поскаржитися чи закрити тему, то буде просто злочин, думаю доказів в тому що Ваші сни не просто сни вже більш ніж потрібно навіть.
Дякую що пишете, гарних, мирних Вам снів
Ну, Ви розумієте як це виглядає.
Я постійно думаю, ну добре плешивий шизоїдний збирач земель. А в чому резон оточення? Що вони за лохи такі сопливі, не можуть замутити путч, переворот. Ну їм яким боком ця війна ?!! Як би світ зацінив такий крок. А може водій хтось із його оточення? От би круто було.
Ответ дляAestas
Боюсь озвучувати свою думку, вже натяками писала вище, бо я ще той диванний аналітик
Але Ви ось ввечері дописали 《Навіть я би сказала псіханув, що йому заважають їхати своїми розборками, оскільки до жінки не було ніякого співчуття чи уваги》
А слідом я почитала гаюна(там повний капец)і якось картинка складається в мене, яким чином може той бандюган завадити водієві
Надто близько до кордону з П, а ті наче казали якщо буде близько від них, то втрутяться і закриють небо, а то вже буде інший масштаб і 2 варіанти подій
Тобто або підуть на переговори, або......
Особисто я опираючись на Ваші сни розглядаю тільки 1й варіант.
А взагалі, хочу помилятися, і хай швидше настане МИР без всяких умов🙏
Ответ дляМатусік
Так. В ідеалі хочеться сон щоб якась стихія просто знесла це біосміття з планети.
Ответ дляМатусік
Вже США послабило санкції....
Я просто не знаю, що було б, якби так не зраегувала Польща. Перераховувати не буду, але це було дуже вражаюче і ’цивілізовано’ ( не знаю, яке слово підібрати).
У волонтерстві Польща переплюнула всіх саме в реальних діях і згуртованості, але по частині війни я від них нічого не очікую :(.
При всьому бажанні, але вони ніяк не втрутяться.
Ответ дляDamianaD
Вже США послабило санкції....
Бувають варіанти коли без варіантів і вони в тч члени нато
Так, поляки виявилися надзвичайними людьми.
Особисто не була, але вдячна за те як прийняли наших земляків, от вони справді братній народ.
Ответ дляAestas
Ні, не було. Навіть тому пеклу такого не побажаю. Мене тут жінка навчила молитись щоб вони не виздихали, а отямились, прозріли.
Вони за сотні, тисячі років не отямились та не прозріли. Усе їх єсво - це знищення усього, що довкола.
Тому однозначно - їх не має бути на цій планеті.
Инна300688• 15 июля 2022
Ответ дляAestas
Говорили сьогодні з колегами про знаки війни. Пам´ятаєте десь гім з блискавкою були в грудні, ялинки падали, прапори з флагштоками. В Харкові прапор розірвало навпіл. І хрест з Софії впав. Так от колега сказала, що зустрічала інформацію про знак перемоги - якось незвично яскраво чи то буде світити сонце. Це буде неможливо не помітити. Всі помітять. Можливо це буде щось по типу гало чи взагалі щось нове.
Можливо ваш сон якраз про це. Що саме сонце буде знаком. А в моєму сні врятували нас на грані, коли дійсно залишалось лише молитись.
В Чернігові серед зими грім був,страшне видовище... Знак...
МаЛеНьКа10• 15 июля 2022
Ответ дляИнна300688
Ви із Чернігова?
Rikitikitavi_2022• 15 июля 2022
Ответ дляAestas
25 жовтня 2022 буде часткове сонячне затемнення над Европою та особливо на Казахстаном і московією
15 лютого 2022 був незвична гіперактивність сонячна так звані протуберанціїї Те що ви описуєте було схоже на те що трапилося у 1859 році , тоді трапився надзвичайний геомагнітичний шторм , його ще знають як Подія Каррінгтона там було так як ви описуєте, але не гало а сіяння як на півночі і небо було світлим Доречи всі ці сонячні події неможливо науковим методом передбачити, так що можливість є що така подія станеться, тим паче вже був всплеск гіперактивності саме за тиждень до початку війни
Rikitikitavi_2022• 15 июля 2022
Ответ дляGal_etka
Ну як сказать. Не добре. Війна закінчиться, але гібридна до смерті, поколінь. Мстить буде люд до смерті, тільки діти будуть якось розрулювати.
Без рушниць, чисто інформаційна, огидна, з насмішками, газлайтингом, щось типу того.
Ми навіть перемогу не зможемо спокійно і з гідністю святкувати - вони нам будуть все псувати.
Ось так. За що нам таке прокляття я не розумію.
це не прокляття, це розкриття правди та очей, які замилювалися комуняками на протязі століття
Автор, милая, создайте пожалуйста телеграмм? Как вас искать? Ведь не всегда на темы попадаешь. И ещё хотела бы спросить… по поводу снов. Мне никогда не снились сны, ну или очень редко. Вещих не было никогда. Только странные сны с моей умершей давно бабушкой, я ее очень любила и она ко мне часто приходила ко мне, мы разговаривали и мне потом было хорошо. Снилась много лет пока мне в церкви священник не сказал, поставить свечку и отпустить, потому что я ее не отпускаю и ей тяжело. С тех пор сниться перестала ((( а вот сейчас с начала войны снов не было тоже никаких, мы выезжали с города, видели страшное, но не снилось ничего. А в мае вернулись домой в Киев. И мне уже 4 раз снится реальный сон с разных вариациях- они пришли ко мне домой и мучают нас. Именно в Киеве захватчики((( каждый раз кричу во сне, не могу проснуться, настолько издеваются реально. Будят меня домашние от моих криков, не могу проснуться настолько явно все, умываюсь водой и только потом прихожу в себя. Хожу под ужасным впечатлением неделю потом. Я очень надеюсь что это сны не вещие, а просто реакция психики? Как вы думаете?
Ответ дляbezpe4na_mavpa
Мне тоже снятся вещие сны, но я не умею их правильно читать. Особенно сны, касающиеся моей семьи. Мне точно приснилось рождение сына ещё до того, как узнала, что беременна. Было несколько четких снов про мужа. Про войну у меня был сон такой:
24.10
Шумная вечеринка, я пьяная и хочу вернуться домой, но дорога в снегу, потом протрезвела и начался снегопад, я думаю, надо срочно выезжать, пока дорогу совсем не замело, но ищу карточку банковскую, потом дядька мне ее протягивает и говорит, что я сама ему ее отдала, чтобы не потерять по пьяни..
Так и вышло, войну мы встретили в Буковеле, приехали кататься на лыжах...
Из знаковых недавно снилось
13.06 я ищу пальто, можно даже чужое, но чтобы теплое. Везде ищу, по шкафам. А нахожу 2 упаковки сарделек
Не знаю, что означает((
Ядерный взрыв снился на кануне возвращения в Киев, но мне кажется, это был не знаковый сон, после него не было ощущения, что он значит именно ядерку. Просто на тот момент был накал в прессе о ядерке и психика играла. Но в том мне знакового могло быть колесо обозрения, на нем катались дети и вода по проспекту, как река
24.10
Из знаковых недавно снилось
Не знаю, что означает((
Проспект ПОБЕДЫ?
Ответ дляGal_etka
Мені страшно(
Ну розкажу.
Є якийсь документ, з ним зараз носяться і не можуть через нього повноцінно допомогти Україні.
Цей документ передають часто з рук в руки, іноді він стає папкою. Останній раз я бачила його в руках якогось путінського охоронця, чи що.
Так як далі сон стосується мене, я боюсь розповідати(
Ай, ладно.
Цей документ, червону папку передали путіну, путін дав мені в руки і сміявся, каже - а роби з нею що хочеш, це тепер твоя відповідальність.
Типу того(
Ну розкажу.
Ай, ладно.
Типу того(
Нещодавно в новинах було відео з Ріші Сунак і він тримав червону папку. Пишуть, що він пов‘язаний з російською IT компанією.
Ответ дляAestas
Їхня смерть або її загроза нічого особливо не змінить, нічому їх не навчить.
Отямитися та прозріти для деяких деструкивних інфернальних істот, пройти цю трансформацію - це і є найтяжчі муки та покарання.
Ответ дляGal_etka
В моєму сні про перемогу теж зберігалось якесь напруження, відчуття, що загроза залишається, якщо не військова, то інформаційно- психологічна або диверсійна.
Ответ дляAestas
немає ні хронології, ні логіки (. Сьогоднішня подія склалась як з пазлів з різних снів. Нереально щось докупи скласти наперед. Як тоді коли потопили москву, я думала прильот в Києві на наступний вечір, а він стався через місяць. І будикок побуту Ювілейний - його просто акцентували, але жодного натяку на прильот. Не рахуючи зрозуміло, те що били жінку.
Єдина користь, що я в цьому вбачаю - справді орієнтуватись на певні об´єкти. Але ж як зрозуміти, що кульки - то кульки щойно відкритої клініки, яку скоро знищать ??((. Я думала свято. І цифра 15 на кульці. Завтра 15го день жалоби. Там за чутками більше всього людей загинуло. Отже інші цифри можливо це можливо кількість загиблих - 23, потім 25, 29.
Мне тоже снятся вещие сны..
И знаете, у меня все таки есть большое подозрение (из своего опыта) что новострой и шарики это другой сон и другой день и другое событие...насколько радостное или нет - не факт, но другое....
Ответ дляДресса
Не можу вам щось радити оскільки тільки ви можете розуміти власні символи. Сни, що я викладаю тут важко назвати снами, це скоріше якась змінена реальність. Там відчуваєш холодно, жарко, запахи, звуки. Не просто розмову, а ще купу сторонніх звуків з вулиці, все то прискорюється, то дуже повільно детально, макро, з ’дрона’ )
Однозначно ви в стані якоїсь загрози, але чи це військові, чи можливо загроза здоров´ю, чи підсвідомість виплескує пережите - це можете розуміти тільки ви. Ніхто інший не зрозуміє.
Я викладаю, тому що навчилась відрізняти звичайні сни від особливих. З інтерпретацією поки не дуже. Але мене тут дуже підтримують. Все життя я спочатку боялась потім соромилась цих ’занурень в невідоме’. Уже тут писала якось, що пройшла всі етапи від жаху, протесту до намагання зрозуміти. І зараз під час війни просто прийняла ситуацію і намагаюсь навчитись з цим співпрацювати. Сподіваюсь і у вас все проясниться, а сон ваш не принесе ніякої реальної загрози.
Ответ дляLife-game
Мне тоже снятся вещие сны..
Зараз коли емоції вляглись і я схиляюсь до такої думки. Там були балкони. Будинки розташовані ’колодязем’. Кульки фольговані, надуті гелієм і багато чомусь новорічних.
Инна300688• 15 июля 2022
Ответ дляМаЛеНьКа10
Ви із Чернігова?
Ні але в нас тут з області обидві бабусі.Село було у окупації
Ответ дляAestas
У меня один маленький сон вроде как перед войной, разбился на 3 плюс минус в реальности и довольно серьезных события, а мне все казалось что он ’уже заночился ж’
Потому пересечения могут быть.
Тем более это ваш город.
Мне всегда снится не только мой город, а очень очень часто и моя квартира первая, но событие может происходить очень по разному и не всегда в тех местах конечно.
Потому наблюдаем....
Многие сегодняшнее число боялись, но вроде как пока ничего, а там кто его знает что дальше.
По ноябрю кстати, мне снился день благодарения в начале войны, тогда трактовала сон как конец войны, сейчас скорее склоняюсь к возможности выезда мужчин...
Если вам тоже снится ноябрь, то может что либо тоже подобное.
У меня тоже удается трактовать сны исключительно, как факт...мне кажется ни с одним я не смогла ничего сделать и ничего изменить. Стараюсь верить, что чему либо таки поможет, или что когда-то смогу понимать их ’до’ а не ’после’
Потому пересечения могут быть.
Тем более это ваш город.
Потому наблюдаем....
Ответ дляLife-game
Потому пересечения могут быть.
Тем более это ваш город.
Потому наблюдаем....
Потому пересечения могут быть.
Тем более это ваш город.
Потому наблюдаем....
Та ж історія! Моє особисте завжди якимось чином пов´язане з вінницькою квартирою, де жила дитиною з батьками. Так я розумію, що це суто для мене сигнали.
Ще помітила, що коли не розумію - мені кілька разів ’пояснюють’ подібну ситуацію в наступних снах. Це з´явилось до речі коли стала тут писати. Наче щоб хтось ТОЧНО зрозумів про що мова.
Все це дуже дивно. Мрію коли закінчиться війна знайти ’колег’ як ви і обговорити що це взагалі за скілл такий і як інші ним користуються ). Дякую, що розказали.
І розкажіть будь ласка докладно сон про день подяки.
Ответ дляAestas
Я вам дуже дякую і сподіваюся бачити від вас теми будь яким шляхом, щодо своїх снів я думаю що так виходять страхи і жахіття побаченого. Але буду заходити в Ваш профіль з надією нової теми