Друзі, маю численні питання в особистих, тому вирішила відповісти для всіх. Сподіваюсь ви заглянете сюди.
1. Я не закривала теми. Це санкції з боку адміністрації. Як і для вас було несподівано. Добре хоч не забанили цього разу.
2. Ні, не шкода. Там досить інформації і є найголовніше - надія на перемогу.
3. Пізніше можливо щось придумаю типу телеграму як ви радили.
4. Про споруду з червоною вивіскою і події сьогодні. Не знаю як це коментувати. Ймовірність того, що саме червоні букви щось означали .. навряд. Я би сказала. Їх не акцентували. Не було в мене подій навколо споруди вві сні. Просто показали. Інша справа, що все це можливо стане початком подій на краще і нарешті щось почне мінятись. Але ж Господи, ЧОМУ такою ціною (((.
4. Останнє питання в темі февраль було про те на кого схожий водій автобуса. І власне це те заради чого я повернулась щоб закрити питання з "февралем". Я коли загуглила думала свідомість втрачу - не просто схожий, це був він, генсек. Я коли записую - не аналізую. Зосереджена повністю щоб не втратити деталей. Згодом водія чомусь приміряла на Байдена, але він значно старший. А тепер все прояснилось.
5. Все що не робиться до кращого. Всю цю історію сприймаю як знак, що пора притормозити трохи. Однозначно буду записувати. Для себе. А може й для всіх. Повідомлю пізніше.
Дякую, що терпіли мій поток свідомості, що були поряд цих страшних 4 місяці! ❤️
Все буде Україна!
Ответ дляМатусік
Десь читала що саме в такому варіанті точно втрутяться і допоможуть.
Не знаю наскільки то правда, але вважаю саме так і буде.
Всьому є міра, а то буде остання крапля для втручання ззовні
В іншому випадку мабуть би було страшно, але сни автора надихають вірити в краще.
А що чекають?
Тобто я знаю, що скоро напад буде з бл, а ’захід’-ні?
І що хто зробив, щоб їх зупинити?
Німеччина вже і зброю обіцяну не дає :(
І що хто зробив, щоб їх зупинити?
Німеччина вже і зброю обіцяну не дає :(
Ответ дляDamianaD
👆Скопіювала з вашої іншої теми .
В мене відчуття, що той мужик - це бульбаш. Відчуття бурезня в сні - ми вже знаємо, що це було. Зараз є з того боку реальна загроза, ніхто не реагує :( всі заклопотані своїм. (з новин зрозуміло).
Сьогодні вже всі ’....’ тримають ноги на педалях, а нам розказують, що реальної загрози нема. Цілий день моніторю новини і нічого, а ввечері прочила Гаюн і тепер зрозуміла, що за кіпіш почався :(
Також про це думала. По такому сценарію тоді ’водій автобуса’ не зможе не втрутитись. Невже вони знову будуть виражати занепокоєння на вбивство в прямому ефірі? Не вірю. Захід цинічний рівно до моменту поки їм пряма загроза не росте.
Там до речі була дуже помітною ланцюгова реакція. Вийшов водій і одразу зупинились і включились в допомогу всі інші учасники руху. Я думала ЩО саме спонукало зупинитись водія. І коли все це аналізую - то не співчуття до постраждалої, а те що бійка перекинулась з тротуару на дорогу, а згодом на ту частину траси, де рухався автобус. Тобто якби він добивав її там на тротуарі - не факт, що не добив.
Має бути щось, чим ми станемо ЇМ поперек дороги. Можливо це і буде напад дерунів. Бо тоді на заході явно включаться інстинкти не тільки в теплі свої жопи тримати, а й за життя.
Ответ дляAestas
З того боку - це атомка +остотачне перекриття не тільки постачання нам із заходу, але і перекриє повністю експорт з України.
І ще про той сон з бійкою біля дороги. Я дуже уважна до емоцій. Це професійне. Люди по різному реагують на гострий біль, травму. І дуже важливо для правильної тактики в тому числі і розуміти чи насправді реакція відповідає дійсності. Є ті, хто включає істерику на укус комара, а є такі що на серйозну загрозу включають героя і їм нічого не болить. Це незалежно від віку, гендеру і всього іншого. І ще ми всі люди і скільки би ти не працював - біль іншого розумієш шкірою. І переживаєш. Але в силу досвіду просто вмієш контролювати емоції.
Так от, коли булили студентку - я ридала вголос від образи, від того як вона страждала. Коли озброєний біг в парку за жінкою - там прокинулась аж руки тремтіли від страху. А цей напад був візуально страшніший в рази ніж те що переживала постраждала. Я не применшую. Вона була і налякана і боліло. Але одночасно дуже зібрана і добре розуміла, що білий день, вона серед міста, серед людей. Напали не в темному провулку. Вона не отримала серйозних травм. Це були стусани, які добре гасив хороший одяг. Була одягнута добре, гарно, сучасно, по погоді. Після бійки одяг знову став чистим. Отже, молюсь і продовжую вірити Богу, ЗСУ, усьому що здатне нас захистити.
Ответ дляAestas
...
Більше всього боюсь комусь вселити хибну надію. Якщо ваша інтуїція підказує протилежне - вірте собі. Щодо моїх передчуттів - не маю зараз жаху всередині як увесь січень. Навіть перед новим роком мені снилось таке, що не до свята було.. Увесь січень, лютий мене сни пригнічували, мучили. Зараз немає такого.
За місяць приблизно до збиття боїнгу снилось як падають в грунт з неба краплі води, розбиваються об землю, а то немовлята новонароджені ((. Ото був жах.. Мене трясло, я коли згадувала йшла десь плакати чи випити заспокійливе настільки сон був повний горя. Через кілька тижнів вбивці збили літак. А зараз немає того липкого страху і горя. Може й звикла, може відключився інстинкт самозбереження.
Ответ дляDamianaD
А що чекають?
І що хто зробив, щоб їх зупинити?
Німеччина вже і зброю обіцяну не дає :(
І що хто зробив, щоб їх зупинити?
Німеччина вже і зброю обіцяну не дає :(
Те що вони суч@ри все добре бачать і розуміють це понятно. Нехай Бог суддя буде тим тваринам лицемірним. Ходило тварина по Ірпіню по людській крові ступало, все своїми очима бачило і тепер морозиться.. Я б їх вивезла усім кодлом зараз в Харків щоб хоч день там побули. І усім серцем бажаю щоб і це мовчання також не забули після перемоги.
глазурька1• 11 июля 2022
Вот вспомнила сон, он мне снился год может два назад, точно не помню. Может, кто знает к чему это, так как на тот момент ничего в семье особо не произошло, но сон очень запомнился.
Сон: я стою в подвальном помещении, скорее цокольный этаж. Комната в полумраке, на право есть маленькая комнатушке и там сидит сатана, большой ( больше человека) красный, злой и очень страшный. Слева такая же комната и там как бы Бог, такого же размера не маленького, но светлый. Я стою и мне страшно, и как бы у меня есть выбор куда идти, я пошла на лево.
Ответ дляглазурька1
Вы выбрали решение которые приведёт вас в благоприятный исход)
Сьогодні без запиту. Сон писати не буду, дуже важкий. Показали велику несподівану трагедію на день міста. По погоді літо чи максимум перша половина вересня, літня погода. Територія відкрита щось наче за містом з елементами природного ландшафту. Ситуація, коли створили мішень для ворога на території типу площі. Уникайте будь ласка масових заходів.
Ответ дляAestas
Дякую, але написали б сон... Війна, що вже може бути гірше....
глазурька1• 13 июля 2022
Ответ дляAestas
Дякую.
Напишіть будьласка сон, можливо, це когось спасе. Думаю з життям у війні наша психіка до всього готова. В деталях може хтось впізнає місце, чи відкладеться в пам´яті жахливі події сна і буде обачнішим.
Ок. Спробую написати. На великій площі дівчина. Навіть дівчинка юна до 20р можливо. По периметру площі ліс чи старий парк. Дівчина яскраво одягнута в гарному настрої. На схемі червона точка. Розмовляє з кимось. З ким не бачу. Я все спостерігаю позаду чотирьох військових. Вони повільно рухаються вперед збоку сірої споруди один за одним (4 квадрати). У кожного в руках синій автомат. Вони ледве дихають такі обережні. Дівчині загрожує небезпека.
Коли підходять ближче чути як вона говорить. Каже ’у мене сьогодні день народження. Тут (показує) офіційна частина - чиновники вітають. Подяки дадуть визначним містянам, військовим, вчителям. Тут - все у нас для дітей розваги. Тут - буде концерт напевно. Далі не буду продовжувати, але вона описує типовий день міста. І я це розумію вві сні - що дівчина це місто і уже вві сні починаю думати ’чому така юна? раз жінка, то назва жіночого роду? чи це Україна? але навряд чи було би пишне свято зараз на день незалежності, отже все ж місто’ це вперше я почала аналізувати сон вві сні.
Тим часом вона помічає військового. Він знаками показує, що йди до нас. Вона бачить, але ігнорує і далі щебече. Через секунду починається обстріл одночасно з трьох сторін. Наче з дрону показують, що в парку в трьох точках були вороги. Усі хто був на площі загинули. І дівчина також. Військових не помітили. Один каже не встигли, кинув автомат і обхопив голову руками.
Ответ дляAestas
’Молода’ дата ????? ......
Про нове свято - День Української Державності - оголосив під час промови до Дня Незалежності 24 серпня Президент України Володимир Зеленський. Він також вже звернувся до Верховної Ради з пропозицією зробити це свято вихідним днем.
28 липня
«З метою утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення, спираючись на історію української державності… шановуючи пам’ять та засвідчуючи повагу до діяльності Тараса Шевченка, Миколи Костомарова, Володимира Антоновича, Михайла Драгоманова, Івана Франка, Лесі Українки, Михайла Грушевського, інших видатних представників національної еліти, а також борців за державність та незалежність України, - відзначати День Української Державності щорічно 28 липня — у День Хрещення Київської Руси-України, коли вшановується пам’ять про видатного державотворця, святого рівноапостольного князя Київського Володимира Великого,» - йдеться в тексті Указу №423/2021.
Ответ дляDamianaD
’Молода’ дата ????? ......
28 липня
Боже, так не потрібно це все зараз (. Я максимально уникала деталей, але було схоже на події в Краматорську.
Я думаю
Это не из сна, про Винницу
Это не праздник никакой
Значит будет ещё одно событие ((((
Ваши сны, автор, таки вещие
А это значит, что будет победа … она будте
Пусть хоть это нас немного успокоит.
Плачу, плохо, болит за людей за нас, за нашу жизнь, за молодость, детство, за старость…
Просто боль
Это не из сна, про Винницу
Это не праздник никакой
Значит будет ещё одно событие ((((
Ваши сны, автор, таки вещие
Пусть хоть это нас немного успокоит.
Просто боль
Ответ дляKatya009
Автор, а вам здание с красными буквами не с Винницы ли снилось? В связи с сегодняшними событиями....
Так, все так. Я плачу не можу заспокоїтись.. І сьогоднішня площа.. Ці всі уривки склалися в одну велику трагедію. Уже більше 90 постаждалих. Тільки зараз зрозуміла до чого день народження. На жаль все що мені сниться не має ніякого сенсу, бо це як розірвані клаптики паперу які я бачу але не можу скласти в щось змістовне. Тільки зараз після прильоту стадо ясно. Якби ж я зрозуміла одразу, але це неможливо, всі факти зі сну стосувались різного, що збіглось там. Ніколи мені не вдалось би це так поєднати (( Боже, як шкода, як боляче.
Ответ дляAestas
Після цього допису згадала ваш сон.
+ на клініці, що знищили, були кульки. Відкриття чи якась річниця?
Ответ дляЖули-ули
Я думаю
Это не из сна, про Винницу
Это не праздник никакой
Значит будет ещё одно событие ((((
Ваши сны, автор, таки вещие
Пусть хоть это нас немного успокоит.
Просто боль
Это не из сна, про Винницу
Это не праздник никакой
Значит будет ещё одно событие ((((
Ваши сны, автор, таки вещие
Пусть хоть это нас немного успокоит.
Просто боль
Я там жила. Коли побачила Ювілейний, одразу згадала. Ридаю другу годину і картаю себе, що не згадала. Я сотні раз там ходила... А з іншого боку хто би мене всерйоз сприймав. Це дуже страшно і дуже боляче. Трохи відпускає, напилась ліків і так, сподіваюсь, що наступною буде допомога, бо неможливо винести це горе. За що Господи нам стільки горя??
Ответ дляDamianaD
Після цього допису згадала ваш сон.
Так. Там всі перелічені події святкові були і не раз. І клініка тільки відкрилась. Дежавю і флешбеки - повно всього. І дівчинка в яскравому одязі загинула. Але як мій брєд можна було би використати як попередження - ніяк. Як би я не старалась - а все одно все розумію тільки постфактум. Це так боляче, жесть. Нащо воно мені потрібно якщо немає в тому сенсу.
Ответ дляAestas
Как это нет???!!!
Вы точно все описали
Т.е вы видели таки Винницу?
Вы точно все описали
Т.е вы видели таки Винницу?
Ответ дляAestas
Ну, як нема сенсу?
Загиблих вже не вернете, але багато з нас ще раз переконалися у правдивості ваших попереджень. Живим ваші сни будуть допомагати в час тривоги оминати такі площі і будівлі.
Я теж всої сни вже тлумачу після того, як сон збувся..... Чомусь так треба.....
глазурька1• 14 июля 2022
Ответ дляAestas
От потрібні ваші сни нам, я наприклад очима шукала навколо себе таку будівлю з червоними буквами щоби оминати.