Aestas• 27 июня 2022

про сни

Друзі, маю численні питання в особистих, тому вирішила відповісти для всіх. Сподіваюсь ви заглянете сюди.

1. Я не закривала теми. Це санкції з боку адміністрації. Як і для вас було несподівано. Добре хоч не забанили цього разу.

2. Ні, не шкода. Там досить інформації і є найголовніше - надія на перемогу.

3. Пізніше можливо щось придумаю типу телеграму як ви радили.

4. Про споруду з червоною вивіскою і події сьогодні. Не знаю як це коментувати. Ймовірність того, що саме червоні букви щось означали .. навряд. Я би сказала. Їх не акцентували. Не було в мене подій навколо споруди вві сні. Просто показали. Інша справа, що все це можливо стане початком подій на краще і нарешті щось почне мінятись. Але ж Господи, ЧОМУ такою ціною (((.

4. Останнє питання в темі февраль було про те на кого схожий водій автобуса. І власне це те заради чого я повернулась щоб закрити питання з "февралем". Я коли загуглила думала свідомість втрачу - не просто схожий, це був він, генсек. Я коли записую - не аналізую. Зосереджена повністю щоб не втратити деталей. Згодом водія чомусь приміряла на Байдена, але він значно старший. А тепер все прояснилось.

5. Все що не робиться до кращого. Всю цю історію сприймаю як знак, що пора притормозити трохи. Однозначно буду записувати. Для себе. А може й для всіх. Повідомлю пізніше.

Дякую, що терпіли мій поток свідомості, що були поряд цих страшних 4 місяці! ❤️
Все буде Україна!
Life-game• 15 июля 2022
Ответ дляAestas
Та ж історія! Моє особисте завжди якимось чином пов´язане з вінницькою квартирою, де жила дитиною з батьками. Так я розумію, що це суто для мене сигнали.

Ще помітила, що коли не розумію - мені кілька разів ’пояснюють’ подібну ситуацію в наступних снах. Це з´явилось до речі коли стала тут писати. Наче щоб хтось ТОЧНО зрозумів про що мова.

Все це дуже дивно. Мрію коли закінчиться війна знайти ’колег’ як ви і обговорити що це взагалі за скілл такий і як інші ним користуються ). Дякую, що розказали.

І розкажіть будь ласка докладно сон про день подяки.
Ничего особенного, просто в начале войны тоже очень очень просила, когда закончится всё это.
И снится, что я где-то в незнакомом доме помогаю незнакомым людям готовить эту праздничную индейку и другие традиционные блюда, и при этом меня аж трусит, что я сегодня первый раз за многое время увижу мужа наконецто, что он уже едет где-то с аэропорта, а я так хочу навстречу бежать, но не могу себе позволить бросить помогать этим людям, так как они ОЧЕНЬ МНОГО для меня сделали (я там живу с детьми получается) и я стараюсь доготовить это всё и всё таки встретить мужа быстрее. У меня настолько нервное состояние, что я как будто не помню что это у них за праздник, не могу во сне вспомнить название и просыпаюсь с попыткой вспомнить. Вроде в конце все таки не только я встречаю мужа, а и другие девушки (подруги и другие)
Из неясного много вещей, толи муж с войны (и тогда это означает, что конец войне) но муж с серьезными проблемами по сердцу, не знаю, что должно быть, чтоб он пошел. Толи просто как я говорю ’мужчин выпустили’ и они могут попасть к женам.
Я не выехала, осталась с мужем и детьми. Но сегодня одна моя хорошая подруга вылетела в Америку по программе, а муж соответственно тут (не в ВСУ)
Quzinya• 15 июля 2022
Ответ дляopium_black
Не хочу писати((
Мне как то снилось что немцы присоединились к этой войне, но не на нашу сторону стали
Жули-ули• 16 июля 2022
Девочки.
Мне так страшно, что это никогда не закончится… что я буду испытывать ещё больше горя и лить ещё больше слез.
Матусік• 16 июля 2022
Ответ дляЖули-ули
Девочки.
Перемога буде, автору вже наснилася ж)
Головне щоб Бог дав діждатися і насолоджуватися тією Перемогою многая літа🙏
Всім зараз страшно, всі в невідомості, тим більш цінніші пости автора, вони надихають вірити в те що цей жах скоро закінчиться!
Наталья Kharkiv• 16 июля 2022
Ответ дляAestas
Мені снилось, що в липні кацапи будуть вискакувати від нас як ошпарені наче з бані. Самі. Може дійсно у них в кублі щось здетонує.
Может наши бойцы американскими химарсами будут массово взрывать их склады БК с личным составом? И они ’ошпаренные’ будут бежать, а новые - отказываться идти воевать в Украину? 🤔
ИринаК1976• 16 июля 2022
Ответ дляAestas
Так и получается. Хаймарс приехали, рашисты на выход.
ИринаК1976• 16 июля 2022
Ответ дляAestas
І я не бачила свята. Там ми залишились осторонь, бо основна бійка почалась між іншими сторонами.
По некоторым прогнозам смотрела, что в марте 2023 года в войну вступит НАТО.
ИринаК1976• 16 июля 2022
Про черный и красный блокноты. Красный отдали, это все оккупированные территории Украины вернулись к нам. Кроме Крыма. Черный блокнот - Черное море - Крым. У меня такие ассоциации.
автор Aestas • 16 июля 2022
Ответ дляЖули-ули
Девочки.
Нам усім так страшно. Не знаю чи це може бути якоюсь втіхою, але точно таке переживає кожна. Щодня. Я в fb підписана на Галину Крук. Ось, що вона написала вчора:

’приблизно в четвертій у мене закінчуються сили жити, а день, на жаль, не закінчується
і це ще я не на війні, не в окупації, не під обстрілом, у мене всі живі.
нас таких - ціла країна, яким ось до цього місця живеться, а далі - ніяк
день іде за два, за три, а декому - за все життя. і це я ще про ночі не згадувала.’

Ці ночі знаємо тільки ми, коли щодня тримаєшся за всі свої соломинки, а вночі коли всі засинають - накриває.

Мене, можете сміятись, але тримають слова прости Господи Арестовича. Він на початку війни сказав, що слід триматись спочатку скільки зможеш, а далі коли не можеш - скільки треба. От це ’треба’ зараз єдина мені опора. І вам раджу триматись, бо так треба. Не дозволяйте собі скотитись в відчай, він на жаль сильніший ніж воля. Але воля нам в генах прошита, тому тримаймося. Обіймаю вас міцно!
автор Aestas • 16 июля 2022
Ответ дляИринаК1976
Ваші слова до Бога! 🙏
Бачила також. Якщо наші перші дні вистояли з пневматикою, двустволками і вилами, то тепер русні п&зда, вибачте за русизми. ))
автор Aestas • 16 июля 2022
І ще, я зараз як лікар. Дуже застерігаю прибирати горе традиційно. Дуже дуже багато жінок стали випивати. Ясна річ більшість думають, що я точно не скочусь, але ця грань надто тонка. Це в більшості випадків видно на прийомі, особливо коли пацієнт не вперше.

Якщо ви таким промишляєте - киньте негайно. Нам ще генофонд підіймати. Звичайний гліцин сублінгвальний щогодини з 16 прибере не менше половини тривоги. Він безпечний і дієвий. Давайте дітям, чоловіку, усім хто поряд дома. Пропийте тиждень - ви себе і родину не впізнаєте. Не бере - мчіть до психіатра і вимагайте важку артилерію. Сучасні препарати прекрасно переносяться і повірте - на колесах 99% жінок, що адаптувались в цьому всьому. Я точно знаю оскільки дана інформація необхідна для моїх втручань.
okksanka• 16 июля 2022
Доброго дня
Дякую Вам за тему.
Пам´ятаю тему про алабая на початку війни, я просто її запам´ятала, і саме цей сон підтримував мене, коли було дуже важко на душі. Не можу пояснити, за весь час війни багато всяких ’пророцтв’, воєнних експертів і т.д., можливо це максимально дивно, але я повірила тому сну незнайомої людини на форумі. А на цю тему натрапила випадково після Вінниці. Страшна біда у нас, але вірю, що в кінці тунелю буде світло. І вірю, що ваші сни - не просто так.
okksanka• 16 июля 2022
Ответ дляAestas
04.07. без запиту
Декан оголошує результати 2х екзаменів студентам. Серед них та наша з попередніх снів. Вона єдина здала обидва! Всі дуууже здивовані, декан в тому числі. Дівчата виходять з корпусу, домовляються святкувати. Кожна каже що принесе. Кажуть одній - а ти купи овочі. Вона - ні, краще хтось інший, в моєму районі це дуже дорого і називає суми типу тисячу триста огірки і півтори чері. На дворі сезон як рання весна, можливо березень, чи відлига в зимовий місяць. Сухо, прохолодно, зелені немає зовсім.
Для себе трактую так:
із зими вийдемо краще, ніж того всі будуть очікувати. Можливо, мова йде про енергетику і економіку, чи опалювальний сезон, чи ще щось такого плану або якісь інші два життєво важливі питання (2 екзамени), інші студенти - інші країни. Тобто, нас очікує важка зима, ми до неї готуємося, а весною буде екзамен, як підготувалися, складемо ми його чи ні, є надія, що складемо.
Ну, і що весною ціна на овочі, городину буде захмарна, консервація- наше все.
Якось так)
iryna _b• 16 июля 2022
А нагадайте,будь ласка сон про перемогу? Якщо не важко
автор Aestas • 16 июля 2022
Ответ дляiryna _b
на скрінах найперші квітневі. Потім ще були знаки про пізню осінь/зиму.
автор Aestas • 16 июля 2022
Ответ дляokksanka
Доброго дня
Дякую Вам за тему.
так, той сон був дуже цікавий емоційний. Подробиць тоді не писала в стресі. Як дізналась, що я Україна. ) Одягнута була в довгу сорочку вишиванку і справа на грудях вишито як бейджик ’Україна’. Там врятувалась на грані, чудом. І нещодавній сон з бійкою також дівчина врятувалась в останній момент. Тому не втрачаємо надії. Дякую за теплі слова, мені дуже важно було публічно викласти, розуміла що закидають тапками, але дуже хотіла підтримати. Рада безмежно, що згодилось вам.
symbol• 16 июля 2022
Ответ дляИринаК1976
Также ассоциация с Крымом - балкон, на который муж сказал не выходить в другом сне и двери закрыл
автор Aestas • 16 июля 2022
Ответ дляsymbol
Так, і в мене були такі здогадки про балкон ((
iryna _b• 16 июля 2022
Ответ дляAestas
Дякую
symbol• 16 июля 2022
Ответ дляAestas
Нічого, хай краще самі захочуть до нас, коли рашку на шматки ділити почнуть, ніж наші хлопці гинуть за них
Наталья Kharkiv• 16 июля 2022
Ответ дляAestas
Як на мене - напевно все ж якісь території вони собі залишать на жаль. В моєму сні забрали чорний блокнот з валютою. Можливо мова йде про регіон з чорним золотом, вугіллям. Червоне віддали. Раніше мені червоним снився Харків, Одеса і взагалі увесь південь. Але це так, здогадки не більше.
Херсон освободим? 🙏
Наталья Kharkiv• 16 июля 2022
Ответ дляAestas
08.07. запит інформація про найближчі кілька місяців для України.

Вечір, заходить сонце. Мостом через широку річку йде родина з речами. Переселенці повертаються додому. Чоловік років 45, дружина до 40, двоє дітей шкільного віку. Усі з речами. Чемодани, пакети, рюкзаки. Міст вочевидь був зруйнований, на деяких ділянках зовсім вузький, так що може пройти лише одна людина, десь все наспіх збито з дошок, десь взагалі закладено гілками і фанерою, але вся конструкція тримається добре. Люди йдуть спокійно, не втрачають темп. Потім картинка як з коптера, зверху. І видно що таких родин багато і таких мостів також. Люди як тонкими струмочками рухаються на інший берег, усі з речами і усі додому. На іншому березі будинки, спальний район. Усі вглядаються, що там з їх квартирами. Чи цілі.

Родина за якою спостерігаю я - підходить до цегляної багатоповерхівки. Вона ціла крім побитих вікон. Йдуть в свою квартиру. Поверх не бачила, але йшли довго, ліфт не працював. Першим заходить чоловік. Оглядається, в квартирі все нормально. Йде на балкон. З балкона видно, що поверх високий не нижче 8-9. Дивиться вниз - біля під´їзду асфальтована ділянка. Зліва газон, квіти, кущі бузку, великий горіх. Все зелене, але деякі квіти вже посохли. Точно бачила троянди, айстри. Під горіхом лежали горіхи, що попадали в зеленій кожурі. Вересень?

Справа від під´їзду абсолютно гола земля, як зачищена чи після руйнувань, чи під будівництво. Вона дуже контрастує з тією зеленою ділянкою. Але в сусідні під´їзди також тягнуться ’струмочки’ людей і будинок на очах оживає. Чути голоси дітей, музику, в вікнах з´являється світло, чути як відкривають вікна.

Тим часом починає темніти, на небі з´являються грозові хмари, поодинокі блискавки і гримить грім. Звуки грому віддалені, наче гроза далеко. Ці звуки наростають і перетворюються в монотонний гуркіт, а на небі взагалі дискотека від блискавок. При цьому дощу немає і звуки далекі, я їх чула як крізь беруші. Ніхто з людей на те не звертав увагу. Чоловік сперся на перила виглянути чи є десь чисте небо без грозових хмар і блискавок, але небо затягнуло повністю. І коли він сперся - перила як запружинили, прогнулись. Чоловік відскочив і швидко закрив двері. Сказав своїм щоб не виходили на балкон, бо потрібен ремонт. Дома тим часом уже дружина розпаковувала речі, діти грались, світло, затишно, спокійно. Як дома ).
А вдруг правая сторона - это Восток Украины? 😱
Наталья Kharkiv• 16 июля 2022
Ответ дляЖули-ули
В России будет «гроза»
В домах украинцев будет уютно, закроем двери, что бы не слышать где гром, как они с нами. Это первое, что пришло в голову.
И если честно, совпадает с мнением астрологов
Но, кто знает как будет)
Ну россия и Украина это не один дом, я боюсь не про Восток Украины ли этот сон? 🤔 (правая сторона, если смотреть на карту).
DVTanyaM• 16 июля 2022
Автор,ви про тактичний ядерний не запрошували сон?Просто якось лячно,та ще й от мені приснилося також 2 сонця. Одне-багряне,як в пилюці ніби,за ним жовте і чисте.
iryna _b• 16 июля 2022
Ответ дляAestas
Можливо до кордонів 24 лютого 2022 вийдемо чи домовимся
Наталья Kharkiv• 16 июля 2022
Ответ дляAestas
Сьогодні без запиту. Сон писати не буду, дуже важкий. Показали велику несподівану трагедію на день міста. По погоді літо чи максимум перша половина вересня, літня погода. Територія відкрита щось наче за містом з елементами природного ландшафту. Ситуація, коли створили мішень для ворога на території типу площі. Уникайте будь ласка масових заходів.
😱 не похоже на парк Горького? по датам страшно совпадает 😱😱😱
Наталья Kharkiv• 16 июля 2022
Ответ дляok18sana
У вересні день міста святкують в Кропивницькому, а влітку в Донецьку.
В Харькове в конце августа. И популярные места празднования - парк Горького и экопарк Фельдмана. Оба парка утопают в зелени со всех сторон. Экопарк Фельдмана с самого начала на линии огня находится. Парк Горького? Харьков? 😱
AnnaTanTik• 16 июля 2022
Ответ дляAestas
Ні, це не центральна площа, але там багато подібних подій святкових постійно. І звичацно і на день міста багато заходів. При цьому територія дуже людна завжди. Там скупчення зупинок, люди пересідають на різні види громадського транспорту. Там щодня дійсно дуже багато людей. А День Народження не міста, а все таки жінки. Завтра. Це її особиста інформація, тому не буду подробиці.
В однієї з працівниць медичного центру був день народження 14 числа. У ФБ гуляє фотка, де вона з іншими дівчатами стоїть з квітами від колег.
AnnaTanTik• 16 июля 2022
Ответ дляAestas
Ні, не дійшла. Упирь той збив її з ніг, від ударів навіть не йшла, а повзла на колінах. Потім після чергового удару скотилась з тротуару на дорогу. І уже не рухалась, а згрупувалась і захищалась. Коли відкотилась на паралельну смугу - дорогу перекрив автобус і водій переключив на себе нападника. Навіть я би сказала псіханув, що йому заважають їхати своїми розборками, оскільки до жінки не було ніякого співчуття чи уваги.

А споруда, будинок просто зник з поля зору. Його загородив автобус. Ця мета - доповзти до того будинку за будь яку ціну під ударами наче виратила свою значимість. Жінка наче й забула за те, просто раділа, що жива.

Пишу зараз і мурашки біжать. Бо якщо це Вінниця, то площа перед Ювілейним - площа Перемоги. І все це звучить моторошно і цинічно (.
А це мені якось песимістично трактується.

Дівчина-Україна йшла, повзла під ударами (війна) до перемоги, як могла. Важко, але йде сама постійно.

Водій автобуса - сита Європа? Набридли їй наші ’розборки’? Заважають їхати - подорожчання пального в Європі, проблема з газом попереду... От і вирішила сама втрутитися, а Україна ’втратила значимість’ доповзти до перемоги і ’радіє, що просто жива’?
Life-game• 16 июля 2022
Автор, а оккупация никогда не снилась?
Ваш родной город Винница? А сейчас вы где?