Доброго дня! Допоможіть, будь-ласка, своїми прикладами, як переоформити ВПО онлайн, якщо в мене вже оформлене в одному місці, тепер мені треба оформити на іншу адресу(щоб перевипустити картку Приватбанку, не видають зі старим ВОП:( ) Може хтось вже стикався з подібною ситуацією? Йти оформлювати оффлайн не хочу, якщо є можливість зробити онлайн... Дякую завчасно!
Alena-nazarenko• 29 июня 2022
Мне сказали только лично приходить,и нужны ксерокопии всех документов,те которые вы первый раз сдавали,и заявление на выплаты опять писать,IBAN ксерокопию,новое место все по новому.Наша песня хороша,начинай сначала) Только перерегистрация в том случае,если вы получили деньги