sobacura• 29 июня 2022

Це те про що я думаю? Захисники Азовсталі?

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими: в ході масштабного обміну з полону визволено 144 захисники України

▪ Проведено черговий обмін полоненими, завдяки якому додому повернулись 144 українських захисники. Це найбільший обмін від початку повномасштабного російського вторгнення. Зі 144 звільнених – 95 оборонців «Азовсталі». Серед них – 43 військовослужбовці полку «Азов».

▪ Загалом звільнено

59 бійців Національної гвардії;

30 – Військово-морських сил;

28 – Збройних сил України;

17 – Державної прикордонної служби України;

9 – Територіальної оборони;

1 – Національної поліції України.

▪ З них 23 офіцери та 69 військовослужбовців сержантського та старшинського складу. Найстаршому зі звільнених виповнилось 65 років, наймолодшому – 19.

▪ Більшість звільнених українців мають важкі ушкодження: вогнепальні та осколкові поранення, вибухові травми, опіки, переломи, ампутації кінцівок. Всі вони отримують належну невідкладну медичну та психологічну допомогу.

▪ Координаційний штаб продовжує свою роботу з повернення усіх полонених захисників.
автор sobacura • 29 июня 2022
https://gur.gov.ua/content/koordynatsiinyi-shtab-z...

BoroDoro• 29 июня 2022
Скоріше б всіх полонених повернули додому 🙏
grechka827• 29 июня 2022
Повинні бути якісь коментарі
автор sobacura • 29 июня 2022
Ответ дляBoroDoro
Просто азовців хотіли стратити, от я і питаю, ч я правильно зрозуміла, їх виміняли і вони в Україні?
Болаболик• 29 июня 2022
Хорошие новости
автор sobacura • 29 июня 2022
Ответ дляgrechka827
Повинні бути якісь коментарі
Поки ніде не бачила, підписана на ГУР, то вони виклали новину
чир• 29 июня 2022
Написано же - с тяжелыми ранениями. вогнепальні та осколкові поранення, вибухові травми, опіки, переломи, ампутації кінцівок.
BoroDoro• 29 июня 2022
Ответ дляsobacura
В списку бійців саме полку азов і нема на жаль(
lisulya• 29 июня 2022
Ответ дляsobacura
Ну так не всі. Їх же там багато було. Важкопоранені тільки, там же написано. Але хоч щось

Инна135• 29 июня 2022
Ответ дляBoroDoro
Скоріше б війна закінчилась 🙏💛💙
Майстерня домашнього текстилю• 29 июня 2022
Ответ дляBoroDoro
43 саме з полку Азов.
чир• 29 июня 2022
Ответ дляsobacura
Не было такого. Орки днр хотели убить трех иностранцев, сейчас языки в жопу затянули и успокоились.
kanni• 29 июня 2022
Дай Бог!
mariya59• 29 июня 2022
Я вообще сегодня утром такое прочитала.( Не знаю, кого именно это коснётся...
В России решили не обменивать украинских военнопленных: что известно
https://www.rbc.ua/rus/news/rossii-reshili-obmeniv...
автор sobacura • 29 июня 2022
Ответ дляBoroDoro
Серед них – 43 військовослужбовці полку «Азов».
автор sobacura • 29 июня 2022
Ответ длячир
Ну як не було? Хотіли визнати їх терористами типу в застосувати смертну кару. Були такі новини десь.
Renesmeе 16• 29 июня 2022
Вчора бачила не пам’ятаю вже де, безліч пабліків переглядаю за добу, фото Волини і ще якогось чоловіка, такі худенькі, стояли із відрами в руках і мітлою, щось там рашисти заставили їх прибирати у колонії і насмішливий підпис. Тварюки
Solnet• 29 июня 2022
Ответ дляИнна135
Скоріше б війна закінчилась 🙏💛💙
і всі кацапи здохли
Ні, щоб кожному з них повернулося все те, що вони в Україні робили
автор sobacura • 29 июня 2022
Ответ дляSolnet
і всі кацапи здохли
+100000000000

чир• 29 июня 2022
Ответ дляmariya59
Це Бастрикін. В 2014, коли наші бригади, які тримали кордон в тилу ’днр’, частково вийшли на російську територію, це виродок розійшовся тирадою про те, що українські військові думали швидко повернутися додому, а прідьоца атвєчять.
За кілька днів їх обміняли.
краказябра• 29 июня 2022
Не факт, що азовці саме з азовсталі, а з інших частин фронту. Хотілося б почути якісь офіційні коментарі
чир• 29 июня 2022
Ответ дляsobacura
То пушилин гавкал, а не раха.
Rikitikitavi_2022• 29 июня 2022
Ответ дляsobacura
’всего с Азовстали попало в плен более 2400 человек.’
Безимени890123• 29 июня 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
43 саме з полку Азов.
Так. Але повернули саме скалічених, важких, судилище над такими нашими героями не було б показове, як то люблять російці.
Дякувати, що повернули і наші герої зможуть отримати належну підтримку, лікування. Московити дуже хитрі потвори в плані інформаційної війни. Нам потрібні всі наші.
Безимени890123• 29 июня 2022
Ответ дляsobacura
Їм не треба нічого додатково визнавати. На росії - Азов визнано терористичним угрупованням. Вони навмисно в дирах і смертну кару повернули для можливої страти наших.
автор sobacura • 29 июня 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
Аааа (((((
автор sobacura • 29 июня 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
Але все рівно, хоч когось відпустили.
автор sobacura • 29 июня 2022
Ответ дляБезимени890123
Rikitikitavi_2022• 29 июня 2022
Ответ дляsobacura
Аааа (((((
обменяли скорее всего тяжело раненых и тех кто не представляет особой значимости для рашистов, командиры азова в лефортово сидят, работают там с ними, издеваются, мозги промывают, ломают, в своем репертуаре фсбэшном, потом подведут под суд, чтобы они там сидели уже сломанные и говорили что они виноваты, там метода не менялась со времен гулага а только улучшалась в садизме, сочувствую, все это очень страшно на самом деле.
snejs• 29 июня 2022
Ответ длячир
Ну как это не было? Было, они на каждом углу об этом заявляли.