Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими: в ході масштабного обміну з полону визволено 144 захисники України
▪ Проведено черговий обмін полоненими, завдяки якому додому повернулись 144 українських захисники. Це найбільший обмін від початку повномасштабного російського вторгнення. Зі 144 звільнених – 95 оборонців «Азовсталі». Серед них – 43 військовослужбовці полку «Азов».
▪ Загалом звільнено
59 бійців Національної гвардії;
30 – Військово-морських сил;
28 – Збройних сил України;
17 – Державної прикордонної служби України;
9 – Територіальної оборони;
1 – Національної поліції України.
▪ З них 23 офіцери та 69 військовослужбовців сержантського та старшинського складу. Найстаршому зі звільнених виповнилось 65 років, наймолодшому – 19.
▪ Більшість звільнених українців мають важкі ушкодження: вогнепальні та осколкові поранення, вибухові травми, опіки, переломи, ампутації кінцівок. Всі вони отримують належну невідкладну медичну та психологічну допомогу.
▪ Координаційний штаб продовжує свою роботу з повернення усіх полонених захисників.
▪ Загалом звільнено
59 бійців Національної гвардії;
30 – Військово-морських сил;
28 – Збройних сил України;
9 – Територіальної оборони;
1 – Національної поліції України.
Безимени890123• 29 июня 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
обменяли скорее всего тяжело раненых и тех кто не представляет особой значимости для рашистов, командиры азова в лефортово сидят, работают там с ними, издеваются, мозги промывают, ломают, в своем репертуаре фсбэшном, потом подведут под суд, чтобы они там сидели уже сломанные и говорили что они виноваты, там метода не менялась со времен гулага а только улучшалась в садизме, сочувствую, все это очень страшно на самом деле.
Додати ще психіатричну хімію. Слів нема,які вони потвори, ті російці.
НамСвоюРобити• 29 июня 2022
Ответ дляBoroDoro
В списку бійців саме полку азов і нема на жаль(
43 бійця з Азову ж.
Anita123-13ef• 29 июня 2022
Ответ дляsobacura
Просто азовців хотіли стратити, от я і питаю, ч я правильно зрозуміла, їх виміняли і вони в Україні?
Хто хотів стратити? І не всі ще повергулись
Anita123-13ef• 29 июня 2022
Писали що кащирівцвв обміняють на будь кого, то думаю де ж той діндон, щоб на нього всіх наших виміняти.
НамСвоюРобити• 29 июня 2022
Ответ длячир
Це Бастрикін. В 2014, коли наші бригади, які тримали кордон в тилу ’днр’, частково вийшли на російську територію, це виродок розійшовся тирадою про те, що українські військові думали швидко повернутися додому, а прідьоца атвєчять.
За кілька днів їх обміняли.
Ааа, пам´ятаю той випадок.
От виродка кусок.
Rikitikitavi_2022• 29 июня 2022
Ответ дляБезимени890123
так точно, треба жіночкам азовцев обов язково підтримувати зв язок з чоловіками, я не можу таке радити, але я б спробувала хоча б якось поїхати до лефортово, може хоча б старенька мати чи батько, треба їм зв язок тримати з рідними обов язково
Ответ дляRikitikitavi_2022
Господи, як земля носить на собі цих потвор? (
Anita123-13ef• 29 июня 2022
Ответ дляsobacura
Ну як не було? Хотіли визнати їх терористами типу в застосувати смертну кару. Були такі новини десь.
Хотіли га рівні новин, погрались і все
Rikitikitavi_2022• 29 июня 2022
Ответ дляsobacura
вони завжди такими були, земля терпляча, але нічого, буде їм все що вони нам діють і навіть більше, я в цьому впевнена сто відсотково
Rikitikitavi_2022• 29 июня 2022
Ответ дляsobacura
Але все рівно, хоч когось відпустили.
так роботу зробили наші, шана їм за це і повага, будуть робити ще
Anita123-13ef• 29 июня 2022
Ответ дляsobacura
Я не пом*ятаю, але знаю, що читала десь таке в новинах.
Вже дівчата написали, що всього було 2400 взято в полон ( це дуже багато (((
Так, багато(((
Але тішить що хоч по трошку повертають хлопців. Взагалі будь яких
Соната любви• 29 июня 2022
предали и сдали.
там вообще непонятно что произошло и кто этому способствовал.
может в скором времени нам расскажут правду.
Trusiki_dla vseh• 29 июня 2022
Ответ дляsobacura
дуже боляче таке писати, але, мабуть, віддали тих, хто в дуже тяжкому стані, але ж для родин й це страшенне полегшення, чим кожен день не знати, що з рідними
Соната любви• 29 июня 2022
Ответ дляsobacura
От про це не треба. Не думаю, що прямо продали і здали.
там много чего.
начиная с того, для чего вообще защитников бросили в Мариуполь без поддержки с тыла.
если оборону нужно было держать в совсем другом направлении.
Командир полка ’Азов’ также заявил, что действия 36-й бригады морской пехоты ’не поддаются никакому логическому объяснению’.
’Сначала один батальон внезапно сдался в плен, это было еще 4 апреля. В результате чего мы потеряли в то время единственный путь сообщения между ’Азовом’ и 36-й бригадой. Затем неожиданно командир 36-й бригады принял решение, никого не предупредив, просто пойти на прорыв в неизвестном направлении и тем самым потерял многих. Так же многие люди были брошены на произвол судьбы, и они просто попали в плен… Эти некоординированные действия, внезапно произошедшие со стороны 36-й бригады, привели к катастрофическим последствиям, которые уже невозможно было повернуть обратно’, - отметил он.
Прокопенко добавил, что в плен попало около 1000 морских пехотинцев.
8 мая офицер управления разведки Илья Самойленко рассказал, что командир 36-й бригады украинских морских пехотинцев Владимир Баранюк решил сбежать из окруженного Мариуполя, взяв с собой людей, танки и боеприпасы.
Ответ дляsobacura
можливо обміняли на якихось важливих військових з їхньої сторони. наші ж теж багато полонених взяли.
але мені здається це капля в морі у порівнянні з тим, скільки ще солдат потребує обміну або просто повернення
арина-ветерок• 29 июня 2022
Ответ дляmariya59
Я вообще сегодня утром такое прочитала.( Не знаю, кого именно это коснётся...
В России решили не обменивать украинских военнопленных: что известно
Мля, чего??? Что я только что прочитала???
’в Москве хотят заставить украинских военных возместить ’материальный ущерб из-за боевых действий’ в городах Украины.’ Раша безумна, но неужели до такой степени??? Это же бред.
Где нибудь в мире, хоть в одной войне такое было? Чтобы захватчики пришли в чужую страну, убивали, грабили, все разрушили, а потом те кто защищал своих детей и свои дома, еще и ущерб возмещали ?
Ответ дляRikitikitavi_2022
Ви жартуєте зараз?
Rikitikitavi_2022• 29 июня 2022
Ответ дляPolz
Ви жартуєте зараз?
а чому росія досі в оон? це жарт чи як? відповідайте мені чому оон не в лефортово, і якщо не хоче, хай відрядить мам та тат до дітей своїх