Мао_Мяо• 29 июня 2022

Дівчата в кого виїхали чоловіки які зняті з обліку?

Добрий день , підкажіть будь ласка , чи випустять закордон чоловіка який не служив і 10 років тому був повністю знятий з військового обліку , є відповідні штампи де написано сто знятий і дата . На роботі сказали принести військовий для броні , так відповіли що не потрібно йому так як не стоїть на обліку . Виникло питання чи пропустять його на кордоні?
Бутербродница• 29 июня 2022
Має бути не знятий з обліку, а виключений з військ обліку!! Це велика різниця!!

Интеллектуальные оладьи• 29 июня 2022
В военкомат, там скажут точно.
Бутербродница• 29 июня 2022
У багатьох у військ квитках є помітки-знятий з обліку-потім взятий на облік.. І так кілька разів. Це може бути через зміну місцяпрожвання чи ще через ін причини.
А виключення з віцськ обліку-це інше..
вентиляторная• 29 июня 2022
Якщо повністю знят з війскового обліку пропустять
Але тре мати свіжу довідку з війскомату
ПодругаМужа• 29 июня 2022
Бігом в війскомат!
руки_Крюги• 29 июня 2022
Отправят на свежую комиссию для подтверждения.
культУра• 29 июня 2022
Мой тоже не служил и тоже было написано снят с учёта.
Но чуть не признали годным, хорошо что принёс с собой мрт и заключение.
автор Мао_Мяо • 29 июня 2022
Ответ дляБутербродница
А виключення з віцськ обліку-це інше..
Була зміна місця проживання , він с одного військомату знявся , пішов в інший щоб стати , в ті часи вийшов якійсь закон і його не взяли на облік , і поставили відмітку знятий з обліку п.п.2 5 ст 37 наказ 342
ЯсноВидящая• 29 июня 2022
Ответ дляПодругаМужа
Бігом в війскомат!
Ваш уже сбегал?

ПодругаМужа• 29 июня 2022
Ответ дляЯсноВидящая
Ваш уже сбегал?
Так
Бутылка Кифира• 29 июня 2022
Ответ длявентиляторная
Але тре мати свіжу довідку з війскомату
А свіжа довідка, думаю це знову ВЛК проходити. А там може і не дадуть статтю А (непридатний і виключений з військового обліку). В попередній темі я вже писала про сина, йому нічого на руки не дали, ні довідки, ні посвідчення. І досі не можу ніякого документи отримати. Голова ВЛК сказав, що довідки не дають, потім прийшли знову, він сказав, що архів вивезли, т.я. зона бойових дій. А з обліку не виключають (олівцем написали в протоколі), бо воєнний стан наразі. Видали повістку через пів року. Ну може автору повезе більш. Я із Запоріжжя. Віїзджати син нікуди не збирається, але мені не зрозуміло, як на руках нічого не має. Посвідчення тимчасове, яке було до цьогу забрали теж. Автор хай спробує, але....
автор Мао_Мяо • 29 июня 2022
Ответ дляПодругаМужа
Бігом в війскомат!
Навіщо ? Він працює на режимному об´єкті , у них завжди броні , питання в іншому , тому що якщо прийдеться виїжджати, хочу щоб він нас відвіз і повернувся
ПодругаМужа• 29 июня 2022
Ответ дляМао_Мяо
Мій на діалізі, і комісію проходив. Краще хай сходе, і йому все зроблять чин чинарьом. Чим погранці почнуть в носі колупатися, воно вам треба? На кордоні?
автор Мао_Мяо • 29 июня 2022
Ответ длявентиляторная
Але тре мати свіжу довідку з війскомату
А навіщо йти туди , де ти навіть в списках не існує ?
культУра• 29 июня 2022
Ответ дляМао_Мяо
Потому, что разрешение на выезд только там можно взять.
Сколько_мне_лет?• 29 июня 2022
Ответ дляМао_Мяо
Брат чоловіка виїжджав закордон. У нього інвалідність з дитинства. Заново проходив комісію і тоді тільки виїхав
Svetljachokkkk• 29 июня 2022
Ответ дляСколько_мне_лет?
В
Кто крайний?• 29 июня 2022
Ответ дляМао_Мяо
Тобто діагнозу і інвалідністі в нього немає? Просто знявся бо змінював місце проживання?
Булку Дай• 29 июня 2022
Ответ дляМао_Мяо
Лкк і воєнкомат

автор Мао_Мяо • 29 июня 2022
Ответ дляКто крайний?
Ні не має , так коли пішов ставати на облік по новій адресі , його не поставили а зняли повністю
Булку Дай• 29 июня 2022
Ответ дляМао_Мяо
За двідкою
Булку Дай• 29 июня 2022
Ответ дляМао_Мяо
А нащо ви запитуєте якщо нікуди йти не хоче?
Булку Дай• 29 июня 2022
Ответ дляМао_Мяо
На якій підставі?
Кто крайний?• 29 июня 2022
Ответ дляМао_Мяо
Не зрозуміло на якій підставі зняли.
Без інвалідністі або довідки про діагноз не випустять.
автор Мао_Мяо • 29 июня 2022
Ответ дляБулку Дай
Він не збирається виїжджати, він працює і буде працювати на користь держави , це в мене останній час якась паніка і дуже погане передчуття , тому якщо прийдеться дуже швидко виїжджати я хочу щоб він нас вивіз за кордон
автор Мао_Мяо • 29 июня 2022
Ответ дляКто крайний?
Не зрозуміло на якій підставі зняли.
Я не знаю точно, сказали якісь новий закон вийшов , він не служив по хворобі , так як в нього ключиця зібрана по частинам з металом
Дуболом• 29 июня 2022
Ответ дляПодругаМужа
Так
Дуболом• 29 июня 2022
Ответ дляМао_Мяо
автор Мао_Мяо • 29 июня 2022
Ответ дляДуболом
Ваш чоловік так виїжджав ?
Дуболом• 29 июня 2022
Ответ дляМао_Мяо
Ваш чоловік так виїжджав ?
Мій на фронті.
А ваш нехай їде, можете з ним і не повертатися.