Мао_Мяо• 29 июня 2022
Дівчата в кого виїхали чоловіки які зняті з обліку?
Добрий день , підкажіть будь ласка , чи випустять закордон чоловіка який не служив і 10 років тому був повністю знятий з військового обліку , є відповідні штампи де написано сто знятий і дата . На роботі сказали принести військовий для броні , так відповіли що не потрібно йому так як не стоїть на обліку . Виникло питання чи пропустять його на кордоні?
Дуболом• 29 июня 2022
Ответ дляМао_Мяо
Не розумію вашого смайлика , поясніть будь ласка
Для таких, як ви у мене консультація платна.
Мао_Мяо
• 29 июня 2022
Ответ дляДуболом
Мій на фронті.
А ваш нехай їде, можете з ним і не повертатися.
Навіщо ви таке пишите , мій чоловік теж на режимному обьєкті, який прирівнюється до фронту , і питання в мене в іншому , якщо піде наступ вдруге і ситуація буде небезпечна як мінімум для дитини , чи може він нас вивезти за кордон
Дуболом• 29 июня 2022
Ответ дляМао_Мяо
Режимний об’єкт = фронт?
Гордая_птичка• 29 июня 2022
Ответ дляМао_Мяо
Автор, нет не сможет выехать с той записью, которая у него стоит.
Найдите этот пункт по статье 37, которая указана в билете и сходите к врачу по этому диагнозу. Сделайте свежие обследования и заключения и пусть врач скажет есть ли перспективы для исключения с учёта вообще.
Гордая_птичка• 29 июня 2022
Ответ дляДуболом
Режимний об’єкт = фронт?
Для вас это открытие?
Например, электромонтёры кабельщики и воздушники ремонтируют электросети под обстрелами или копают вместе с сапёрами. Вы не знали?
МЧС, пожарные и другие службы - тоже вторая армия.
Дуболом• 29 июня 2022
Ответ дляГордая_птичка
Для вас это открытие?
процесс работы СКЛ и СВЛ не равно фронт.
Булку Дай• 29 июня 2022
Ответ дляМао_Мяо
Він не збирається виїжджати, він працює і буде працювати на користь держави , це в мене останній час якась паніка і дуже погане передчуття , тому якщо прийдеться дуже швидко виїжджати я хочу щоб він нас вивіз за кордон
Це знпєте тільки ви
Дуболом• 29 июня 2022
Ответ дляГордая_птичка
Для вас это открытие?
Да и режимный объекты, вы полагаете, это только энергоструктура или более того?
Гордая_птичка• 29 июня 2022
Ответ дляДуболом
Равно! Когда работы проводятся под обстрелами! Их ещё и награждают за это. И зарплаты получают они примерно как на фронте.
Гордая_птичка• 29 июня 2022
Ответ дляДуболом
Я как пример привела.
Булку Дай• 29 июня 2022
Ответ дляМао_Мяо
Треба пройти комісію. Ще раз пишу
Дуболом• 29 июня 2022
Ответ дляГордая_птичка
Примерно...
Мао_Мяо
• 29 июня 2022
Ответ дляДуболом
Режимний об’єкт = фронт?
Так ! І якщо би не мій чоловік то ні одна люди не смогла би виїхати жодного міста , так що якщо не знаете не пишіть
Булку Дай• 29 июня 2022
Ответ дляДуболом
Режимний об’єкт = фронт?
На режимних обєктах нп треба працівників?((
Булку Дай• 29 июня 2022
Ответ дляГордая_птичка
Для вас это открытие?
Я в шоці як легко знецінюють роботу інших....
Так ЗСУ наші найкращі, але тисячі людей які теж майже на фронті хоча і без вінтовки
Мао_Мяо
• 29 июня 2022
Ответ дляБулку Дай
Згодна з вами , якщо твій чоловік машиніст і вивозить людей з під обстрілів , ризикуючи не тільки собою а тисячами пасажирів , щоб зберігати їм життя , то його робота повина бути знецінені , бо він не взяв в руки автомата і не пішов на передову .
Жіночки , ваші чоловіки герої на фронті ! Але в кожного свій фронт і кожен чоловік який в теперішній час працює на користь держави Герой !!!!
english book• 29 июня 2022
Ответ дляБулку Дай
На якій підставі?
Могли з віком.До 12 року багато кого зняли з обліку,кому виповнилося на той момент 45.
english book• 29 июня 2022
Автор,в нас на роботі ситуації схожі.Є чоловіки,які не стоять на військовому обліку з різних причин.Є ті,хто стоїть на обліку.
Треба було забирати обладнання з за кордону.Склали списки,і почали видавати бронь,та оформлювати документи на перетин кордону.Тим,хто не стояв на військовому обліку,броні не дали,і за кордон не випустили.
english book• 29 июня 2022
И ещё слова военкома предприятия-бронь не дает права покидать территорию Украины,без специальных разрешительных документов.
Бронь,это отсрочка от мобилизации.Выдаётся в конкретном регионе,на конкретном предприятии.
Если вы переезжаете в другой регион,бронь не действует.На новом месте жительства или работе,нужно получать новую.