манька облигация• 30 июня 2022

родичі близькі звуть в США. повна підримка, не бідні, вони там більше 30ти років

ми сказали-ні.ми хочемо жити в своїй країні.і віримо в неї.тут навіть зараз у нас і доход і комфорт і нерухомість і можливість відпочинку навіть туркоєгипет по декілька раз в рік.у кожного авто.чи я дітям руйную майбутнє?ну будк хуже не дай бог то віїдем.но не хочу нікуда.
Juliannak• 30 июня 2022
Кожен сам творець своєї долі. На вашому місці однозначно залишилась б
вдома. Мені взагалі настільки подобається Вінниця, що міркую над тим, як би з Києва туди переїхати :)
...Anna• 30 июня 2022
Дивлячись із якого ви регіону,якщо далекувато то звісно не поїхала би...нажаль мені довелося покинути дім...усі друзі знайомі зливаються або одразу або через місяць/два.Тому поки не прижало краще залишити як варіант (який недайБогщо)
lena te• 30 июня 2022
Ответ для___Nina___
Подруга зараз в Німеччині у рідні. Збирається додому, зрозуміла, що тут вона добре жила. Німці ображаються і не розуміють цього, навіть цілі статті-розслідування в газетах виходять, чому українці вважають, що в Німеччині гірше ніж в Україні.
В Украине к меня было свое жильё что очень упрощало жизнь как ни крути, да не престижное маленькое но свое. Моё жильё мои правила, в семье тяжело